Skocz do zawartości

[ROM][Fastboot]Stable Global 7.1.7.0


nonda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie problemów na globalu 7.1.7 z częstymi informacjami o braku odpowiedzi apki, nagłym zamykaniu apki którą właśnie używamy, losowym drainowaniem baterii, losowym zacinaniem UI i tragicznym działaniem czytnika linii papilarnych (w porównaniu do china 7.1.20)? Bo już doprowadza mnie to do szału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam dzisiaj od rana na romie od xiaomi.eu i jestem zadowolony Działa dobrze mimo problemów z Bluetooth i aplikacją poczty. Poza tym zero problemów.

Swypnięte z Redmi Note 4G

Ja wlasnie tez smigam na 6.3.17 i oprocz wyzej wymienionych problemow nie mam zadnych no i pochwalic trzeba baterie bo swietnie sie spiauje jak dotad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tym romie raczej nie miałem problemów, ale np. jak czasem podnosiłem telefon po dłuższym czasie to był brak zasięgu i po chwili łapało. Instaluje właśnie china dev, bo bootloader jeszcze zablokowany, ale jeśli bym miał odblokowany to bym wybral eu :) Język polski ma i chińskich śmieci nie posiada, chyba, że te problemy z bt i pocztą go skreślają w Twoim przypadku. Zaraz 6.3.17 dev  ustawię i będę testował jak bateria i reszta względem globala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 6.3.17 bo od wczoraj na nim siedzę to mam problem z wi-fi. Tzn łączy się bez problemów lecz transfer przeważnie nie przekracza 100k/s, chwilami wskoczy na 300-400 i zaraz spada poniżej 100. Miał ktoś już tak? Co może być nie tak? Botloader mam zablokowany bo nie mogę wejść na stronę i złożyć wniosku. Próbowałem już na 2 kontach- jedno tylko z nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy lepiej bawić się żeby przejść na miui polska czy czekać na dev global z językiem polskim. Smsa o Zgodzie mam tylko na chińskim stable nie dało rady odblokować i na globalu stable tez nie. A z tego co czytam to nie ma problemu na chińskim dev nie ma problemu a potem tylko na miui polska. Co sadzicie?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie przeszkadza Ci brak bluetooth a raczej problem z jego uruchomieniem to polecam miuipolska. Za tydzien w piatek powinna wyjsc aktualizacja i pewnie naprawia te bledy gdyz widzialem ze duzo osob pisalo na xiaomi.eu o tych bledach w rn3pro na 6.3.17. Ja sie zastanawialem czy nie przejsc na na xiaomi.eu 7.1.18 i zrobic tam roota ale miuipolska mi odpowiada i nie chce mi sie tym bawic:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pravs napisał:

Mam problem. Wszystko robione zgodnie z instrukcją, jednak w MiFlashu wciąż ten sam błąd. Rebootowałem PC parę razy i wciąż to samo.

12442763_1690265144573504_1727695358_n.jpg

A jaki rom instalujesz? Wydaje mi się, że masz pewnie złą ścieżkę do plików wskazaną. Jakie pliki masz w tym folderze 'ROM' na partycji D? Jak wypakowałeś i masz folder 'images' to wskaż ścieżkę do niego, w nim powinieneś mieć pliki typu 'boot', 'cache' itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamilstw7 napisał:

A jaki rom instalujesz? Wydaje mi się, że masz pewnie złą ścieżkę do plików wskazaną. Jakie pliki masz w tym folderze 'ROM' na partycji D? Jak wypakowałeś i masz folder 'images' to wskaż ścieżkę do niego, w nim powinieneś mieć pliki typu 'boot', 'cache' itp.

W ROM są pliki z Global ROMu MIUI, ten który w tym temacie należy pobrać. W images reszta tych plików. Sorry, że zdjęcia, a nie screeny. Po wskazaniu ścieżki do 'Images' dalej ten sam błąd.

12884558_1690279334572085_1750824520_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niby dobrze wszystko jak wskazałeś folder 'images', bo tam są potrzebne pliki, może spróbuj inny rom pobrać i wgrać, a MiFlash odpal jako administrator. A telefon rozumiem jest w tym trybie, w którym dioda mruga na czerwono? Niby odczytuje go w programie więc ze sterami itp chyba wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamilstw7 napisał:

Z tego co wcześniej wyczytałem to ktoś miał problem na systemie x86 (32bit) i dopiero na systemie 64bit'owym ruszało, może w tym problem.

Udało się! Po wielu godzinach mordęgi. Na drugim PC ruszyło od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z językiem polskim dla naszych Note 3 Pro. Przeczytałem wiele wątków na ten temat i podawane są sprzeczne informacje. Pierw czytam że nie będzie MIUI Polska, później że jest dostępne ale nie będzie aktualizowane bo pojawi się global z językiem polskim. Jak to jest? Jest jakaś oficjalna informacja że na globalu pojawi się nasz język? Czy czekać na odblokowanie bootloadera i przechodzić na MIUI Polska? Będą aktualizacje? A może xiaomi.eu? 

Wielkie dzięki Acidowi za całą pracę i zaangażowanie w MIUI Polska. Browar leci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba. nie ma 

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=247543&extra=page%3D1&mobile=2

http://en.miui.com/a-233.html

Czy do wgrania global można użyć sposobu recovery z linku wyżej? Jest podany jako jeden z dwóch sposobów w oficjalnym temacie na en miui

Edytowane przez nest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...