Skocz do zawartości

MI 4s - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Sidelek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zajęte niecałe 40giga a że niestety używam 2 karty sim to pamięci włożyć nie mogę... Rmn2 miał 3 sloty i była bajera A cco do andka 7 to nie wiem czy dostaniemy, jak nawet 6 nie ma... Chociaż mi tam bez różnicy jakiejś wybitnej 

Edytowane przez WaFel1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, WaFel1985 napisał:

Ja mam zajęte niecałe 40giga a że niestety używam 2 karty sim to pamięci włożyć nie mogę... Rmn2 miał 3 sloty i była bajera A cco do andka 7 to nie wiem czy dostaniemy, jak nawet 6 nie ma... Chociaż mi tam bez różnicy jakiejś wybitnej 

No android 7 jest już potwierdzony :) Tutaj jest link: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=439882

Widocznie Chińczycy uznali, że szkoda czasu na androida 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2016 o 16:39, QMiui napisał:

Czytając sobie wątki dotyczące aktualizacji :"copiątkowych" zauważyłem że my właściciele MI4S jesteśmy w mniejszości to znaczy nie widzę wypowiedzi użytkowników tego modelu. Gdzie można znaleźć opinie dotyczące poprawności działania aktualizacji na tych telefonach (przez chwilę chciałem założyć taki wątek w dziale MI4S ale to by chyba nie przeszło:-D), nie piszcie "zainstaluj i sprawdź" bo to nie jest odpowiedź a telefon jest mi potrzebny do pracy. Może któryś z kolegów posiadający ten model wypowie się na ten temat a także która wersja MIUI według Was jest najlepsza dla MI4S ( bateria,jakoś połączeń itp.) Pozdrawiam.:-P

Wszystko działa ok to o czym pisać :-D Ja miałem problemy początkowe z wersją global z którą kupiłem telefon, ale to pewnie nie dziwi, później jak zmieniłem na już eu ale miui 7 miał czasem niestabilności i potrafił się zresetować i miałem jakiś przedziwne problemy z przełączaniem internetu z wifi na dane i odwrotnie ;-) a już problem z GPS przechylił szalę i wziąłem się za instalację miui 8 (później się wogóle okazało że to nie wina softu ;-)) ale dobrze wyszło 8 działa mi bardzo dobrze stabilnie bez praktycznie żadnych problemów resetów, denerwuje mnie tylko ta mini ikonka zdjęcia przy kontakcie podczas dzwonienia i wydaje mi się że bateria niestety szybciej ucieka niż w miui 7. Mam teraz wersję 6.11.10 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, luki156 napisał:

Wszystko działa ok to o czym pisać :-D Ja miałem problemy początkowe z wersją global z którą kupiłem telefon, ale to pewnie nie dziwi, później jak zmieniłem na już eu ale miui 7 miał czasem niestabilności i potrafił się zresetować i miałem jakiś przedziwne problemy z przełączaniem internetu z wifi na dane i odwrotnie .....

No właśnie czytając Wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku że nie ma potrzeby zmiany, sprawę tematu już sobie wyjaśniłem ( wyrzucało mi tematy nie do 7-ki , ale są też takie które działają ok) a poza tym reszta mi odpowiada i działa. Nie zauważyłem żadnych niestabilności czy restartów a te 2 dni normalnego (spokojnego) użytkowania na baterii jest ok przy obecnym MIUI7 7.3.2 (tak przy okazji gdzieś na zagranicznym forum wyczytałem że jest to wersja jedna z najbardziej stabilnych- próbowałem sobie przypomnieć gdzie to wyczytałem ale cóż - skleroza i nie pamiętam - sorry:-( tak więc poczekam może pojawi się coś ciekawego, na razie dziękuję za wypowiedzi i pozdrawiam:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QMiui, do czasu jakichś stabilnych wersji na MIUI9 nie masz raczej co przechodzić na MIUI8, skoro Ci nie podeszło. Teraz bałagan będzie większy, przy zmianie bazy do androida 7. Zresztą widać, że "majfrjendy" przystopowały mocno z aktualizacjami. Najnowsza ma zawierać... poprawki do aplikacji forum MIUI <_< 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2016 o 14:35, don_kamillo napisał:

No android 7 jest już potwierdzony :) Tutaj jest link: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=439882

Widocznie Chińczycy uznali, że szkoda czasu na androida 6.

Dokładnie dzisiejszy changelog także to potwierdza: "MiMAX/MiNotePro/4c/4s wstrzymane z powodu prac nad Androidem 7" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zastanawiam się na mi4s tylko jestem bardzo ciekawy jak Wam trzyma bateria (mam teraz r3 pro i max 2 dni przy moim użytkowaniu) .

Proszę dajcie info czy przy intensywnym użytkowaniu (bez gier, ale net + dzwonienie + synchronizacja + poczta itd.)

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem redmi3 pro. Mam mi4s. Fakt bateria była lepsza ale spokojnie 1 dzień Ci wytrzyma. U mnie daje rade czasami 1,5dnia a jak mniej używam to nawet 2 wyciągnę. I non stop na 2 simach. Fakt raz mi się jakiś proces uruchomił i wydoil baterie że słabo dzień wytrzymała, ale to jakiś jednorazowy wybryk był. Ogólnie to przesiadlem się właśnie z r3pro na mi4s i nie narzekam na baterie... Może dlatego że przed r3pro miałem RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na Redmi 3 Pro bateria przy moim użytkowaniu 2 dni max wytrzyma dlatego trochę się obawiam o baterię na Mi4s. Ważne abym nie stresował się że bateria nie wytrzyma mi 1 dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...