Skocz do zawartości

Problem z zasięgiem 3G/HSDPA


Tomczus87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z zasięgiem PLUSa w moim Redmi Note 3 2GB/16GB. Na LTE działa super i na 2G też, ale jak tylko przęłaczy się na 3G w miejscu gdzie nie ma LTE to pomimo, że wyświetla pełny zasięg nie można się nigdzie dodzwonić, nie mowiąc o połaczeniu z internetem. Na karcie TMobile nie ma problemu, łaczy się z siecią w każdym trybie. Dzwoniłem już do plusa i zresetowali mi konto abonenckie. Mam odblokowany bl i wgrane najnowsze miui polska. Telefon kupowałem na allegro od sklepu z Nowej rudy SATNET.

Wcześniej jak było wgrane miui.eu nie zauwazyłem takiego problemu. Jakies pomysły gdzie może być problem, poza wgraniem starego romu?

Ustawienia w *#*#4636#*#* tez już prubowałem zmieniać, bez efektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 minuty temu, warrrkek napisał:

mam tak samo jak kolega wyżej a dzwonić mogę tylko na GSM only, internet działa ale tylko do ok. 5kb/s (pojawia sie E zamiast lte/h+ jak wcześniej). Na LTE/GSM auto (PRL) nie mogę dzwonić, ma ktoś jakiś pomysł?

No aż takiego hardkoru to nie mam. U mnie generalnie poniżej H+ nie mam internetu. Teraz ustawiłem sobie LTE/GSM i zobaczę jak będzie się zachowywał, ale chyba podpytam też na ogólnym forum Xiaomi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarusss napisał:

No aż takiego hardkoru to nie mam. U mnie generalnie poniżej H+ nie mam internetu. Teraz ustawiłem sobie LTE/GSM i zobaczę jak będzie się zachowywał, ale chyba podpytam też na ogólnym forum Xiaomi ;)

Jak coś będziesz wiedział to pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy używam dwóch kart sieci Plus, jakie powinienem mieć ustawienie na pierwszej karcie aby internet działał po EDGE/UMTS/HSDPA/LTE. obecnie mam domyślne ustawienie czyli " TD-SCDMA, GSM/WCDMA and LTE " i maks po ikonce obok zasięgu co widziałem to H+. Nie widziałem wcale LTE a mam na pewno bo na poprzednim telefonie z tą samą kartą działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem, patrzyłem na listę ale jako, że jestem świeżak z urządzeniem Xiaomi to nie wiem które wybrać aby mieć EDGE/UMTS/HSDPA/LTE. Nie chcę mieć np UMTS/HSDPA/LTE bo jak pojadę gdzieś gdzie jest tylko EDGE to nie będę miał internetu który na wiadomości tekstowe czy nawigację spokojnie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Simono_pl napisał:

Nie testowałem, patrzyłem na listę ale jako, że jestem świeżak z urządzeniem Xiaomi to nie wiem które wybrać aby mieć EDGE/UMTS/HSDPA/LTE. Nie chcę mieć np UMTS/HSDPA/LTE bo jak pojadę gdzieś gdzie jest tylko EDGE to nie będę miał internetu który na wiadomości tekstowe czy nawigację spokojnie starczy.

No właśnie w tym to cały jest ambaras... U mnie osobiście wszystko poniżej HSDPA+ nie działa... zaraz wypróbuję jedną rzecz i dam znaka jak będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a ja dzis zbytnio sie bawilem  na aosp i tez wszedlem test i tak wscinolem sobie  USA bundle (: czy jakos tak  i od tej pory nie mam w ogole  3G , (: to jest niemozliwe  ze moje przelaczenie  zbieglo sie z awaria  orange (: nastepnie  zobaczylem jak to wyglada  na miui  po wgraniu  to samo co na aosp  ,oczywiscie  lte niby jest  2kreski ale dodzwonic sie  nie moge

Jak  naprawic to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Mam Podobny Problem czy ktoś może podpowiedzieć co odpowiada za odbieranie zasegu w telefonie ?? Bo ja bo ładowaniu telefonu straciłem zasięg, ale jak nosze go w kieszeni i nie wiem czy cos go tam sciska to się pojawi ale jak cche zadzwonić to BRAK USŁUGI 

Edytowane przez mrDarknes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...