Skocz do zawartości

[ROM][Fastboot]Stable Global 7.1.7.0


nonda

Rekomendowane odpowiedzi

Jak włączam telefon i wisi na logo MI to nic się nie dzieje, miflash nie widzi telefonu. Gdy wciskam włącznik i vol+, jest to samo. Gdy wchodzę w fastboot, to mam to:

Bez tytułu.jpg

Próbowałem instalować kenzo_global_images_V7.1.8.0.LHOMICL_20160129.0000.14_5.1_global_9706e12561

Edytowane przez malimalinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcinj6 napisał:

A po co folder miui a potem jeszcze rom/rom samo miui ma byc i flash all mialem ten sam blad i poszlo

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

ok, w jakim trybie włączyć telefon? Włącznik+vol+ czy włącznik+vol-, czy sam włącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak sie zrestartuje to trzymaj volume down. Hmm u mnie te kroki pomogly wiec ciekawe dlaczego nie dziala:/

a spróbuj jeszcze ten folder w dysku C nazwać "kenzo_global_images_6.3.18"

trzeba próbować wszystkiego..

 a masz odblokowany bootloader?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spid1005 napisał:

Kurde po tym co się dzieję u malimalinello sam nie wiem co z tym zrobić. Telefon pewnie przyjdzie mi za parę dni(kupiłem przelewem), a nie chcę tego China softu. I już nie wiem co zrobić :(.

no to wyrzuć go do kosza... trzeba było czytać zanim kupiłeś że są problemy z instalacją romów a nie lamentować teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcinj6 napisał:

no to wyrzuć go do kosza... trzeba było czytać zanim kupiłeś że są problemy z instalacją romów a nie lamentować teraz!

Ale tu nie o to chodzi, instalowałem już ROM'y i jakoś poszło w innych telefonach. Ja mogę sobie jechać na China sofcie, bez problemu. Więc spokojnie :). Moim postem po prostu chciałem zapytać czy to po prostu malimalinello coś zrąbał w instalacji, i czy jeżeli ja postąpię dokładnie z poradnikiem to czy też może mi się coś takiego stać. Po prostu chcę być pewny czy nie lepiej po prostu zostawić ten Soft z jakim ten telefon dostanę, więc bez nerwów. A w ogóle jest szansa że będzie jakiś update gdzie bez problemu będzie można przeinstalować soft do Globala taki oficjalny czy to niemożliwe ?

Edytowane przez spid1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcinj6 napisał:

Dokladnie jak sie zrestartuje to trzymaj volume down. Hmm u mnie te kroki pomogly wiec ciekawe dlaczego nie dziala:/

a spróbuj jeszcze ten folder w dysku C nazwać "kenzo_global_images_6.3.18"

trzeba próbować wszystkiego..

 a masz odblokowany bootloader?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zaraz spsóbuję.

Nie, bootloader zablokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinj6 napisał:

po podłączeniu w trybie fastboot powinieneś mieć w menedzerze "marshmallow london bootloader interface

tutaj masz linka do mojego problemu

ostatnia strona

dalej ten sam błąd............

oby to była wina kompa - próbowałem na win 8.1 32 bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, m.mietek napisał:

obawiam sie ze niestety nie, ja działam na win 10 i mam ten sam problem. Wydaje mi się że @marcinj6 miał wcześniej wgrana chińską wersje, i dlatego w miflashu mu to działało

No ja miałem syfiastą wersję miui, jest podana dokładna nazwa na pierwszej stronie tego wątku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, m.mietek napisał:

no ja tez mialem ta syfiasta, a swoja droga z jakiego sklepu? bo ja bralem z geekbuying.

Od polskiego pośrednika z allegro

 

1 minutę temu, marcinj6 napisał:

a macie odblokowane bootloadery??bo nie widziałem odpowiedzi?

Nie, nie miałem. Raz, że na syfmiui nie idzie odblokować bootloadera, a dwa - nie myślałem o tym po prostu, nie było mi potrzebne. Nie wysyłałem prośby o zgodę czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinj6 napisał:

hmm gdzieś chyba czytałem że instalowanie na zablokowanym BL romu po wcześniejszej instalacji syfmiui jest loterią..

że ponoć najlepiej odblkować bo wtedy jest najmniej problemów...

tylko jak miałem odblokować, skoro na syfmiui się nie da? muszę najpierw wgrać soft, na którym odblokuję bootloader, dopiero potem będę mógł wgrać co mi się żywnie podoba...

EDIT: a tylko miflash idzie wgrać soft? Czy w tej sytuacji można skorzystać z innego programu?

Edytowane przez malimalinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie miałem pisać że lepiej kupować oryginalny z chińskim romem a nie łasić się na język polski:) ja zamówiłem w spemall i pierwsze to napisałem żeby czasem nic nie instalowali... w rn3 zwykłym były już problemy z pseudopolskimi romami.. bóg wie jak oni to instalują i czy coś nie jest skopane potem z telefonem..

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, m.mietek napisał:

szczerze jak zamawiałem to nie byłem za bardzo w temacie, że takie problemy mogą być. Wcześniej użytkowałem inne telefony i nie było takich cyrków :)

dlatego mamy 21 wiek i wszystko można wygooglować... jak kupuje coś to najpierw szukam info w internecie czy jest warte i jakie sa problemy z tym..

dużo takich osób jest na forum które kupiły ten telefon i nie wiedzą co zrobić teraz.. ja pojawiłem się na forum w styczniu zanim wyszedł redmi note 3 pro i nie wiedziałem jak się spisuje jedynie mogłem się posiłkować zwykłym RN3...

5 minut temu, malimalinello napisał:

" If your device is locked. please click hereto unlock it first."

no właśnie tak się składa że jak jest odblokowany BL to więcej jest sposobów na naprawe słuchawki..

a jak instalowałeś 6.3.18 to podmieniałeś te 2 pliki o których było napisane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...