Skocz do zawartości

sMIUI by sebsch1991 wersje DEV


krzyzu

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że zrobił się mały bałagan w innych tematach, zakładam nowy - dotyczący tylko sMIUI by sebsch1991 w wersji DEV - i tylko na temat tej prowadzimy tu dyskusje.

sMIUI - w skrócie jest to odchudzona wersja MIUI.

http://www.smiui.net/redminote2_hermes.php

Na podanej stronie można ugotować ROM 'pod siebie' (czyt. wybrać czy chcemy aplikacje od miuiu / różne modyfikacje itd. Wszystko do ogarnięcia na stronce)

Aktualizacje pojawiają się zazwyczaj na drugi dzień od pojawiania się oficjalnej aktualizacji MIUI.

INSTALACJA - identyczny proces jak przy MIUI POLSKA (Wszelkie instytucje dostępne na forum.)

Jak wrócę do domu to ogarnę tematy, żeby jakoś wyglądały. 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez krzyzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, gwalberg napisał:

Oprócz tego że mozna sobie okroić miui to coś wnosi innego smiui?

Zawsze sam usuwam apk systemowe, zdecydowanie więcej niż jest możliwość przy smiui, więc co ten ROM posiada takiego że warto go zainstalować oprócz tych nie zainstalowanych apk?

 

http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/rom-smiui-rom-kitchen-major-xiaomi-t3225567

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakoś nie jestem do niego przekonany, byłem na nim tylko przez chwilę więc za dużo nie mogę nic na jego temat powiedzieć, pewnie jeszcze jego przetestuje. Jednak nie sądzę żeby zaoszczędzał baterię w jakiś znaczący sposób. Dużo rzeczy można samemu zrobić, pisze tam na przykład że dźwięk jest podkręcony, można to samemu zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2016o20:28, gwalberg napisał:

Oprócz tego że mozna sobie okroić miui to coś wnosi innego smiui?

Zawsze sam usuwam apk systemowe, zdecydowanie więcej niż jest możliwość przy smiui, więc co ten ROM posiada takiego że warto go zainstalować oprócz tych nie zainstalowanych apk?

 

Zaletą jest np supersu, który można od razu mieć w romie i nie ma narzekania że Titanium nie chodzi czy coś innego. Zanim na AOSP się przesiadłem to korzystałem z sMIUI i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2016o18:01, grembi napisał:

No dokładnie. Szukałem wersji z grudnia jednak bez skutku

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Te sMIUI znika tak szybko że trzeba archiwizować romy na jakimś dysku. Zapytałem go właśnie o 5.12.10 i sylwestrową, może odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. To już dużo zależy na jakim telefonie autor robi sMIUI. Sebsch1991 za bardzo rozciągnął swoją "ofertę" na różne, różniste modele. Na przykład, Mi4 (który sebsch1991 posiada) jest bardzo dobrze zoptymalizowane. Nic złego i dziwnego się nie dzieje.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

7 to nie u Sebscha... To stable, poszukaj.

Aktualnie jest jedynie 6.3.24 gdyż zdaniem Sebscha wcześniejsze wydania miały sporo luk i błędów. Więc z tych powodów już nie są dostępne do ściągnięcia. Szkoda. Ale z drugiej strony na hosting potrzeba kasy

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Moim zdaniem w obecnej formie nie warto. Autor już nie wprowadza większych(albo wcale) zmian do sMIUI. Niestety są jakieś utrudnienia od strony samego Androida, oraz MIUI.

Są wprawdzie jakieś paczki do wgrania po instalacji, ale to kosmetyka, działająca trochę jak placebo.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...