Skocz do zawartości

Wybór etui i szkła


malimalinello

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos etui Ipaky i orientuje sie czy wchodzi kabel magnetyczny.

Dzis przyszedł do mnie Ipaky wrazenie pozytywne nie pogrubia ,az tak telefonu jest ladnie spasowane wszystkie dziury sa wyciete idealnie.

Jest jeden minus jest strasznie sliskie i latwo wyjezdza z reki.

Edytowane przez wiesiek3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to odradzam kupno etui ipaky. To jest zwykły badziew, choć wizualnie robi dobre, mocne wrażenie. Telefon mam jakoś od początku marca i w tym samym czasie kupiłem ipaky. Masakra! Plastikowa ramka już pierwszego dnia popękała po bokach... Potem w zastraszającym tempie wycierał się kolor tego etui. Fatalnie to wygląda. Co z tego, że może i jest mocne skoro wizualnie jest odrapane i popękane? Słabo... Dodam, że telefon nosiłem w kieszeni, nigdy nie leżał gdzieś luzem w plecaku albo w torbie, więc takie szybkie i duże wytarcia mnie po prostu dziwią. Przy miejscu na kabel do ładowania odpadł kawałek plastiku, jak i również przyciski od ustawiania głośności... Nikomu nie polecam tego dziadostwa.

Teraz mam jakieś gumowe i żałuję, że od razu go nie kupiłem. Dobra jakość wykonania, dobrze spasowane, dobrze chroni telefon, który w takim etui wygląda dobrze i stylowo. Te etui jest smukłe, nie pogrubia i moim zdaniem spełnia swoje funkcje. Jestem bardzo zadowolony i polecam! Wrzucam link do tego gumowego etui: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6054001603 I poniżej kilka fotek: dccab1af7acc48af45127dd3ca530bbd.jpgfa87b32e40161121b54bcf72d619a15c.jpgd846b5461713313b17d13944060078d6.jpg5ec1a6dd56e94f5c0ce77d80acd62adb.jpg015cca49a8e1847708213039d54caa3d.jpgfb9cbe01f93bb92be63c7443d9ecd9b8.jpg1c03aca5a56a125b76638d909aaa1a71.jpg4e63bb3d8830ed7a268b392aab093197.jpg82a6675d4d7177505f749532fdb67806.jpg605eb5a349d90a080bb51d648d14b750.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem to etui, szkło od nillkina. Mogę polecić, etui jest bardzo dobrze wykonane. Kupiłem w czarnym kolorze, telefon mam w wersji biało-srebrnej. Bardzo ładnie się prezentuje, odcisków palców prawie nie widać, więc jest dobrze :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malimalinello chyba dostałeś jakieś podrobione to etui Ipaky. Ja mam dokładnie to samo, kupione pół roku temu na Ali i dalej wygląda i funkcjonuje jak nowe. Nie ma ani jednego miejsca gdzie farba by się wytarła, a telefon codziennie noszę w kieszeni

Nie było podrobione, kupiłem od zaufanego sprzedawcy i ze sprawdzonej aukcji

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było podrobione, kupiłem od zaufanego sprzedawcy i ze sprawdzonej aukcji

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

no ja sie jednak musze zgodzic, ze wyglada jak podrobione, sadzac po tym jak wyglada obecnie, no chyba ze wegiel telefonem przerzucales.

tez posiadam ipaky i bardzo sobie chwale. ani sladu obecnie nie ma, a telefon juz mi pare razy tak walnal o plytki lub kamienne schody (a obiecalem sobie, ze tym razem bede uwazal na telefon), ze az mi sie cieplo robilo jak go podnosilem - a tu ani sladu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Ipaky wkurzało mnie tym, że jest dwuczęściowe i podklejenie blaszki do uchwytu magnetycznego i zbliżaka z banku spowodowało to, że pracowało non stop... i dwa ubite rogi też mnie już wkurzyły... doszło mi takie coś http://www.aliexpress.com/item/Soft-Silicon-TPU-Shockproof-Armor-Case-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-3-Hongmi-Note3-5-5/32612622553.html to jest kozak etui ! dopasowane idealnie i nie pogrubia tak bardzo telefonu jak Ipaky . Ps na wysokości wyświetlacza jest " wyższe " przez co bardziej go chroni

 

 

WP_20160808_002.jpg

WP_20160808_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie jednak musze zgodzic, ze wyglada jak podrobione, sadzac po tym jak wyglada obecnie, no chyba ze wegiel telefonem przerzucales.

tez posiadam ipaky i bardzo sobie chwale. ani sladu obecnie nie ma, a telefon juz mi pare razy tak walnal o plytki lub kamienne schody (a obiecalem sobie, ze tym razem bede uwazal na telefon), ze az mi sie cieplo robilo jak go podnosilem - a tu ani sladu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Po czym wnioskujesz, że wygląda jak podrobione?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

@malimalinello Mam to etui od miesiąca i niestety robi mi się tak samo 😕 Od jakiego sprzedawcy kupowałeś? Możesz podać nazwę?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5989597457

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

@malimalinello: Ipaky mam około pół roku i nigdzie nie jest pęknięte, żaden przycisk nie wypada. Albo wkładałeś do pokrowca telefon na siłę, albo trafiłeś egzemplarz z wadą fabryczną. Z wycieraniem się zgodzę, bo moje też na rogach lekko się starło.

Nie wkladałem telefonu do etui na siłę, robiłem wszystko na spokojnie - zgodnie z instrukcją. Trudno, po prostu wyraziłem swoje zdanie i przestrzegam innych:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, malimalinello napisał:

Nie wkladałem telefonu do etui na siłę, robiłem wszystko na spokojnie - zgodnie z instrukcją. Trudno, po prostu wyraziłem swoje zdanie i przestrzegam innych:)

Tak z ciekawości. W jaki sposób wkładałeś telefon do pokrowca? Ja zakładałem najpierw gumę, a dopiero potem wkładałem telefon do ramki - najpierw wsuwałem dół, a na końcu "naciągałem" górne rogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem zakupić nowe etui do mojego Xiaomi jednak chciałbym poznać waszą opinie na temat tego etui niżej.

Zależy mi trochę na czasie i chciałbym zakupić etui oraz szkło hartowane z alledrogo..

Mianowicie chciałem zamówić to: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-black-glossy-etui-9h-szklo-i6122201903.html

Może lepiej oddzielnie dokupić szkło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. W jaki sposób wkładałeś telefon do pokrowca? Ja zakładałem najpierw gumę, a dopiero potem wkładałem telefon do ramki - najpierw wsuwałem dół, a na końcu "naciągałem" górne rogi.

Już nie pamiętam, bo raz założyłem etui i go nie zdejmowałem :) zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją dołączoną do przesyłki

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które etui bardziej polecacie Nillkin Frosted Shield czy Ipaky. Oba się tak ścierają? A może zostać przy zwykłym silikonowym? 

______________________

A używa ktoś matowego szkła, lepsze niż zwykłe? 

Nillkin jest super, mało się palcuje

Mam też szkło, także nie łapie zbyt dużo odcisków, ładnie się czyści.

Polecam :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które etui bardziej polecacie Nillkin Frosted Shield czy Ipaky. Oba się tak ścierają? A może zostać przy zwykłym silikonowym? 

______________________

A używa ktoś matowego szkła, lepsze niż zwykłe? 

Nillkin jest super, mało się palcuje

Mam też szkło, także nie łapie zbyt dużo odcisków, ładnie się czyści.

Polecam :)

Tapatalk zdublował post. Proszę go usunąć :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem sobie takie etui. Jedno dla siebie a drugie dla brata.

Jakość wykonania bardzo dobra. Teraz jest to moje główne etui ze względu na to, że można schować banknoty i karty ;) Na początku mi się nie podobało ale jak ponosiłem trochę to zmieniłem zdanie :)
Moja opinia na Aliexpres wystawiona po otrzymaniu ;)
Następnego dnia od zapłacenia etui zostało wysłane. Czas dostawy to 15 dni kalendarzowych od daty wysyłki :) Bardzo ładnie prezentuje się z Redmi Note 3 Pro. Trochę pogrubia telefon i samo korzystanie z telefonu w etui nie jest dla mnie zbytnio komfortowe. Etui jest wykonane z materiału przypominającego skórę i jest dość sztywne. Można też telefon ustawić w wygodnej pozycji do oglądania filmów. Można sobie wsadzić kartę kredytową lub dowód oraz banknoty ;) Polecam.

Po tym jak dłużej używałem moja opinia się zmieniła i jest to jedno z moich ulubionych teraz :D

 


Kupiłem jeszcze takie etui dla siebie.
Jest dość miękkie i korzystanie z niego sprawia przyjemność. Na dodatek nie pogrubia telefonu. Jeśli otworzy się klapkę to ekran sam się nie podświetla (podświetla się chyba w Nillkin) i to jedyny minus.
Moja opinia na Aliexpres wystawiona po otrzymaniu ;)

Następnego dnia od zapłacenia etui zostało wysłane. Czas dostawy to 15 dni kalendarzowych od daty wysyłki :) Bardzo ładnie prezentuje się z Redmi Note 3 Pro. Nie pogrubia zbytnio telefonu i samo korzystanie jest bardzo komfortowe. Etui jest wykonane z materiału przypominającego skórę i jest miękkie w dotyku :) Można też telefon ustawić w wygodnej pozycji do oglądania filmów. Bardzo polecam.

I na koniec trochę zdjęć :P
http://imgur.com/a/Z4HAw

PS.Wkrótce też mam mi przyjść jeszcze jedno etui to napiszę jak przyjdzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie o te cudo , czy będzie pasować na redmi note 3 pro . Zadałem pytanie dla sprzedającego z aukcji i odpisał ,że ma jedynie dla redmi note 3 i nie wie czy będzie pasować na redmi note 3 pro .  

link do aukcji ;

http://allegro.pl/show_item.php?item=6194198351 

Z tego co poczytałem tutaj to nie ma różnicy dla budowy obu telefonów ? 

Edytowane przez Tao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tao napisał:

Zapytanie o te cudo , czy będzie pasować na redmi note 3 pro . Zadałem pytanie dla sprzedającego z aukcji i odpisał ,że ma jedynie dla redmi note 3 i nie wie czy będzie pasować na redmi note 3 pro .  

lik do aukcji ;

http://allegro.pl/show_item.php?item=6194198351 

Z tego co poczytałem tutaj to nie ma różnicy dla budowy obu telefonów ? 

Możesz śmiało kupować Redmi Note 3 Pro ma tą samą obudowę tylko inny procesor i więcej RAM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Demon3 napisał:

Warto kupić taki zestawik ? http://allegro.pl/etui-ipaky-xiaomi-redmi-note-3-pro-szklo-9h-i6077555154.html

czy może lepiej kupić osobno etui a osobno szkło jakiegoś innego producenta ?

Jasne że nie warto. To szkło to jakieś syfiaste nie wiadomo co...

Ipaky + Nillkin H

Wychodzi prawie na to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Veriael napisał:

Jasne że nie warto. To szkło to jakieś syfiaste nie wiadomo co...

Ipaky + Nillkin H

Wychodzi prawie na to samo.

Dzięki wielkie za cenna pomoc :) 

Swoją drogą ciężko się nakłada szkło hartowane na ekran ? Ja jak dotąd miałem tylko plastikowe folie na ekranie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło jest znacznie łatwiej nałożyć na ekran - przynajmniej moim zdaniem

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Moim też. Na dodatek szkło można poprawić jak ci nie wyjdzie. A folia już się nie będzie trzymać jak się nie uda.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Demon3 napisał:

Dzięki wielkie za cenna pomoc :) 

Swoją drogą ciężko się nakłada szkło hartowane na ekran ? Ja jak dotąd miałem tylko plastikowe folie na ekranie :( 

Trudno nakłada się jedynie żeby były z każdej strony równe odstępy od krawędzi urządzenia, bo szkło jest ciut mniejsze. Nie jest to jednak aż tak ważne. :P

Kliknij po zdjęcie. ;)

Jak możesz zauważyć, u mnie poszło na maksa w lewo i do góry, co zostawiło odstępy po prawej i na dole. Nie ma się jednak co przejmować, w niczym to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luki! napisał:

Musisz tak samo zadbać o czystość względem kurzu. A czy folia czy szkło wielkiej różnicy w aplikacji nie ma. Może szkło jest mniej elastyczne ;)

Czyli po prostu może pęknąć jak wygnę za bardzo ? Aplikowanie pod kątem 45 wytrzyma ? 

1 godzinę temu, piotr469 napisał:

Szkło jest znacznie łatwiej nałożyć na ekran - przynajmniej moim zdaniem

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Oby nie pękło jak będę zakładał :D

1 godzinę temu, psejta3 napisał:

Moim też. Na dodatek szkło można poprawić jak ci nie wyjdzie. A folia już się nie będzie trzymać jak się nie uda.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zawsze myślałem że szkło trzyma się na podobnym "kleju" jak folia

1 godzinę temu, Veriael napisał:

Trudno nakłada się jedynie żeby były z każdej strony równe odstępy od krawędzi urządzenia, bo szkło jest ciut mniejsze. Nie jest to jednak aż tak ważne. :P

Kliknij po zdjęcie. ;)

Jak możesz zauważyć, u mnie poszło na maksa w lewo i do góry, co zostawiło odstępy po prawej i na dole. Nie ma się jednak co przejmować, w niczym to nie przeszkadza.

E tam tyle :P prawie co nic :)

 

Dziękuje wszystkim za opinie :) 

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2016 o 13:49, Demon3 napisał:

Czyli po prostu może pęknąć jak wygnę za bardzo ? Aplikowanie pod kątem 45 wytrzyma ? 

Zawsze myślałem że szkło trzyma się na podobnym "kleju" jak folia

Szkła nie nakłada się pod kątem tylko trzymasz je równolegle do ekranu i ustawiasz tak żeby było jak najbardziej po środku oraz żeby pasowały wszystkie wycięcia. Szkło nie posiada żadnego kleju tylko trzyma się po prostu przylegając całą powierzchnią.

Ze swojej strony do usuwania kurzu i różnych drobinek polecam bezbarwną taśmę klejącą. W razie konieczności, można nawet umyć szkło hartowane wodą i właśnie taką taśmą ściągnąć kropelki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzisiaj właśnie przyjechał mój Note 3 Pro.
Gdyby ta matowa folia nie zasłaniała przedniej kamerki to bym jej nie zdejmował i tylko case dokupił, ale niestety.
Co będzie lepsze do jego ochrony:
Folia + flipcase/Ipanky
szkło + flipcase/ipanky
Generalnie jakoś niespecjalnie ufam temu ipanky. nie wiem czy będzie to dostatecznie chronić sprzęt.
Najlepiej byłoby chwycić ten flipcase chyba, tylko co wtedy na ekran położyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Bartek_N3P napisał:

Cześć, dzisiaj właśnie przyjechał mój Note 3 Pro.
Gdyby ta matowa folia nie zasłaniała przedniej kamerki to bym jej nie zdejmował i tylko case dokupił, ale niestety.
Co będzie lepsze do jego ochrony:
Folia + flipcase/Ipanky
szkło + flipcase/ipanky
Generalnie jakoś niespecjalnie ufam temu ipanky. nie wiem czy będzie to dostatecznie chronić sprzęt.
Najlepiej byłoby chwycić ten flipcase chyba, tylko co wtedy na ekran położyć?

Wersja ze szkłem, pomimo że nie daje to 100% ochrony ;) ale na pewno więcej niż folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...