Skocz do zawartości

sMIUI by sebsch1991 wersja STABLE


krzyzu

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że zrobił się mały bałagan w innych tematach, zakładam nowy - dotyczący tylko sMIUI by sebsch1991 w wersji STABLE - i tylko na temat tej wersji dyskutujemy w tym wątku.

sMIUI - w skrócie jest to odchudzona wersja MIUI.

http://www.smiui.net/redminote2_hermes.php

Na podanej stronie można ugotować ROM 'pod siebie' (czyt. wybrać czy chcemy aplikacje od miuiu / różne modyfikacje itd. Wszystko do ogarnięcia na stronce)

Aktualizacje pojawiają się zazwyczaj na drugi dzień od pojawiania się oficjalnej aktualizacji MIUI.

INSTALACJA - identyczny proces jak przy MIUI POLSKA (Wszelkie instytucje dostępne na forum.

Jak wrócę do domu to ogarnę tematy, żeby jakoś wyglądały. 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez krzyzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak na chłopski rozum.

Po co instalować coś, żeby za chwilę to odinstalować?

Jeśli ktoś od razu wie, że nie będzie danych rzeczy używał to po co sobie robić bałagan.

A przy okazji można dorzucić do instalacji mod na zegarek, volume boost itd. 😊

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Foxtrott napisał:

Bardzo dobry pomysł , bo już w dyskusji nt. stable nie można było dojść co po co i dlaczego.

Czy ktoś może testował 7.1.3 ?

testowane w dziale stable ROM chyba że pytasz o sMIUI -po części tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szami81 napisał:

7.1.3 wszystko dziala jak nalezy a bateria...  hmm calkiem niezle. Fajnie jakby ktos zrobil opis funkcji ktore mozna dodac w smiui. Bo nie wszystkie sa dla mnie jasne

Screenshot_2016-03-16-16-07-43_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-03-16-16-07-56_com.miui.securitycenter.png

Opis funkcji  dla MIUI: jak nie zależy ci na miui w całości to polecam NOVA LAUNCHER i pozbywaj się wszystkich funkcji MIUI :) a baterię żre jak w każdym RN2 - na romach zyskasz może 10% więc nie licz na cuda :) to mała porażka tego telefonu ( przerobiłem wszystkie romy ) - JEDYNA NADZIEJA w Andku6 - jak na razie osiągi na Samsung S4 i ONEPLUSONE po zmianie z 5.1.1 na Androida 6 nawet 20% wydajności więcej i baterii o 15% lepiej  ( z samego andka 6 )++++++:P ale dzieci z MIUI zaraz napiszą "PO CO CI ANDROID 6 SKORO 5.0.2 CI DZIAŁA" :P Więc nie licz na wiele. Pobaw się i sprzedawaj szybko !! ja czekam tylko do MAJA jak obiecany 6 nie wyjdzie to przygodę z XIAOMI kończę tu ;P zreszta jak MIUIPOLSKA chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Foxtrott napisał:

Szkoda ,że ten post nie pojawił się miesiąc wcześniej , to może kupił bym inny telefon niż RM2P

Masz milion postów o tym jak skaczemy po ROMACH - i samym RN2 ! XIAOMI się trochę w d*p..e poprzewracało ostatnio -choćby skacząc z RN3 HELIO X10 na RN3 PRO na Snapdragon !! Tyle wspólnego między modelami co nazwa i wczorajsze gów..o w kiblu ! Tylko nie chciało ci się czytać kolego :P Telefon i tak jest ok masz za ta cenę świetne osiągi wiec spoko tylko na baterie nie licz 2 dni 3 max zależny jak korzystasz :) Ja dałem poprzedni ( i tu cie zaskoczę ) BLUBOO X550 5000mAh swojej lasce :P tel na poziomie 20K ANTUTU ale zapominałem baterii ładować 1,5 tygodnia :P Więc ciężko się przestawić :) Tu masz 52K i 2 dni baterii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem , ale nie tak dogłębnie , nie zależy mi na hiper prędkości 4 rdzenie by wystarczyły 2-3 gb ramu i 5,5 cala , do was trafiłem z odpowiedzi jakiegoś człowieka na portalu,

ustawione mam wyłączanie telefonu o 22 i budzenie 6.45 pousuwałem wszystko co Mi w nazwie i bateria od włączenia do wyłączenia schodzi ok 6-7 % , oczywiście połączenia , dane LTE , internet, whatsUp , śmieci typu twarzbook i pochodne wywalone.Gsam pokazuje 0,6%/h wackelocków się pozbyłem , liczę też na Andka 6.0 bo optymalizację ma lepszą niż lizak , cóż pożyjemy zobaczymy ,w sumie to sprzedałem Galaxy grand prime +200zł i jest redmiak więc też za dużo nie straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Foxtrott napisał:

Czytałem , ale nie tak dogłębnie , nie zależy mi na hiper prędkości 4 rdzenie by wystarczyły 2-3 gb ramu i 5,5 cala , do was trafiłem z odpowiedzi jakiegoś człowieka na portalu,

ustawione mam wyłączanie telefonu o 22 i budzenie 6.45 pousuwałem wszystko co Mi w nazwie i bateria od włączenia do wyłączenia schodzi ok 6-7 % , oczywiście połączenia , dane LTE , internet, whatsUp , śmieci typu twarzbook i pochodne wywalone.Gsam pokazuje 0,6%/h wackelocków się pozbyłem , liczę też na Andka 6.0 bo optymalizację ma lepszą niż lizak , cóż pożyjemy zobaczymy ,w sumie to sprzedałem Galaxy grand prime +200zł i jest redmiak więc też za dużo nie straciłem.

:)wiec jest nieźle :) czekamy na andka 6 - ja kupiłem extra baterie i powerbank od xiaomi :P to chyba jedyny :P "że tako powiem SOFT" na lepsza baterię w RN2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zonee napisał:

:)wiec jest nieźle :) czekamy na andka 6 - ja kupiłem extra baterie i powerbank od xiaomi :P to chyba jedyny :P "że tako powiem SOFT" na lepsza baterię w RN2 :P

Nie rozumię tego narzekania na baterię ?? Nie wierzę że telefon nie wytrzyma Wam całego dnia. Idąc spać podłącza się do ładowarkę i rano jest jak nowy ;-) Ja ładuję co 2 dni uzyskując sot na poziomie 3-4h bez żadnego problemu ( rom 5.12.10 ). Moim zdaniem właśnie takie tasowanie romami dobrze nie wpływa na tel, a co za tym idzie baterię :) Trzeba dać trochę czasu aby MIUI oswoił się z naszym tel =]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grembi napisał:

Nie rozumię tego narzekania na baterię ?? Nie wierzę że telefon nie wytrzyma Wam całego dnia. Idąc spać podłącza się do ładowarkę i rano jest jak nowy ;-) Ja ładuję co 2 dni uzyskując sot na poziomie 3-4h bez żadnego problemu ( rom 5.12.10 ). Moim zdaniem właśnie takie tasowanie romami dobrze nie wpływa na tel, a co za tym idzie baterię :) Trzeba dać trochę czasu aby MIUI oswoił się z naszym tel =]

to potężne osiągi :P wracam do 5.12.10 :P choć nie na 7.1.3.0 stable ładuje co 3 d i sot ten sam :P nieźle pomyśle jeszcze ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to potężne osiągi wracam do 5.12.10 choć nie na 7.1.3.0 stable ładuje co 3 d i sot ten sam nieźle pomyśle jeszcze ;P

 

To ie kumam na co Ci power bank :) Polecam nokie 3310 będziesz raz na tydzień ładował hehe. Dobra koniec offtopa

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde macie z tym problem by ladowac kazdej nocy telefon? Dla mnie jak tel trzyma od rana do wieczora ok 4h ekran to wystarczajacy wynik wiec nie ma co narzekac. Wczesniej mialem s2, lg g2 i lg g3tez ladowalem kazdej nocy i wiekszosc smartfonow tak ma koniec kropka. Dla mnie redmi note 2 super jest i nie zaluje zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba płacą za to narzekanie. Albo taki typ człowieka, z natury marudny.

Za 500zl chciałby mieć 5.5' ekran 5 GB RAM i najlepiej jakby w ogóle nie trzeba było go ładować, bo po co.

Za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego.

Kup sobie iPhone z mikroskopijnym ekranem i będziesz zadowolony jak nikt inny. (aha i nie zapomnij naklejki ogryzka na auto)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szczuru napisał:

A te na xiaomi.com.pl nie są oryginalne? Bo się zastanawiam nad zakupem właśnie baterii + power banku. 

Nie wiem, ale jak są oryginalne to kupili w Chinach, więc też chcę tam kupić ;) Nie daje zarabiać pośrednikom.

Power bank kup sobie na Ali, sprawdzeni sprzedawcy mają na pewno oryginały Xiaomi.

Chociaż z tego co widzę ceny nie są wygórowane. Wiadomo kto prowadzi ten sklep?

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...