Skocz do zawartości

[ROM][Fastboot]Stable Global 7.1.7.0


nonda

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, xylaxos napisał:

Tez dzisiaj dostalem ale  caly czas  mam problem z odblokowaniem bo dochodzi do 50% i zonk.Troche dzisiaj pisali ze niby caly czas pracuja nad rozwiazaniem problemu ale to nic nie daje.Pisali zeby probowal na chinskim stable.Link wrzucony w dzial o odblokowaniu.

no wlasnie probowalem odblokowac bootloader. tez dobilo do 50% i przerywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem, zacząłem kombinować wg tego poradnika http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html niestety po podpięciu tel pokazuje mi w menadżerze urządzeń tylko Xiaomi Composite MDB interface, a nie pokazuje Android Composite ADB. Ktoś ma jakieś pomysły? próbowałem robić wg http://en.miui.com/thread-136188-1-1.html ale też nie poskutkowało ;/

 

@edycja Zmieniłem na sposób podłączenia CAMERA i działa ;)

Edytowane przez lewar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wgraniu tego romu bez problemu udało się odblokować bootloader. Poszło przy pierwszej próbie. Więc stwierdziłem, że pójdę za ciosem i zainstaluję TWRP i Super Su. Skończyło się zbrikowaniem telefonu. Dzisiaj po całym dniu walki udało mi się go postawić na nogi, ale nie działa wifi. Przed uwaleniem wszystko chodziło bez problemu. Teraz jest root, jest twrp tylko brak wifi :shock: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powiedzcie mi po wgraniu Global, robiliście restore aps i wszystkiego z historii mi?

2. Też na Global nie możecie wybrać żeby codziennie wybierał inna tapetę na lock, na chińskim było dużo do wyboru a tu tylko Default(17)

 

Edytowane przez zyga123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z pisaniem, ja mam takie coś 1cc027fec94ce982b44da61886281c67.jpg3d13c7dcb450306d2209a33fba2fb13c.jpg182c4ec0f711346e5e067d50f07dc50e.jpg

Jak pisze tekst to jest podkreślony na czerwono cały, na china tego nie było, jakieś pomysły?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edit: problem rozwiązany należy usunąć klawiaturę Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam wersje global 7.1.7.0 i slucham  muzyki przez aplikacje miui do odtwarzania.Wszystko ok ale jak mam utwor np po rosyjsku to wyswietla mi zupelnie inny utwor i to nie poprzedni czy nastepny ale zupelnie gdzies z poczatku oczywiscie po angielku .to jakis bug aplikacji?Nie lubi cyrylkicy czy co?aplikacja music wersja 2.3.0.Nie wiem czy na poprzednich wersjach tez wystepowal problem bo nie zwrocilem uwagi.Wybrany jezyk systemu angielski region brazil.

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/16/2016o09:51, Osa napisał:

Co mam zrobić jeśli wyskakuje mi coś takiego:

Bez tytułu.png

siemanko wyskoczylo mi to samo co koledze. poprawilem i rozpakoalem drugi raz. i niechcacy zaznaczylem na folder wewnetrzny images. doszlo do 15% i wyskoczyl mi blad.i teraz nawet jak cofne do folderu przed images to ciagle mam ten sam blad. teraz wyskakuje mi cos takiego

Untitled.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rozyn

1. Skróć ścieżkę. w której masz ROM. Zastosuj np. C:\ROM\ i tam wrzuć rozpakowane pliki. Ścieżka nie powinna mieć spacji a poza tym im krótsza, tym lepsza.
2. Być może musisz ponownie uruchomić telefon, jeszcze raz przez ADB przejść w tryb download i ponowić procedurę. Ja miałem inny problem i inny błąd, ale też po jednej nieudanej próbie nie byłem w stanie ponowić próby przeprowadzenia flashowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kopek84 napisał:

dzisiaj dostałem sms ze zgodą, bootloader odblokowałem na wers dev poleciało bez problemu. Teraz nie moge zainstalować zadnego globala jak to zrobic?

Ten chiński dev czymś się różni od globala, poza rootem oczywiście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kopek84 napisał:

Staram sie zrobic roota ale po instalacji poprzez twrp nie wstaje system wisi na logo MI, jakies sugestie? mam rom dev najnowszy

Miałem to samo - Kolega widzę kolejny na liście :)

już to dzisiaj podawałem, ale proszę jeszcze raz:

"znalazłem taką stronkę: http://www.htcmania.com/showthread.php?p=22446079&posted=1.

niestety po hiszpańsku, ale google z grubsza to przetłumaczy. pobrałem pliki z mega.nz

Tam jest taka paczka "TWRP 2870 REDMI NOTE 3 PRO". W zasadzie chyba tylko ona jest potrzebna. Klikasz na kenzo_twrp.bat. Oczywiście na wpiętym telefonie w trybie fastboot. Nadpisze wtedy trochę inna wersję twrp, ale najważniejsze że po restarcie telefon się uruchomił.

Jak coś niejasne to pytaj :)"

Edytowane przez thermoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, musek napisał:

@Rozyn

1. Skróć ścieżkę. w której masz ROM. Zastosuj np. C:\ROM\ i tam wrzuć rozpakowane pliki. Ścieżka nie powinna mieć spacji a poza tym im krótsza, tym lepsza.
2. Być może musisz ponownie uruchomić telefon, jeszcze raz przez ADB przejść w tryb download i ponowić procedurę. Ja miałem inny problem i inny błąd, ale też po jednej nieudanej próbie nie byłem w stanie ponowić próby przeprowadzenia flashowania.

dzieki pomoglo skrocenie sciezki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z pisaniem, ja mam takie coś 1cc027fec94ce982b44da61886281c67.jpg3d13c7dcb450306d2209a33fba2fb13c.jpg182c4ec0f711346e5e067d50f07dc50e.jpg

Jak pisze tekst to jest podkreślony na czerwono cały, na china tego nie było, jakieś pomysły?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edit: problem rozwiązany należy usunąć klawiaturę Google

Wyłącz klawiaturę google'a(całą apkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lewar Podmieniłeś te dwa pliki, które należy podmienić zgodnie z instrukcją na en.miui.com? 
I może jeszcze bzdura, ale tam gdzie masz ścieżkę do ROMu spróbuj dać "\" na końcu, tzn. C:\kenzo\

A jeszcze pytanie - masz W10 x86 czy x64?

@zyga123 To chyba nie do końca prawidłowy temat na takie pytanie. :)

Edytowane przez musek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ziomekdjpl napisał:

A działa Wam strona en.miui.com/unlock? Albo mam błąd o zbyt dużej ilości przekierować albo błąd 502. Już 7 dni to tak trwa :/

Strona nie działa i nikt nie chce pomoc niestety chociaż wczesniej ktos napisal ze mu dziala. Ja próbowałem juz na kilku kompach w róznych miejscach i nic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...