Skocz do zawartości

lubelskie czy ktoś jest chętny mi pomóc w modyfikacji fabrycznego oprogramowania?


kingtomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

może ktoś jest z Lublina lub lubelskiego kto by mi chciał pomóc w pierwszej modyfikacji telefonu? Jestem laikiem i nie chcę zepsuć swojego cudeńka.

udostępniam wszelkie narzędzia plus ewentualny drobny dowód wdzięczności :wink:

Edytowane przez kingtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może zdalnie można ale jak człowiek się nie zna i nie chce czegoś popsuć to chętnie bym zobaczył jak się to robi. Czytam forum i widzę ile jest błędów i problemów.

jeden ma predyspozycje a drugi nie. Ja osobiście chciałbym wgrać do mojego Redmi N3 (7.0.19.0.0) oprogramowanie z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JDStar czy jest instrukcja jak to robić krok po kroku? A może się wstrzymać i poczekać na aktualizację od xiaomi?

Najpierw poczytać (tak jak ci pisałem na PW), potem dopytać, wgrać rom miuipolska by JDStar, poużywać telefon (cały czas czytając forum) potem samodzielnie zdecydować co dalej, odblokować bootloader i przejść na "zwykłe" miuipolska lub inny rom, albo sprzedać telefon,

Wysłane z R83.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 16.03.2016 at 2:09 PM, kingtomek said:

JDStar czy jest instrukcja jak to robić krok po kroku? A może się wstrzymać i poczekać na aktualizację od xiaomi?

Widać że nie postarałeś się o minimum zainteresowania. Masz tu wiele tutoriali odnośnie wgrywania.

Jak to mówił kiedyś mój profesor: Średnio zdolny szympans sobie nawet z tym poradzi :)

Ważna jest wersja posiadanego przez Ciebie telefonu. W sensie czy Pro czy zwykła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko pięknie wyjaśnione, wytłumaczone. Tak, jak wcześniej kolega wspomniał, średnio wyszkolona małpa poradzi sobie z tym. Ja uwaliłem swój telefon, oddałem do serwisu i tam mi powiedzieli, że mam teraz najdroższy przycisk do papieru. Poszperałem trochę na forum, znalazłem ten właśnie wątek, zrobiłem wszystko po kolei, jak to jest tam napisane i telefonik odpalił. Później z xiaomi.eu tą samą metoda przeszedłem na MIUIPolska dla zablokowanego bootloadera od Mistrza JDStar:

Możesz wybrać sobie obojętnie jaka wersję chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...