Skocz do zawartości

Fosttech


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.08.2016 o 20:59, Foster Technologies napisał:

Proszę dzwonić najlepiej bo już dzisiaj trochę odbiorów mieliśmy ale jutro wchodzi ekipa od remontu.

tel 888 41 43 45. Telefon będzie cały dzień włączony ;-)

Po odbiorze osobistym mogę z czystym sumieniem polecić FosterTech. Kompleksowa obsługa ( łącznie z docięciem SIMa ), porady, młody z telefonu bardzo zadowolony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2016 o 09:58, andi1992 napisał:

@yoogix

Nie wiem czy wiesz ale romy xiaomi.eu robią osoby odpowiedzialne za romy miui polska ;-)

Nawet na miuipolska.pl w romach do pabrania sa dostępne tylko romy xiaomi.eu.

Dokładnie tak :)

22 godziny temu, zygzak napisał:

Po odbiorze osobistym mogę z czystym sumieniem polecić FosterTech. Kompleksowa obsługa ( łącznie z docięciem SIMa ), porady, młody z telefonu bardzo zadowolony.

Pozdrawiam

Dzięki za dobrą opinie :)

59 minut temu, Tomek K napisał:

Jaka wersja Miui jest w Redmi 3 PRO?

Aktualnie na wszystkie Redmi 3 wgrywamy Globala (Miui Dlobal Dev) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adrianoox napisał:

A jeszcze mam pytanie, czy na moje potrzeby warto dokładać do wersji 3/32? Nie gram w gry, dla mnie raczej media social, czyli Facebook, Messenger, Snapchat, Instagram...Czy 2/16 nie będzie mulił? :)

Facebook sam z siebie potrafi pożreć nawet 300-400MB pamięci jeśli co minute dostaje Pan zdjęcia, filmy itp.

Szybkościowo czyste telefony wyniki w Antutu będą pokazywały takie same kwestia tylko zapchanej pamięci. 

Różnica cenowa aktualnie jest dość mała więc Redmi 3 PRO 32GGB to raczej lepszy wybór.

1 godzinę temu, ahr napisał:

Macie jakieś info z serwisu o takim jednym zalanym redmi 2?

Niestety na 90% złom, ogólnie płyta od zewnątrz wygląd już naprawdę dobrze ale chyba go przyłapało od wewnątrz

17 minut temu, Tomek K napisał:

Czy jest dostępny Redmi 3 Pro w kolorze złotym? Czy rabat 5% też przysługuje na etui, szkła hartowane itd.?Jestem z Wawy, więc pojawiłbym się jutro.

Tak proszę śmiało przyjechać to ogarniemy dobrą cenę za całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry, 

Na prawdę polecam tego sprzedawce. Po pierwsze kontakt ze sprzedającym jest bez problemowy, po drugie rozmowa na temat parametrów rzeczowa i konkretna. Znają się na tym co robią i nie wciskają kitu.

Zamówiłem  wersja redmi NOTE 3 PRO,  procesor snapdragon 650 / 32Gb pamięci / 3Gb RAM (Co ważne mają opcje z mediatekiem - tańszą ale informują o różnicy), 4050mah (czyli wersja na 2016)

telefon przyszedł bardzo szybko w następny dzień roboczy od zamówienia. Działa świetnie, na AnTuTu sprawdziłem wszystko się zgadza. Dostałem silikon szkło jak i pisemna gwarancję. Ponadto można zażyczyć sobie fakturę.

Nic w telefonie nie trzeba było wgrywać, zmieniać - odpalasz i działa nie ma krzaków wszystko po polsku.

Nie jest to żadna reklama jestem normalnym gościem, który kupił u bardzo rzeczowego sprzedawcy wiec chciałem podzielić się swoją opinią.

 
Edytowane przez wjakub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też dołączę do grona zadowolonych klientów :)

Weszłam z ulicy, powiedziałam o co mi chodzi i to też dostałam wraz z instrukcją obsługi dla blondynki. I ze zniżką dla forumowiczów :D

A ładowarka pierwsza klasa, wreszcie mi ładuje jak powinno, a nie poniżej możliwości telefonu!

No i atmosfera w środku - wesoło tam macie, zachwyciło mnie :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety miałem troszkę gorszą przygodę z tym sklepem. Mimo wszystko polecam, ale jednocześnie przestrzegam i odradzam zakup przez telefon.
W poniedziałek (18.07.2016) zamówiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 w wersji białej z wysyłką kurierską za pobraniem. Pokusiłem się na rabat "miuipolska" przez co zamówienie poszło telefonicznie i to chyba był mój największy błąd. Paczka nie doszła do piątku, okazało się też że po mimo przyjęcia zamówienia to wersji białej nie mieli.
W tym miejscu muszę pochwalić szefa, ponieważ za te problemy zaoferował mi jeszcze lepszą cenę za telefon i w gratisie dorzucił etui, szkło oraz darmową wysyłkę. Niestety nadal nie było białej wersji dlatego też poprosiłem o wysyłkę dopiero na czwartek (28.07.2016), po powrocie z wakacji.
Sam smartfon przyszedł w piątek (29.07.2016) i z nim już problemów nie było, rom z polskim językiem więc nic nie było trzeba wgrywać.
Ogólnie telefonów do firmy wykonałem chyba z 10 bo mieli jeden wielki bałagan. Na fakturę również dłuższy czas czekałem i oczywiście musiałem wykonać kilka telefonów żeby się o nią doprosić (Tak wiem przeprowadzka, ale trwała ona krócej niż czas jaki czekałem na fakturę). Elektroniczną wersję jakiś czas temu otrzymałem (10.08.2016), a na oryginał przyszedł dzisiaj. 
Dlatego jak już coś kupować to albo allegro/strona sklepu lub odbiór osobisty. 

Edytowane przez Grundzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2016 o 15:49, adrianoox napisał:

A czy będziecie mieli 3/32 GB ok. 20 sierpnia?

Telefony sprzedajemy na bieżąco wiec najlepiej się dowiadywać telefonicznie przed zakupem

Dnia 7.08.2016 o 14:10, sent1nel napisał:

Witam. Chciałem kupić Mi Maxa 64 GB. Jaka wersja softu jest wgrywanie na ten telefon. Czy robicie twrp?

Już nie ważne. Po podniesieniu cen nie jestem już zainteresowany kupnem.

Aktualnie wgrywamy Czysty custom rom bazujący na Xiaomi.eu ale niest to Global ani sam MiuiPolska/Xiaomi.eu

TWRP również nie robimy ze względu na zablokowany bootloader.

Cena aktualnie dla formowiczów za wersje 64GB 1200 zł

 

 

Dnia 17.08.2016 o 15:06, wjakub napisał:

Dobry, 

Na prawdę polecam tego sprzedawce. Po pierwsze kontakt ze sprzedającym jest bez problemowy, po drugie rozmowa na temat parametrów rzeczowa i konkretna. Znają się na tym co robią i nie wciskają kitu.

Zamówiłem  wersja redmi NOTE 3 PRO,  procesor snapdragon 650 / 32Gb pamięci / 3Gb RAM (Co ważne mają opcje z mediatekiem - tańszą ale informują o różnicy), 4050mah (czyli wersja na 2016)

telefon przyszedł bardzo szybko w następny dzień roboczy od zamówienia. Działa świetnie, na AnTuTu sprawdziłem wszystko się zgadza. Dostałem silikon szkło jak i pisemna gwarancję. Ponadto można zażyczyć sobie fakturę.

Nic w telefonie nie trzeba było wgrywać, zmieniać - odpalasz i działa nie ma krzaków wszystko po polsku.

Nie jest to żadna reklama jestem normalnym gościem, który kupił u bardzo rzeczowego sprzedawcy wiec chciałem podzielić się swoją opinią.

 

Dziękujemy za pochlebny komentarz i zapraszamy na przyszłość :)

Dnia 17.08.2016 o 23:45, magyarek napisał:

No to ja też dołączę do grona zadowolonych klientów :)

Weszłam z ulicy, powiedziałam o co mi chodzi i to też dostałam wraz z instrukcją obsługi dla blondynki. I ze zniżką dla forumowiczów :D

A ładowarka pierwsza klasa, wreszcie mi ładuje jak powinno, a nie poniżej możliwości telefonu!

No i atmosfera w środku - wesoło tam macie, zachwyciło mnie :P 

Dziękujemy również i zapraszamy ponownie

Dnia 19.08.2016 o 11:49, Grundzio napisał:

No ja niestety miałem troszkę gorszą przygodę z tym sklepem. Mimo wszystko polecam, ale jednocześnie przestrzegam i odradzam zakup przez telefon.
W poniedziałek (18.07.2016) zamówiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 w wersji białej z wysyłką kurierską za pobraniem. Pokusiłem się na rabat "miuipolska" przez co zamówienie poszło telefonicznie i to chyba był mój największy błąd. Paczka nie doszła do piątku, okazało się też że po mimo przyjęcia zamówienia to wersji białej nie mieli.
W tym miejscu muszę pochwalić szefa, ponieważ za te problemy zaoferował mi jeszcze lepszą cenę za telefon i w gratisie dorzucił etui, szkło oraz darmową wysyłkę. Niestety nadal nie było białej wersji dlatego też poprosiłem o wysyłkę dopiero na czwartek (28.07.2016), po powrocie z wakacji.
Sam smartfon przyszedł w piątek (29.07.2016) i z nim już problemów nie było, rom z polskim językiem więc nic nie było trzeba wgrywać.
Ogólnie telefonów do firmy wykonałem chyba z 10 bo mieli jeden wielki bałagan. Na fakturę również dłuższy czas czekałem i oczywiście musiałem wykonać kilka telefonów żeby się o nią doprosić (Tak wiem przeprowadzka, ale trwała ona krócej niż czas jaki czekałem na fakturę). Elektroniczną wersję jakiś czas temu otrzymałem (10.08.2016), a na oryginał przyszedł dzisiaj. 
Dlatego jak już coś kupować to albo allegro/strona sklepu lub odbiór osobisty. 

Tak znany jest nam Pana przypadek. 

Ogólnie wybrał Pan moment zakupu w najgorszym momencie (przygotowania do przeprowadzki) dlatego też zamówienie nie traiło do realizacji. Mimo że firmy już od 25.07.2016 nie było przesyłka została wysłana.

Jeśli chodzi o zamówienia to również najbardziej rekomendujemy zakup przez maila lub stronę. 

Mógłby Pan również dodać że z ceny 970 zł otrzymał Pan telefon z dodatkami za 900 zł :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja tak wydzwaniałem. Oczywiście, że wspomniałem o tej obniżce i gratisach, po prostu w środku tekstu i musiało wam umknąć. :)
Mimo wszystko również polecam sklep bo sprzęt jest zgodny z tym co było zamawiane. Możliwe, że kiedyś się skuszę na jeszcze jakiś zakup, ale tym razem tylko przez stronę. Pozdrawiam. :) 

Cytat

W tym miejscu muszę pochwalić szefa, ponieważ za te problemy zaoferował mi jeszcze lepszą cenę za telefon i w gratisie dorzucił etui, szkło oraz darmową wysyłkę. 

 

Edytowane przez Grundzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam zamiar kupić żonie http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-2-16gb-bialy-global-fv23-i6493047359.html?fromVariant=6491115731 lub 32gb (nie wiem czy zrobi jej to różnice w przeglądaniu internetu i standardowym użytkowaniu. Ale mam pytanie: czy aktualizacja oprogramowania robi się automatycznie czy będę musiał sam wgrywać je za pomocą komputera? Dodatkowo czy telefon będzie wymagał jakiejś mojej ingerencji podczas pierwszego uruchomienia (chodzi mi o oprogramowanie). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, refugees napisał:

Witam, mam zamiar kupić żonie http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-2-16gb-bialy-global-fv23-i6493047359.html?fromVariant=6491115731 lub 32gb (nie wiem czy zrobi jej to różnice w przeglądaniu internetu i standardowym użytkowaniu. Ale mam pytanie: czy aktualizacja oprogramowania robi się automatycznie czy będę musiał sam wgrywać je za pomocą komputera? Dodatkowo czy telefon będzie wymagał jakiejś mojej ingerencji podczas pierwszego uruchomienia (chodzi mi o oprogramowanie). Pozdrawiam

Xiaomi ZAWSZE wymaga ingerencji i zainteresowania. To nie są telefony "wyjmę z pudełka i nich się dzieje"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, refugees napisał:

Witam, mam zamiar kupić żonie http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-2-16gb-bialy-global-fv23-i6493047359.html?fromVariant=6491115731 lub 32gb (nie wiem czy zrobi jej to różnice w przeglądaniu internetu i standardowym użytkowaniu. Ale mam pytanie: czy aktualizacja oprogramowania robi się automatycznie czy będę musiał sam wgrywać je za pomocą komputera? Dodatkowo czy telefon będzie wymagał jakiejś mojej ingerencji podczas pierwszego uruchomienia (chodzi mi o oprogramowanie). Pozdrawiam

Różnicy nie będzie, ale wiadomo im więcej pamięci ROM i RAM tym lepiej na jakieś zdjęcia, muzykę itp. Aktualizacja będzie się odbywała za pomocą OTA, ale jeśli chcesz mieć MIUI Polska/Xiaomi.eu musisz odblokować bootloader i wgrać przez komputer, instrukcje są na forum - dział FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będę musiał coś robić po zakupie telefonu z linka powyżej czy poprostu włożę kartę sim i wszystko będzie działało a jak w przyszłości będę chciał zrobić update, wtedy będę musiał odblokować bootloader? Sorry za taką ilość pytań ale nie wiem czy nie pójdę w stronę meizu m3 note ... jeśli co msc będę musiał robić update samemu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, refugees napisał:

Czyli będę musiał coś robić po zakupie telefonu z linka powyżej czy poprostu włożę kartę sim i wszystko będzie działało a jak w przyszłości będę chciał zrobić update, wtedy będę musiał odblokować bootloader? Sorry za taką ilość pytań ale nie wiem czy nie pójdę w stronę meizu m3 note ... jeśli co msc będę musiał robić update samemu...

 

Każdy chińczyk wymaga zainteresowania... Nie ważne gdzie kupisz zawsze będzie coś do zrobienia, jak nie instalacja, to update, jak nie update, to odblokowanie BL lub MiFlash... Po 2 to nie temat na takie rozmowy... Poczytaj forum, zobacz jakie zabiegi są konieczne przy nowym telefonie i zdecyduj, tutaj ma się toczyć dyskusja na temat sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fosttech to sprzedawca na medal. Na miejscu od razu był dostępny telefon Xiaomi Redmi 3S 2/16 GB w białym kolorze. Można było nawet kupić od razu etui i szkło, które zostało tu naklejone. Pan sprzedawca bardzo sympatyczny. Pozdrawiam i z całego serca polecam ten sklep! :)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, k.mlynarczyk87 napisał:

Z tego co widze atrakcyjne ceny gwarancja itd.Zamawiam w piątek :)
Do kupujących: lepiej wziasc redmi 3s 2GB czy 3? Są widoczne zmiany takie w płynności?

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka
 

Jeśli wszystkie aplikacje są pozamykane, to w wersji 2/16 GB zostaje mi ok. 800-1000 MB wolnej pamięci RAM. W przypadku tego modelu nie muszę narzekać na niedobory płynności. Jeśli nie jesteś wymagającym użytkownikiem, to wariant 2/16 GB w zupełności spełni Twoje oczekiwania. Za 665 zł nie ma lepszego telefonu niż ten! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...