Sign in to follow this  
EnaM\

Hard Brick

Recommended Posts

Witam podczas instalacji systemu przez flashtoola niechcący nacisnąłem stop po czym nie dało się już telefonu uruchomić, telefon nie włącza diody podczas ładowania ale po podłączeniu go do komputera dostaje powiadomienie dźwiękowe że został podłaczony jak i w menadżerze urządzeń pojawia się.Znalazłem temat na angielkim forum jak to naprawić http://en.miui.com/thread-221115-1-1.html ale telefon nie włącza się w fastboot a po podłaczeniu go do komputera z włączonym flashtoolem nie pojawia się pasek stanu, zachowuje się tak jakbym nie podłączył telefonu ale w tym samym czasie komputer wykrywa go i pojawia się w menadżerze. Sterowniki mam zainstalowane z tej strony http://www.droidgyan.com//mediatek-drivers/ (tylko mediatek drivers) i te które tutaj na forum znalazłem (MTK drivers) sterowniki zainstalowane są pokazane na screenshotach (ten bez znaczka to telefon po podłaczeniu)

1.png

Spróbuj przy zamiast samo vol- wcisnąć wszystkie przyciski.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Just now, Smigoll said:

Spróbuj przy zamiast samo vol- wcisnąć wszystkie przyciski.

zawsze wciskam vol- i power ale próbowałem samo vol- i z power i wszystkie razem po prostu nie reaguje 

Ja telefonu nie używałem przez jakiś czas potem podłączyłem go do ładowania i oczom nie wierząc zaświeciła się dioda Led o ładowaniu no i spróbowałem wgrać Rom przez fb podłączając kabel a uprzednio naciskałem (vol - )+ (vol +) + power I poszło jakoś.

Właśnie sam wstał nie mam pojęcia jak, jest soft wszystkie dane itp :) tylko się cieszyć 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this