Skocz do zawartości

rn3 "zapomina" ustawienia aplikacji


morf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z moim RN3. Dwa razy zdarzyło mi się już, że telefon zapomina danych logowania do niektórych aplikacji. Przykładowo w aplikacji mBanku wymagana jest ponowna aktywacja aplikacji, Dropbox zapomina danych logowania.

Mam najnowsze MIUI 6.3.11

Przy okazji jeszcze może ktoś pomoże z innym problemem, w aplikacji messenger czasami giną mi zdjęcia dla niektórych osób (zamiast zdjęcia jest tylko szare kółko).

Dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na rn3 "zapomina" ustawienia aplikacji

Też mam problem  miedzy innymi z aplikacją mbanku i forscan lite ciągle gubią ustawienia jestem na romie  6.3.11 Dodatkowo dziwny objaw parę aplikacji np Google now pomimo umieszczenia ich w folderze co jakiś czas pojawiają się ikony na następnym pulpicie a w folderach giną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem aplikację mBanku podczas robienia kopii systemu. Mam włączoną kopie dwa razy w tygodniu i na razie mbank działa może to rozwiąźe nasz problem.

Kolejna kopia systemu zrobiona i mbank działa niestety 4 aplikacje "wychodzą" z folderów na pulpit.

Edytowane przez Badziu-68
Kolejna kopia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, to ma związek z tą kopia systemu. tydzień temu w niedziele rano miałem ten problem, dzisiaj po wyłączeniu kopii, wszystkie dane aplikacji są zachowane

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...