Skocz do zawartości

Fosttech


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystkim sprzedawcę ! Redmi 3 PRO zamówiony poprzez ich stronę internetową, sprawna przesyłka i bezproblemowy kontakt. Telefon wymagał zmiany romu do odblokowania bootloadera, a następnie wgrania MIUI Polska. Cała operacja przebiegła praktycznie bezproblemowo z forumowym tutorialem. Gorąco polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszyło mi się w zasadzie - zamówiłem bez rejestracji ;)

Zamówienie w srodę koło 10 rano - tego samego dnia telefon wysłany, w czwartek dojechał. Pudło owinięte bezpieczną warstwą folii bąbelkowej i zapakowane w dodatkowy kartonik. Do zawatości 0 zatrzeżeń - wszystko ładne, nowiutkie, ofoliowane, po kilku dniach testów stwierdzam że telefon w pełni sprawny :) Mały błąd wkradł się w fakturę - szybciutko poprawiona. Miło, szybko, fachowo - grzech nie polecić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam tego sprzedawcę! Zamówiłem telefonicznie - bezpośrednio przez sklep bo wtedy jest trochę taniej :) Kontakt bardzo dobry zarówno telefoniczny jak i mailowy. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona. Zawartość zgodna z opisem.  Telefon po kilku dniach użytkowania  w 100% sprawny. Jak najbardziej polecam tego sprzedawcę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w 100% , jak raz zagościsz w tym sklepie to już będziesz stałym klientem. Dla osób z Warszawy i okolic super sprawa. Można dotknąć pomacać i pobawić zupełnio za darmo. Pomoc, doradztwo i support pierwsza klasa. Inni mogą się tylko uczyć od nich. Pamiętajcie ,że macie doczynienia z pasjonatem sprzętu znającym go na wylot a nie studentem wyuczonym z kartek w salonie na mieście, gdzie co nie spytasz to szuka w necie albo pali głupa. Więc dajcie na wstrzymanie ,że czasem coś trwa dłużej niż chwilę... pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich Userów.

Dziękujemy za fajne komentarze i opinie.

Staramy się dawać z siebie jak najwięcej.

Mieliśmy ostatnio drobne problemy ze skrzynką [email protected] ale chyba zaczeło wszystko działać.

 Ponieważ przenosimy się do większego lokalu w dniach od 26.07.2016 do 02.08.2016 wysyłki oraz odbiory osobiste proszę uzgadniać
telefonicznie 888 41 43 45 lub mailowo [email protected].

Na allegro już jest info a na stronie dodamy jutro.

odbiory od  01.08.2016 będą możliwe tylko pod nowym adresem:

Heroldów 19c/13

01-991 Warszawa.

Nikt niestety nie siedzi u nas non stop na forum więc pytania prosimy kierować bardziej do nas na maila niż na skrzynkę PRV.

 

Jesli chodzi softy jakimi aktualnie sie posługujemy przy sprzedaży oraz stan bootloadera:

MiuiPolska / Xiaomi.eu:

Redmi 2 

Redmi Note 2

Redmi 3 (zablokowany bootloader)

Redmi Note 3 (zablokowany bootloader)

Mi4, Mi4c, Mi4s (Tego ostatniego dostajecie od nas również z odblokowanym bootloaderem!)

Mi Note / Note PRO

 

Miui Global:

Redmi Note 3 PRO (zablokowany bootloader)

Mi5, (zablokowany bootloader)

Mi Max 32GB, (zablokowany bootloader)

 

Aktualnie nie oferujemy "normalnego" Polskiego języka w telefonach:

Mi Max 64/128 (zablokowany bootloader) - Na tego mamy czysty w miarę custom rom ale dalej jest to syf miui

Redmi 3s/3x (zablokowany bootloader) 

Edytowane przez Foster Technologies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ODRADZAM

cytując :  Ponieważ przenosimy się do większego lokalu w dniach od 26.07.2016 do 02.08.2016 wysyłki oraz odbiory osobiste proszę uzgadniać
telefonicznie 888 41 43 45 lub mailowo [email protected]

 

Tak więc napisałem email 25.07 czy bedzie mozliwy zakup dnia 26.07. Otrzymałem potwierdzenie. Jako, że szykuje sie z żoną na urlop i nie mam telefonu bardzo mi zależało na szybkiej dostawie kurierem. Dzwoniłem rano kilka razy, popułudniu też. Za każdym razem otrzymywałem potwierdzenie, że towar pójdzie kurierem. Dziwiłem się jednak że żadne potwierdzenie nie przychodziło. Dzwoniłem też w takim razie wieczorem. Sprzedawca sam później nie wiedział czy wysłał czy nie wysłał. (lol) Kazał za każdym razem dzwonić  za jakiś czas się dowiadywać. Stanęło na tym, że mam zadzwonić rano. Nie miałem już siły słuchać ciągłego zwodzenia mnie, więc poprosiłem małżonke o telefon. Oczywiście jak zadzwoniła usłyszała aby zadzwonić za x czasu bo poki co nie wiadomo, czy też nie ma go na miejscu, już nie pamiętam. Okazało się, że paczka nie poszła, a ja zostałem na lodzie bez żadnego telefonu.  Czyli mimo kilku dobrych rozmów, że kurier wyjdzie, nic nie wyjechało w moją stronę. Wystarczyło powiedzieć, że sprzedający się nie podejmie wysyłki, kupiłbym bez pretensji u kogoś innego i zaoszczędził czasu i energii. 

PS. Poza tym prosiłem o rabat. Dla czytelników forum miało to być 5 %. Telefon kosztował 759 zł - mała matematyka - 5 % z 759 = 37,95. dwa telefony = 1518 zł - 2x37,95 = 1442,10 zł. + wysyłka 18 zł  = 1460,10 zł. Sprzedawca zaproponował mi 1508 zł, i nawet nie chciał zejść do 1500 zł, żeby zaokrąglić. Porażka. 

Może i telefony są oryginalne i super i tak dalej, ale podejście do klienta ŻENADA. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, korniszon napisał:

UWAGA ODRADZAM

cytując :  Ponieważ przenosimy się do większego lokalu w dniach od 26.07.2016 do 02.08.2016 wysyłki oraz odbiory osobiste proszę uzgadniać
telefonicznie 888 41 43 45 lub mailowo [email protected]

 

Tak więc napisałem email 25.07 czy bedzie mozliwy zakup dnia 26.07. Otrzymałem potwierdzenie. Jako, że szykuje sie z żoną na urlop i nie mam telefonu bardzo mi zależało na szybkiej dostawie kurierem. Dzwoniłem rano kilka razy, popułudniu też. Za każdym razem otrzymywałem potwierdzenie, że towar pójdzie kurierem. Dziwiłem się jednak że żadne potwierdzenie nie przychodziło. Dzwoniłem też w takim razie wieczorem. Sprzedawca sam później nie wiedział czy wysłał czy nie wysłał. (lol) Kazał za każdym razem dzwonić  za jakiś czas się dowiadywać. Stanęło na tym, że mam zadzwonić rano. Nie miałem już siły słuchać ciągłego zwodzenia mnie, więc poprosiłem małżonke o telefon. Oczywiście jak zadzwoniła usłyszała aby zadzwonić za x czasu bo poki co nie wiadomo, czy też nie ma go na miejscu, już nie pamiętam. Okazało się, że paczka nie poszła, a ja zostałem na lodzie bez żadnego telefonu.  Czyli mimo kilku dobrych rozmów, że kurier wyjdzie, nic nie wyjechało w moją stronę. Wystarczyło powiedzieć, że sprzedający się nie podejmie wysyłki, kupiłbym bez pretensji u kogoś innego i zaoszczędził czasu i energii. 

PS. Poza tym prosiłem o rabat. Dla czytelników forum miało to być 5 %. Telefon kosztował 759 zł - mała matematyka - 5 % z 759 = 37,95. dwa telefony = 1518 zł - 2x37,95 = 1442,10 zł. + wysyłka 18 zł  = 1460,10 zł. Sprzedawca zaproponował mi 1508 zł, i nawet nie chciał zejść do 1500 zł, żeby zaokrąglić. Porażka. 

Może i telefony są oryginalne i super i tak dalej, ale podejście do klienta ŻENADA. 

 

Ciekawa kwestia jak człowiek się stara robi wszystko naprawdę dobrze ale nigdy nie będzie tak ze wszystkich zadowoli.

Oczywiście rozmawialiśmy i dostał Pan informacje że postaramy się wysłać ale pojawiły nie przewidziane problemy za co oczywiście przeprosiliśmy i zaproponowaliśmy jeszcze lepszą cenę za telefon a wszystko odbywało się w czasie naszego URLOPU.

Oczywiście powyolbrzymiał Pan połowę kwestii gdyż informacje o zamówieniu dostaliśmy 26.07.2016 (a nie 25.07.2016) ok godziny 11 a potwierdzenie cenowe zamówienia ok 13 wiec było 3 godziny na spakowanie wszystkiego.

Pana częste telefony zaczęły po godzinie 21 i o tej porze ciężko powiedzieć czy na 50 wysłanych paczek znalazła się w tym również Pana.

Apropo rabatu na hasło "Miui Polska" proszę się cofnąć parę stron i przeczytać warunki a dopiero później krytykować. Rabat jest dawany od cen z allegro czyli w tym przypadku od ceny 819 zł przez co cena 759 zł daje 7,9%...

Sama kwestia, że mimo urlopu wszystkie telefony były odbierane powinna świadczyć o dobrym podejściu do Klienta ale Pan jak widać inaczej postrzega świat.

Edytowane przez Foster Technologies
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam fosttech! Telefon zamówiony 25.07.2016 o godzinie 11 przesyłka kurierem dla za pobraniem została doręczona 27.07.2016. Oryginalny (sprawdziłem) Xiaomi redmi note 3 pro bezpiecznie zapakowany. Wgrany soft globalny z polskim językiem. W cenie telefonu 759zl dostajemy szkiełko na wyświetlacz oraz bumper silikonowy. Naprawdę polecam!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kmlqx

Możesz powiedzieć na jakiej stronie sprawdzałaś oryginalność?

Chciałem sprawdzić Mi4 ktore ostatnio od nich kupiłem i jakoś nie mogłem lub trafiałem na złe strony.

Ja dostałem telefon prawdopodobnie odnawiany, a nie nowy...

Ewidentnie widać że śrubki były odkręcane.

Sprzedawca dostał zdjęcia na e-maila i powiedział że pierwszy raz takie coś się zdarzyło i że jak telefon działa dobrze to nie ma po co go wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2016 o 17:39, andi1992 napisał:

@Kmlqx

Możesz powiedzieć na jakiej stronie sprawdzałaś oryginalność?

 

 

Chciałem sprawdzić Mi4 ktore ostatnio od nich kupiłem i jakoś nie mogłem lub trafiałem na złe strony.

 

 

Ja dostałem telefon prawdopodobnie odnawiany, a nie nowy...

 

 

Ewidentnie widać że śrubki były odkręcane.

 

 

Sprzedawca dostał zdjęcia na e-maila i powiedział że pierwszy raz takie coś się zdarzyło i że jak telefon działa dobrze to nie ma po co go wymieniać.

Tak, zgadza sie. Dla mnie osobiscie jest to mega szokujace bo wszystkie mi4 jakie dostajemy sa zafoliowane i z oryginalnymi wersjami stable. Mamy jak cos w systemie dany incydent i w przypadku gwarancji nie bedziemy robic z tego tytulu problemu. 

Dnia 29.07.2016 o 20:22, korniszon napisał:

sprzedawca kręci widocznie nie tylko jeśli chodzi o obsługe klienta :)

Zalozyl Pan specjalnie konto zeby wypisywac takie bzdury? 

Dnia 28.07.2016 o 02:44, Kmlqx napisał:

Jak najbardziej polecam fosttech! Telefon zamówiony 25.07.2016 o godzinie 11 przesyłka kurierem dla za pobraniem została doręczona 27.07.2016. Oryginalny (sprawdziłem) Xiaomi redmi note 3 pro bezpiecznie zapakowany. Wgrany soft globalny z polskim językiem. W cenie telefonu 759zl dostajemy szkiełko na wyświetlacz oraz bumper silikonowy. Naprawdę polecam!! 

Dziekujemy za opinie i polecamy sie na przyszlość.

 

UWAGA,

Z powodu braku stałego łącza w nowej lokalizacji aktualnie nie realizujemy wysylek. Prawdopodobnie wszystko wroci do normy ok piatku 5.07.2016

Nowy adres to:

Foster Technologies

Heroldow 19c / 13

01-991 Warszawa

Tel 888 41 43 45

Mail: [email protected]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie - czy w środę będzie już na pewno czynne i będzie można przyjść 'pomacać' telefony?

Bardzo mi zależy ( pokemony, syn, dziura w brzuchu - chyba nie trzeba nic wyjaśniać? ), a ponieważ dla nas to spore przedsięwzięcie ( muszę wziąć młodego do pracy, pracuję tuż obok ale mieszkam dość daleko pod Warszawą ) to nie chciałbym pocałować klamki...

Chcielibyśmy obejrzeć redmi 3 pro i ewentualnie porównać z mi4 i redmi note 3.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-pro-z-polski-3-32gb-gwar-wwa-fv23-i6359558237.html

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3s-pro-z-polski-3-32gb-gwar-wwa-fv23-i6238656117.html

Czemu na jednej i drugiej aukcji jest ten sam telefon, ale na jednej jest napisane, że to REDMI 3S PRO (a na dole jest napisane, że to REDMI 3 PRO) i kosztuje 850zł, a na drugiej jest napisane, że to REDMI 3 PRO i jest po 767 zł. Więc która aukcja dotyczy REDMI 3 PRO?

W ogóle te aukcje są takie, jakby napisał je 12 latek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2016 o 01:18, Foster Technologies napisał:

Tak, zgadza sie. Dla mnie osobiscie jest to mega szokujace bo wszystkie mi4 jakie dostajemy sa zafoliowane i z oryginalnymi wersjami stable. Mamy jak cos w systemie dany incydent i w przypadku gwarancji nie bedziemy robic z tego tytulu problemu. 

 

Zalozyl Pan specjalnie konto zeby wypisywac takie bzdury? 

Dziekujemy za opinie i polecamy sie na przyszlość.

 

UWAGA,

Z powodu braku stałego łącza w nowej lokalizacji aktualnie nie realizujemy wysylek. Prawdopodobnie wszystko wroci do normy ok piatku 5.07.2016

Nowy adres to:

Foster Technologies

Heroldow 19c / 13

01-991 Warszawa

Tel 888 41 43 45

Mail: [email protected]

Chyba chodziło o 5.08. tak? Czyli jeśli bym zamówił np. dziś, dostawa by była dopiero w następnym tygodniu? 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2016 o 16:30, zygzak napisał:

Witam

Mam pytanie - czy w środę będzie już na pewno czynne i będzie można przyjść 'pomacać' telefony?

Bardzo mi zależy ( pokemony, syn, dziura w brzuchu - chyba nie trzeba nic wyjaśniać? ), a ponieważ dla nas to spore przedsięwzięcie ( muszę wziąć młodego do pracy, pracuję tuż obok ale mieszkam dość daleko pod Warszawą ) to nie chciałbym pocałować klamki...

Chcielibyśmy obejrzeć redmi 3 pro i ewentualnie porównać z mi4 i redmi note 3.

pozdrawiam

Proszę dzwonić najlepiej bo już dzisiaj trochę odbiorów mieliśmy ale jutro wchodzi ekipa od remontu.

tel 888 41 43 45. Telefon będzie cały dzień włączony ;-)

 

Dnia 31.07.2016 o 17:13, shadax napisał:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-pro-z-polski-3-32gb-gwar-wwa-fv23-i6359558237.html

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3s-pro-z-polski-3-32gb-gwar-wwa-fv23-i6238656117.html

Czemu na jednej i drugiej aukcji jest ten sam telefon, ale na jednej jest napisane, że to REDMI 3S PRO (a na dole jest napisane, że to REDMI 3 PRO) i kosztuje 850zł, a na drugiej jest napisane, że to REDMI 3 PRO i jest po 767 zł. Więc która aukcja dotyczy REDMI 3 PRO?

W ogóle te aukcje są takie, jakby napisał je 12 latek... 

Tak zgadza się ogólnie mamy:

Redmi 3 2/16 - 630 zł

Redmi 3 PRO 3/32 - 730 zł (BRAK CZARNEGO )

Redmi 3S 2/16 - 680 zł

Redmi 3S PRO 3/32 - 780 zł 

Na początku (ok Grudnia) przyjęło się że Redmi 3 PRO nazywany będzie Redmi 3S a aktualnie jest już Redmi 3 PRO oraz Redmi 3S PRO

Stąd właśnie się wzięły dwie aukcje. 

Dodatkowo na końcu aukcji jest sprostowanie w tej aukcji droższej ale ogólnie proszę kupować na tej tańszej. 

Dla chcących kupić Redmi 3S mamy dobrą informacje. Na telefony wgrywamy wersje Miui Global z Polskim jezykiem i automatycznymi aktualizacjami OTA.

Dla kogoś kto nie chce odblokowywać Bootloader to świetna informacja!

 

5 godzin temu, adrianoox napisał:

Chyba chodziło o 5.08. tak? Czyli jeśli bym zamówił np. dziś, dostawa by była dopiero w następnym tygodniu? 

Pozdrawiam :)

Nie spokojnie. Damy radę do czwartku wysłać w najgorszym wypadku możemy wysłać w piątek z dostawą na sobotę

Edytowane przez Foster Technologies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cukru napisał:

@Foster Technologies Jak możecie wgrywać Global ROM do Redmi 3s skoro takowego nie ma, jest dla Redmi 3 i Redmi 3 Pro.

Ogólnie też się mocno zastanawiałem dlaczego na Xiaomi nie ma o tym zadnej informacji ale mamy rom z automatycznymi aktalizacjami dla Redmi 3S (Snap 430).

Mieliśmy go już prawie 2 tygodnie temu ale nie do końca wierzyłem w jego możliwosci. Polski jest pełny i aktualizacje OTA wchodzą.

Mieliśmy go już przed oficjalną informacją o wejściu Gloabala dla Redmi 3 (IDO Snap 616).

ROM został dla nas załatwiany przez parę dni i kosztował prawie 200 zł. W necie nie znalazłem takiego samego  .

Mamy za to problem z Mi4C, ostatnia zafoliowana partia 32GB posiada zablokowane Bootloadery....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Foster Technologies napisał:

Proszę dzwonić najlepiej bo już dzisiaj trochę odbiorów mieliśmy ale jutro wchodzi ekipa od remontu.

tel 888 41 43 45. Telefon będzie cały dzień włączony ;-)

 

Tak zgadza się ogólnie mamy:

Redmi 3 2/16 - 630 zł

Redmi 3 PRO 3/32 - 730 zł (BRAK CZARNEGO )

Redmi 3S 2/16 - 680 zł

Redmi 3S PRO 3/32 - 780 zł 

Na początku (ok Grudnia) przyjęło się że Redmi 3 PRO nazywany będzie Redmi 3S a aktualnie jest już Redmi 3 PRO oraz Redmi 3S PRO

Stąd właśnie się wzięły dwie aukcje. 

Dodatkowo na końcu aukcji jest sprostowanie w tej aukcji droższej ale ogólnie proszę kupować na tej tańszej. 

Dla chcących kupić Redmi 3S mamy dobrą informacje. Na telefony wgrywamy wersje Miui Global z Polskim jezykiem i automatycznymi aktualizacjami OTA.

Dla kogoś kto nie chce odblokowywać Bootloader to świetna informacja!

 

Nie spokojnie. Damy radę do czwartku wysłać w najgorszym wypadku możemy wysłać w piątek z dostawą na sobotę

A no to super :) Zobaczymy jak to wyjdzie, ale skorzystam na pewno!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również polecam sprzedającego. Dwa tygodnie temu zamowilem Redmi Pro 3 kolor złoty. Kontakt telefoniczny jak i mailowy bez problemu;-) cenowo wydaje mi się że też oj telefon 750, szkło plus etui 15 i wysyłka paczkomatem 11. Telefon przyszedł bardzo dobrze zapakowany z wgranym polskim romem xiaomi.eu zrobiony przez jakiegoś wietnamczyka dziś przeszedłem na miui polska bez żadnego problemu. Mogę polecić chociaż widzę że teraz ceny trochę spadły ale już takie życie:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...