Skocz do zawartości

Fosttech


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tam zakupić mi4c, na allegro mieli po 669 a na ich stronie po 1200. Trochę dziwne i wysłałem zapytanie w tej sprawie. I nagle cena z allegro zmieniła się na 1669 zł tyle to on chyba w dniu premiery nie kosztował.

To chyba celowo tak robią by ludzie nie kupowali na Allegro bo prowizje muszą płacić a tak wzamian za praktycznie darmową reklamę na Allegro ludzie wiedzą że jest taki sklep i za pośrednictwem ich strony internetowej można zakupić. A tam już jest o wiele taniej. To tylko moje domysły.

pacnięte z RedMi Note3 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2016 o 17:27, magyarek napisał:

@Foster Technologies, po prostu was uwielbiam! :D 

Jakieś trzy tygodnie temu wysłałam pytanie o aukcje z allegro - konkretnie chodziło mi o możliwość naklejenia szkła na ekran - jaką odpowiedź dostałam? Oczywiście, nakleimy, ale proszę nie kupować przez allegro, tylko przyjść od razu do nas, będzie taniej :P  W sumie się nie dziwię, ten rabat na miejscu to chyba w nagrodę za to, że udało się do was dotrzeć, generalnie znam lepiej skomunikowane miejsca w Warszawie... ;)  Ale do rzeczy, udało mi się znaleźć czas na wizytę dopiero dzisiaj - i szczerze, żeby to nie było takie zad... tego, odludzie, to chyba bym do was wpadała codziennie tylko po to, żeby pobyć w tym fajnym klimaciku waszego przybytku :D Co prawda już nie było takiego fajnego rozkipiszu, jak w czasie remontu w lecie, ale i tak... Najbardziej urzekł mnie kolega klienta, który poszedł do Biedronki do bankomatu (znaczy klient poszedł, a kolega czekał w cieple) otwierający drzwi domofonem kolejnym klientom "bo mam bliżej, niech pan nie lata"...

Szkło kupione, naklejone (może wreszcie, jak fachowiec nakleił, to mi się nie odklei po dwóch dniach...), przy okazji wpadł i kabelek USB-C, ale i tak same zakupy to pikuś wobec okoliczności towarzyszących. Zrobiliście mi humor co najmniej na cały weekend, do tej pory mi się gęba śmieje na samo wspomnienie tej wizyty ;) 

Aha, jakby ktoś się wybierał na Młociny osobiście, to bliżej jest autobusem od Pułkowej, niż od tramwaju przy Zajezdni Żoliborz. I weźcie gotówkę, bo do tej Biedronki to się chwila schodzi... ;) 

Dziękujemy to naprawdę fajna opinia :)

Dnia 2.12.2016 o 22:30, fixer45 napisał:

Chciałem tam zakupić mi4c, na allegro mieli po 669 a na ich stronie po 1200. Trochę dziwne i wysłałem zapytanie w tej sprawie. I nagle cena z allegro zmieniła się na 1669 zł :) tyle to on chyba w dniu premiery nie kosztował.

Zabrakło nam danego modelu a jak czegoś brakuje to podwyższamy cenę :)

Akurat z rezerwacji została nam jedna sztuka szara. Mozemy ja zrobić za 619 zł - mail [email protected]

Dnia 3.12.2016 o 05:49, ahr napisał:

Skończyły im się telefony, to podnieśli cenę żeby aukcji nie zdejmować a nikt o zdrowych zmysłach w tym czasie nie kupił. ;)

Niniejszy post powstał przy użyciu Redmi 3.
 

Dokładnie TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już drugi zakup w Fosterze w przeciągu 2 m-cy, tym razem Mi5s. Zakup sfinalizowałem tak jak poprzednio zadzwoniłem dogadałem się i zamówiłem telefon. Wydaje mi się, że w momencie zakupu nawet tego telefonu nie mieli wystawionego na allegro, ale zaproponowana cena była akceptowalna. Bardzo istotne jest to, że na telefonie zainstalowali mi miuipolska, sam bym raczej sobie nie poradził z odblokowaniem bootloadera itd. z aktualizacjami myślę, że dam rady. Po przesłaniu do FT zgody na odblokowanie bootloadera telefon miałem po 2 dniach (prośbę o odblokowanie bootloadera sam wysłałem do xiaomi, a później przesłałem im wszystkie dane).

Podsumowując polecam zakupy w tym sklepie, kontakt bardzo dobry (telefoniczny i mailowy), przy tej transakcji i poprzedniej nie było się do czego przyczepić.

Z tego co usłyszałem przez telefon to dostawy mają 1 - 2 razy w tygodniu, więc warto dzwonić i pytać o modele telefonów, których nie mają na stanie zawsze jest szansa, że będą szybko dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja również kupowałem pod koniec listopada w Fosttech telefon Redmi 3S International. Dobry kontakt, sympatyczna obsługa. No i rabat przy kupnie osobistym na miejscu :) Polecam  :)

Jak na razie zaczynam lekturę forum, bo mikrofon Redmi 3S to tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kkwiatuszek89 napisał:

Czy ktokolwiek dostał jakieś info o wysyłce przesyłki przez Fosttech?

Najwyraźniej wszyscy wcześniej dostają przesyłki niż ich numery. ;)

Jak masz ochotę pośledzić niewysłane paczki to zrób zakupy w innym sklepie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ponieważ sklep mi na razie nie odpisuje to może Wy będziecie wiedzieć. Z jakim romem wysyłają zwykłe Redmi 3. Czy jest to MIUI Global czy xiaomi.eu/Miui Polska czy też może jakaś wariacja globala z chińskimi reklamami czyli syf MIUI?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-2-16-bialy-jez-polski-wwa-fv23-i6493549996.html

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, petrelli napisał:

Słuchajcie, ponieważ sklep mi na razie nie odpisuje to może Wy będziecie wiedzieć. Z jakim romem wysyłają zwykłe Redmi 3. Czy jest to MIUI Global czy xiaomi.eu/Miui Polska czy też może jakaś wariacja globala z chińskimi reklamami czyli syf MIUI?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-2-16-bialy-jez-polski-wwa-fv23-i6493549996.html

 

Mój mi max miał wgrany miui global dev,czyli ten na który przychodzą cotygodniowe aktualizacje w piątki.Być może na Redmi 3 też jest ten sam soft

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, petrelli napisał:

Słuchajcie, ponieważ sklep mi na razie nie odpisuje to może Wy będziecie wiedzieć. Z jakim romem wysyłają zwykłe Redmi 3. Czy jest to MIUI Global czy xiaomi.eu/Miui Polska czy też może jakaś wariacja globala z chińskimi reklamami czyli syf MIUI?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-2-16-bialy-jez-polski-wwa-fv23-i6493549996.html

 

 

 

 

 

Kupowałem u nich 2 różne telefony i za każdym razem wgrali mi to co chciałem. Fakt, że sobie tego przypilnowałem dzwoniąc do nich i pisząc maile (ale sam bym sobie nie poradził, więc wolałem dostać urządzenie gotowe do użytku i takie dostałem). Oprogramowanie sam wybierałem i konkretnie którą wersję xiaomi.eu. W jednym przypadku dodatkowo odblokowali mi bootloadera, o zgodę wystąpiłem sam a później wysłałem im login'y do konta.

Tak więc uważam, że są do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skorzystałem z zakupu w sklepie Fosttech, na tzw. gębę, poza allegro, troszkę miałem obawy, kolega mówił, żebym się nie bał gdyż sam tam swojego Redmi kupił ( poczytałem oczywiście temat tutaj ) ;)Kontaktowałem się ze sklepem dwukrotnie - kontakt tel. na mega wysokim poziomie. Sympatyczna osoba po drugiej stronie łącza zachęca do zakupu. Telefon zamówiłem wczoraj, ku mojemu zdziwieniu dzisiaj dostaję maila od dpd, że przesyłka jest w trakcie doręczenia, od telefonu do doręczenia minęło 25 h - brawo :D Zestaw kompletny, dobrze zapakowany, silikonowe etui i szkiełko na ekran w gratisie - bajka. Taki miły akcent ze strony Fostera ( foto ). Niekosztowny, a jakże miły akcent, więc nie obraźcie się, że do swoich usług dodam coś na tej podobie :P
( wersja telefonu po aktualizacji MIUI 8 Global 6.12.8 - podaję, gdyż czasem pytacie ) 
Ocena sklepu, na podstawie kontaktu telefonicznego, czasu zakup->dostawa = CELUJĄCY +++++++++++++++

Mam nadzieję, że tak pozostanie, jednak nie chciałbym z usługi serwisu korzystać, niech Redmik się nie psuje :P

Pozdrawiam i polecam :D
 

20161215_180806.jpg

20161215_180910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W niedzielę (18.12.2016) wieczorem zamówiłem w Fosttech Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16GB GLOBAL dzisiaj tj. 20.12.2014 odebrałem przesyłkę. Telefon bardzo bezpiecznie zapakowany z miłą karteczką :-) i z odpowiednimi dokumentami gwarancyjnymi. Firma bardzo solidna i na pewno do niej wrócę. Kupującym i poszukującym solidnej firmy POLECAM!

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend dokonałem mailowego zakupu w Fostech, w poniedziałek paczka została wysłana i ok. 2 godziny temu trafiła do mnie. Wszystko bardzo sprawnie, fakturka i karta gwarancyjna obecne, rabacik też dostałem. Na tą chwilę tylko polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj ja odwiedziłem Foster. Koło południa zapytałem czy mają na stanie Redmi 4 Pro w kolorze czarnym - okazało się, że jest. Więc zapytałem czy pomogą mi wgrać MIUI.eu, odpowiedź była wymijająca. Trudno, myślę sobie, sam się pobawię. Pojechałem tam jakoś po godzinie 4. Po schodach na 4 piętro, ale spokojnie, leniwce mogą skorzystać z windy ;) Wbijam do środka, a tam normalnie królestwo Xiaomi :D Mówię Pani, że chcę ten fon i że dzwoniłem wcześniej. Porównałem jeszcze tylko telefon z Redmi Note 4, aby się upewnić, który mi lepiej leży w dłoni. 

Wspomniałem, że mam pozwolenie od Xiaomi na odblokowanie bootloadera i zapytałem czy ktoś może mi z tym na miejscu pomóc. Zaraz podszedł Pan Michał i powiedział, że spoko. Dobrze, że miałem ze sobą kompa, bo bym nie wiedział jakie mam dane do logowania do konta Xiaomi. Pan Michał podłączył fona pod pc i zabrał się za odblokowanie. Najpierw update, potem odblokowanie, potem TWRP i na koniec MIUI.eu zagościło na R4P. W tak zwanym międzyczasie obejrzałem sobie jeszcze lapka od Xiaomi, naprawdę robi super wrażenie.

Na koniec zapytałem, czy nadal dają zniżkę dla forumowiczów. Okazało się, że tak! Więc tym bardziej byłem rad :D

Szczerze polecam tego sprzedawcę, byłem na miejscu i swoje zobaczyłem. Widać, że chłopaki wiedzą co robią, a to się chwali. Tak 3mać!!!

Edytowane przez sadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem swoje pierwsze Xiaomi (redmi 4 prime) u tego sprzedawcy.

Wszystko poszło bardzo elegancko. Bardzo wyrozumiały Pan przez telefon wytłumaczył o co w ogóle chodzi z bootloaderami, romamami, globalami itp itd.

Urządzenie odebrałem osobiście  w zafoliowanym pudełku, a za płatność przelewem uznano mi na miejscu forumowy rabat.

Teraz czekam, aż miui rozpatrzy wniosek od odblokowanie bootloadera (mam wersje 100% chińską) i zacznę próby z wgraniem wersji .eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj kupiłem Mi Maxa 3/32, nie kupowałem przez allegro tylko zadzwoniłem i odebrałem osobiście. Wszystko przebiegło w super miłej atmosferze, pełen profesjonalizm. Dostałem też zniżkę. Sprzedawca naprawdę godny polecenia. Jedyna dziwna rzez to to że telefon był całkiem rozładowany. Raczej nie powinno tak być. Tel nawet nie chciał się włączyć bez podłączenia ładowarki.

 

Edytowane przez Zigrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana próbuję się zarejestrować na tym forum i dopiero po połączeniu konta z fb poszło, uhh! 

 

Od początku grudnia planuję zakup mi5 64 GB, przejrzałam wszystko co możliwe, rozpatrzyłam każdą opcję i ten sklep wydaje się być najlepszy pod względem obsługi, a przynajmniej tak wynika z Waszych opinii :) Pytanie jednak czy 1535 zł za ten telefon to trochę nie za dużo? Liczyłam na cenę ok 1400 zł :( Może będzie jakaś promocja jeszcze? ;)

Pozdrawiam. 

Edytowane przez neta-12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy seklep ever. Ja kupowac swoj 3 elefon xiaomi tez bede u pana Michała (dwa tel wczesniej tez zakupiłam w tej firmie) wszytko ladnie wyjasnione karta gwarancjyjna faktura a trafilam przez przypadek na sprzedawce jak inny na allegro lecial w kulki 2 tyg z wysylka na koncu z laski odzyskalam pieniadze tutaj jest zupelnie inne podejscie do klienta i czesto na FB polecam panstwa na grupie gdzie rozmawiamy o telefonach z chin :) Poznanianka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...