Skocz do zawartości

zamiana lock screenu w motywie


Piotrek90x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

miałem problem z wybudzaniem ekrany przy powiadomieniach na moim telefonie - wykminiłem że problem występuje tylko przy pobranych motywach. Niestety, w ustawieniach Wallpapers nie mogę ustawić ani żadnego innego zdjęcia ('cant edit lockscreen'), ani ustawić daily lockscreen (nieaktywne). Czy ktoś zna jakiś inny sposób żeby edytować pobrane motywy (np. jakimś "zewnętrznym" programem), lub inny sposób żeby sobie z tym poradzić? Nie chciałbym rezygnować z niektórych fantastycznych motywów, niestety do opcji wybudzania ekranu też jestem bardzo przyzwyczajony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo opcji sie pojawia [np wybor innego lockscreena]
jeżeli : wylaczysz dane mobilne i wifi, zamkniesz aplikacje motywy, wejdziesz w ustawienia  ->  aplikacje -> motywy i dasz wyczyść dane

Po tym uruchom znowu motywy i kliknij w ikone "Własne" i wybierz nowy ekran blokady, zobacz czy w nim bedziesz mogl zmienic tapete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lockscreen jest produkcji chińskiej i pewnie na polskim miui bedzie to samo ;) [jest to zalezne do lockscreena a nie systemu],
podaj dokladna nazwe to sprawdze u siebie jak to wyglada.
Polecam lockscreen REMIX PL, ustawienia sa po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za chęci, ale przerzuciłem się właśnie na Global ROM i....ten mój ulubiony motyw zniknął i nie mogę go znaleźć nawet w aplikacji Themes żeby znowu pobrać :/

Dlatego zmieniam odrobinę temat wątku ;) :

Ktoś może czy da się podpiąć jakoś chińską aplikację Theme pod Global ROM, albo zaimportować w jakiś inny sposób te motywy, które nie są dostępne w aplikacji Themes w wersji Global?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Też mam problem ze zmianą tapety ekranu blokady. Zrobiłem tak jak @zourv napisał, ale niestety nie mogę ustawić nowej tapety. W zależności od tego jaki plik wybiorę dostęję komunikaty: wybrany plik jest niedostępny lub nie można wczytać obrazu. Trochę się już z tym męczę i nie mam pomysłu co może być przyczyną problemu :/.

Może ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nova launcher. Zapomniałem, ze to może mieć znaczenie. Twoje pytanie od razu naprowadziło mnie na rozwiązanie problemu :).
Przełączyłem na chwilę na systemowego launchera, zmieniłem co chciałem i powróciłem do Novy. Co ciekawe teraz nawet na Nova launcher działa :]

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...