Skocz do zawartości

Wybór etui i szkła


malimalinello

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam wszystkim szkło MOCOLO, po 3 dniach samo zaczęło się odklejać

To widocznie coś poszło nie tak przy zakładaniu, może być nie wiem jak dobre szkło ale jak źle wyczyścisz i odtłuścisz ekran to niestety ale będzie się odklejać, sam mam mocolo i uważam że jest dobre i polecam.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam doświadczenie, nie próbuj mi zarzucać nieumiejętnego zakładania szybki lol

Kolega tylko napisał, że może coś poszło nie tak, a Ty już wyskakujesz z zarzucaniem nieumiejętnego zakładania szybki "lol"

Trochę luzu, bo jak się czyta niektóre posty to można odnieść wrażenie, że nawet plandeka na żuku nie jest aż tak spięta jak co niektórzy ;)

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał etui lub futerału do wersji specjalnej z LTE800 zwanej: Kate (o 2mm dłuża od Kenzo)

To jutro kończą się zapisy na oryginalne akcesoria:

w skrócie orientacyjne koszta: 15zł (wys z Azji +prowizja dla pośrednika) + 8,00zł (wysyłka po PL) => 23zł

Etui: 13zł

Futerał: 20zł

Folia: 13zł (3szt w 1op.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,
Nie jestem przekonany, czy będzie działac Smart Cover.
Mam pokrowiec z klapką od Nillkin'a (wspierający Smart Cover) i nawet przy połączeniu przychodzącym ekran jest zupełnie wygaszony, do czasu aż nie otworzę klapki.
Nie wiem jak miałoby to działać w przypadku tego pokrowca - teoretycznie przy zamkniętej klapce wyświetlacz powinien być włączony, więc i Smart Cover nie do końca ma sens.

Ale skoro już zamówiłeś, to sam się przekonasz. :) Daj potem znać jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie działa,jedynie z jakąś aplikacja na zasadzie,że jak zasłonisz czujnik to blokuje się ekran,ale wystarczy zasłonić ręką i też się blokuje więc lipa.Jak dla mnie case bezużyteczny. Wczoraj przyszedł do mnie też ipaky i zdecydowanie jak na razie najlepszy case

Edytowane przez blazej203
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Jestem nowy.

Jeszcze nie kupiłem telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro version Internation ale mućzę wiedziec czy jest folia i futerał dla version Internation.

Przeczytałem wszystkie post forum, szukałem w allegro to większości tylko podano informacje 150x76x8.65mm oraz brak info.

Dalej mecze się szukam dla  152x76x8.65mm i nie ma...to chyba jakieś żart...nie może być tak ze telefon żyje bez folii i futerał przed upadki i itd.

Ktoś z was posiada telefon z 152mm to proszę o namiar link kupno folia i futerał.

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam Was

Sienko

EDIT : @down Masz rację ze jestem nieudolny...już znalazłem prawidłowy temat.

Edytowane przez Sienko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam do was kilka pytań:
1. Czy macie problem z odklejającym się szkłem w jednym obszarze ekranu? To już drugi taki przypadek.
2. Czy ma ktoś sklepy gdzie znajdę jakieś cienkie gumowe etui?

BTW. Mam do sprzedania etui: http://allegro.pl/etui-dla-xiaomi-redmi-note-3-pro-eleganckie-gumowe-i6645147905.html Sprzedaję w cenie zakupu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 8.01.2017 o 16:52, Bonzi napisał:

Witam mam problem, bo nie mogę znaleźć na żadnym allegro etui takiego jak z ibg https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-anti-slide-transparent-soft-rubber-protective-case-7267.html może ktoś kupował niedawno i ma aukcje i mógłby podesłać? Z góry dzięki :D

Widziałem takie na Aliexpress, tam poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/etui-dla-xiaomi-redmi-note-3-pro-eleganckie-gumowe-i6645147905.html

 

szukam takiego etui, ale chyba 

Dnia 21.12.2016 o 16:00, TomekM napisał:

Mam do was kilka pytań:
1. Czy macie problem z odklejającym się szkłem w jednym obszarze ekranu? To już drugi taki przypadek.
2. Czy ma ktoś sklepy gdzie znajdę jakieś cienkie gumowe etui?

BTW. Mam do sprzedania etui: http://allegro.pl/etui-dla-xiaomi-redmi-note-3-pro-eleganckie-gumowe-i6645147905.html Sprzedaję w cenie zakupu.

 

asz dalej do etui, bo bym kupil

Dnia 30.10.2016 o 02:14, Diabl0pl napisał:

Ja posiadam takie etui:

https://pl.aliexpress.com/item/PZOZ-New-luxury-colour-silicone-case-cover-for-xiaomi-redmi-note3-5-5-Plastic-frame-comfortable/32606895517.html?spm=2114.010208.3.3.G1RcTQ&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_1&btsid=a9e67b15-daa3-449f-a587-aad6259f0e52

Jest to guma z plastikową ramką. Wygląda bardzo ładnie, kolor ramki taki sam jak telefonu (posiadam wersję złotą). Jedyne co mnie zastanawia, to jak długo wytrzyma plastik wokół gniazda ładowania, gdyż jest w tym miejscu trochę cieńszy. :) Dokupię sobie jeszcze w razie czego ten pokrowiec silikonowy, o którym wspomniano parę postów wcześniej, ale ten też polecam. :)

a skad to zamawiales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lustruję temat i nie mogę znaleźć nic konkretnego - szukam szkła hartowanego, które nie będzie odchodziło pod naporem etui (z tego co tu czytam to nie tylko ja mam ten problem), ale jednocześnie nie za 50 zł, bo to już dużo ponad budżet. Może ktoś zalinkować czymś fajnym z allegro albo ali? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś etui "mirror"? Czy jest grube? Telefon jest duży bez takich dodatków, czy to znacząco pogrubia urządzenie? I jak z wytrzymałością?

Jakie etui polecacie? Zależy mi na tym, aby nie powiększało zbytnio telefonu i coś chroniło ramki.

Edytowane przez frenzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chce kupić to szkło:
http://allegro.pl/szklo-hartowane-xiaomi-redmi-note-3-pro-se-152mm-i6733904718.html

oraz to etui:

http://allegro.pl/etui-pokrowiec-do-xiaomi-redmi-note-3-pro-se-152mm-i6733768004.html

czy warto? często upada mi telefon więc chce sie zabezpieczyć. Oraz czy wyświetlacze do wersji kate są już bardziej dostępne ale w polsce? bo na allegro wszystko do kenzo.

Edytowane przez warszawa12332167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma manie na punkciej jak najcienszego etui i znalazl takowe i moze sie nim ze mna podzielic?
ma byc po prostu najciensze, zeby jak najmniej pogrubialo telefon. pozdrawiam


Nillkin Frosted.

X.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam Ipaky i szkło Nilkin. Po pół roku etui trzyma się dobrze tylko kolor zszedł w niektórych miejscach ale za to szkło to inna bajka.Zero zużycia i extra wygląda. Nic nie odstaje na ratach i tym podobne. Warto było dać te 40zl za same szkło.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...