Skocz do zawartości

pęknięty ekran


glimar

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że może być problem, ponieważ Xiaomi Redmi Note 3 Pro jest świeżym telefonem - nie ma jeszcze jego podróbek i części wymiennych. Gdzieś czytałem, że kwestia nowych, zamiennych części to kwestia dwóch miesięcy max. Ale lepiej poszukaj coś na Alim, może coś znajdziesz :)

Najważniejsze, że dotyk działa i jako tako możesz korzystać z telefonu.

Mocno zbity ekran? Można wiedzieć co się stało, o co walnął?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony wszystkie akcesoria do Xiaomi Redmi Note 3 są dobre dla wersji Pro. Zwykły XRN3 jest dłużej na rynku i na pewno są już jakieś części do nich. Wydaje mi się, że jakbyś znalazł ekran dla XRN3, to bez problemu będzie pasował do XRN3 Pro :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Trzucha napisał:

Akurat wyświetlacz prawdopodobnie mogą naprawić bo może być ten sam - trzeba dopytać. Wyświetlacze są dostępne do tego modelu, nie sprawdzałem czy to te same jak w RN3.

Pisalem . Odpowiedź jednoznaczna. " nie serwisujemy tego modelu".                  Dzwonilem. Za trzy tygodnie będą graty do tego modelu. Trochę długo. Pasuje ekran od XRN3. To dobra wiadomość. Może ktoś ma?

 

Edytowane przez glimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu raczej 

4 godziny temu, Big00s napisał:

Tak więc jak działa dotyk to czekaj cierpliwie aż Acid będzie mieć wyświetlacze bo nikt Ci tego lepiej nie naprawi jak on :)

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

No tu raczej Acid nie pomoże. Chyba że w przyszłym tygodniu. Zdaje się że czeka mnie rękodzieło. Potrzebuje tylko wiedzieć jaki i gdzie kupić. Reszta w rękach opatrzności i moich skromnych umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu raczej 

No tu raczej Acid nie pomoże. Chyba że w przyszłym tygodniu. Zdaje się że czeka mnie rękodzieło. Potrzebuje tylko wiedzieć jaki i gdzie kupić. Reszta w rękach opatrzności i moich skromnych umiejętności.

Wiele osób poleca ten sklep z częściami do Xiaomi. Ja w nim kupiłem przyciski głośności do RN4G i działają lepiej niż te oryginalne.

http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?gid=95

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Big00s napisał:

Wiele osób poleca ten sklep z częściami do Xiaomi. Ja w nim kupiłem przyciski głośności do RN4G i działają lepiej niż te oryginalne.

http://www.dragon-tt.com/

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Dzieki wielkie. Sklep fajny i mają to co mnie interesuje. Trochę źle podlinkowany adres sklepu. Może popraw ku potomnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rozkładaniu telefonu na czynniki pierwsze obejrzyj sobie na YT parę filmików z serii "disassembly", "teardown" żeby uczyć się na błędach innych. Bo z tego co widziałem to trzeba uważać na baterie gdyż klej mocno trzyma ją.

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę temat

Przyszedł czas zabrać się za naprawę telefonu. Zmuszony do samodzielnego działanie mam kilka pytań odnośnie części. Potrzebne będą :Ekran z dotykiem, Srebrna ramka , plecki przykrywające baterię. O lie wiem, że ekran pasuje od RN3 to jak wygląda sprawa pleców ? Czy to też to samo ? No i ta nieszczęsna srebrna ramka. Czy aby ją wymienić muszę kupić cały korpus ? czy jest on montowany razem z ekranem i stanowi całość?  Jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat chętnie zaczerpnę z niej informacji. Przeglądam części na  www.dragon-tt.com. Niby wszystko jest ale czy właściwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wyświetlacz będzie pasował do redmi note 3 pro?

http://www.ebay.com/itm/NEW-White-Xiaomi-Redmi-Note-3-Hongmi-Note-3-Touch-Digitizer-LCD-display-Assembly-/181983026540?hash=item2a5f089d6c:g:X1oAAOSwL7VWjOah

 

@edit otrzymałem wiadomość od sprzedawcy, jednak nie będzie

Edytowane przez oby3y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...