Skocz do zawartości

Problem z żyroskopem


xyno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

jestem nowym użytkownikiem Xiaomi MI4c wcześniej też nie miałem styczności z MIUI. Ogólnie było by wszystko pięknie tylko mam problem z żyroskopem. Na forum nie mogę się doszukać podobnych tematów, więc może ktoś mi pomoże :) Jest możliwość jakoś skalibrować żyroskop ? Telefon mam w idealnym pionie, a żyroskop wskazuje coś innego. Jeśli w aparacie zdjęcie poniżej nie przeszkadza mi to (funkcja poziomicy) to już w grach jest to denerwujące. Na zdjęciu screen z telefonem przyłożonym dokładnie pionowo do ściany, niestety żyroskop tak nie twierdzi. 

Proszę o pomoc. Da się to jakoś skalibrować czy telefon nadaje się tylko do serwisu?

Z góry dzięki za pomoc.

Screenshot_2016-03-12-13-54-35_com.android.camera.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe może dokładnie prostych ścian nie mam, ale nie aż tak :D

 

Elektron27 ta aplikacja jest dobra jeśli potrzeba nam poziomicy w telefonie i faktycznie da się ją skalibrować, ale działa to tylko w tej aplikacji, mnie to denerwuje nie tyle co do aparatu co do gier gdzie potrzeba żyroskopu

 

Winiu89 tak mam MUIPolska od polskiego sprzedawcy na allegro - MIUI 7.3 od MIUIPolska 6.3.3. (rozwojowa) - info z informacji o telefonie

 

Może być to wina oprogramowania, mimo że jest to mui polska ? czy reklamować telefon ? macie jeszcze jakieś rady ?

Z góry dzięki za te już i te nowe :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...