Skocz do zawartości

[ROM][Fastboot]Stable Global 7.1.7.0


nonda

Rekomendowane odpowiedzi

O 7.1.7 nie słyszałem żeby gubiła zasięg - o ile się nie mylę był to problem wersji 7.1.9.

Tak, drobna literówka. Dzisiaj przyszedł do mnie telefon z 7.1.9 i faktycznie dziwnie się gubił zasięg. Wrzuciłem 7.1.7 i jest wszystko pięknie.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam problem z tym update.

włączam debugowanie, potem wbijam zgodnie z formułami w wiersz poleceń, telefon wyłącza się, miga czerwona dioda, a po 30 sekundach resetuje się i wstaje do ekranu głównego. Gdy jest w trybie download menedżer urządzeń widzi port COM qualcomm, co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylaczyles   podpisywanie sterow    na windzie ?  podlaczasz telefon  robisz  reboot + shift przenosi cie do menu  -> zaawansowane  uruchomienie  "cos takiego   " wylacz  podpisywanie sterownikow  ,podlaczasz znowu  powinien widziec  ,wrzuc screena   pewnie taki przypadek juz sie pojawil na forum     ,a  i masz winde  64  czy moze  32      ?

Edytowane przez skay77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 10 Home 64bit , wyłączyłem podpisywanie korzystając z wiersza poleceń zgodnie z tym poradnikiem http://en.miui.com/thread-237673-1-1.html .

Telefon normalnie w menedżerze jest widoczny jako Android Phone -> Android Composite ADB interface i Xiaomi Composite MDB interface. folder z adb jest na pulpicie w folderze o nazwie adb, reszta tak jak pisałem wyżej, załącza się po czym jak klikam na coś innego niż okno wiersza poleceń reset...

 

przy okazji pojawił się znak wodny Tryb Testu Windows 10 w lewym dolnym rogu :/

Edytowane przez nest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adb  mam na dysku C jak pamietam 

wlaczam adb start-server  potem adb devices   a i robisz reboot edl   zapala sie czerwony sygnalizator    komp wykrywa   sterownik   (jest do pobrania na miui  komus juz go podawalem ale sorka  ,nie wiem w jakim  temacie ) poszukaj  instalujesz go  i powinien     go znalezc   i potem mi flash    dany   room  dev   (chcialbym ci  teraz pomoc ale pije )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko tak jak mówisz, po wpisaniu adb reboot edl w wierszu telefon wyłącza się, zapala się czerwona dioda, menedżer najpierw znajduje QHULK cośtam, szybko zmienia na Quallcom cośtam COM10 po czym reset telefonu

zmieniłem port USB, to samo.

Lenovo y50-70

 

 

Edytowane przez nest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od pewnego czasu obserwuje postępy dotyczące romu dla RN3 Pro. U mnie pojawia się problem na china dev i stable również. Mianowicie nie działa u mnie sensor światła. W menu serwisowym nie ma żadnych wartości. Nie działa automatyczna jasność i wygaszanie ekranu podczas rozmowy. Jakieś rady w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lewar napisał:

Powiedzcie mi czy warto w ogóle wgrywać dev skoro w globalu też ma być j. polski ? Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera i teraz pytanie czy po wgraniu innego ROMu znowu będę musiał prosić o odblokowanie ? 

nie , odblokowanie jest dożywotnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego bałaganu.. Od xiaomi masz wersję stabilną CHINA i wersję GLOBAL czyli wersje na chiny i wersję dla reszty ,dodatkowo CHINA i GLOBAL posiadają wersję  DEVELOPERSKĄ (na rn3p dev globala jeszcze nie ma). Reszta to są nieoficjalne romy.

A codziennie nowe wersję to nie wiem o co ci chodzi, numeracji nie ogarniasz czy co? To źle że są częste aktualizację i numeracja w sofcie skacze i tego nie ogarniasz czy co?

Edytowane przez Goti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/25/2016o01:09, nest napisał:

hmm mam problem z tym update.

włączam debugowanie, potem wbijam zgodnie z formułami w wiersz poleceń, telefon wyłącza się, miga czerwona dioda, a po 30 sekundach resetuje się i wstaje do ekranu głównego. Gdy jest w trybie download menedżer urządzeń widzi port COM qualcomm, co jest nie tak?

 

Dnia 3/25/2016o01:47, nest napisał:

wszystko tak jak mówisz, po wpisaniu adb reboot edl w wierszu telefon wyłącza się, zapala się czerwona dioda, menedżer najpierw znajduje QHULK cośtam, szybko zmienia na Quallcom cośtam COM10 po czym reset telefonu

zmieniłem port USB, to samo.

Lenovo y50-70

 

 

Anyone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda jakbys przed zakupem poczytal na temat telefonu ktory kupujesz to teraz bys glupich pytan nie zadawal... Ech dramat jakis... Wysypalo ich jak grzyby po deszczu:)

Dlaczego głupich? Wszędzie widzę, że jest 7.1.8, a jak przyszedł telefon, to było 7.1.9. Dlatego się zdziwiłem, co to za wersja była.

Ale fakt, Xiaomi ma dosyć specyficzne podejście do oprogramowania.

Tobie Marcin życzę więcej luzu, bo jeszcze coś Ci pęknie z tych nerwów. :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...