Skocz do zawartości

Eu Rom z fastboot


Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Za to jak masz Note Pro to uważaj! Nie wgrywaj nowych fastboot bo sobie zablokujesz bootloadera. Wejdź na miuipolska.pl do Działu Pobierz MIUI i tam Archiwum wersji MIUI 7. Będzie tam rom fastboot sprzed blokady. Wgraj to. A potem MIUIPolska przez twrp.

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Za to jak masz Note Pro to uważaj! Nie wgrywaj nowych fastboot bo sobie zablokujesz bootloadera. Wejdź na miuipolska.pl do Działu Pobierz MIUI i tam Archiwum wersji MIUI 7. Będzie tam rom fastboot sprzed blokady. Wgraj to. A potem MIUIPolska przez twrp.

Wysłano z Mi4c

No właśnie zablokowałem i czekam na unlock. Próbowałem przez program unlock ale nie zweryfikowało fona. Pisałem do miui eu i napisali że jak nie dostanę info w ciągu 10 dni to mam do nich napisać jeszcze raz.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

Nie. Za to jak masz Note Pro to uważaj! Nie wgrywaj nowych fastboot bo sobie zablokujesz bootloadera. Wejdź na miuipolska.pl do Działu Pobierz MIUI i tam Archiwum wersji MIUI 7. Będzie tam rom fastboot sprzed blokady. Wgraj to. A potem MIUIPolska przez twrp.

Wysłano z Mi4c

Czy ten fastbootowy polski rom ma plik images?

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miflash. Poszukaj na forum. I tak jak powiedział Acid nie instaluje ostatniego romu fastboot za zablokujesz bootloader.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

Poszukaj na stronie miuipolska.pl archiwum i znajdziesz starsze romy które nie zablokuja bootloadera.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...