Skocz do zawartości

Nie mogę połączyć RN2 z komputerem


Bartek1906

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat nie jest nowy, przeczesałem forum i pierwszą stronę google w celu znalezienia lekarstwa na tą przypadłość, niestety nic nie pomaga.

Z początku wszystko działało wyśmienicie, podłączyłem telefon do komputera, powrzucałem co chciałem na kartę SD i nie było problemu. Potem podłączyłem, by wrzucić aktalizację na kartę SD - nie było problemu. Dziś chcę jeszcze raz się połączyć i już komputer (Windows 7) nie może zainstalować sterowników, nie rozpoznaje urządzenia, nie wie co jest grane. Zainstalowałem adb  drivers, nie pomaga, ściągnąłem Xiaomi USB Settings - to nie to, MiPC Suite też nie potrafi znaleźć urządzenia. Debugowanie USB włączone - nic nie pomaga.
Jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odkopuję temat, ponieważ znalazłem rozwiązanie.

Przyczyną problemu był, uwaga:

kabel.

Używałem oryginalnego (!) kabla, a przynajmniej takiego jakiego dostałem razem z telefonem. Po podłączeniu telefonu do komputera za pośrednictwem tego kabla komputer nie rozpoznawał urządzenia. Bardzo dziwne mi się to wydawało, bo na każdym innym komputerze wykrywało go (używałem innych kabli). Już miałem robić format. Raz wziąłem inny kabel (oryginalny SONY) i o dziwo, od razu połączyło. Na kablu z zestawu dalej nie można. Wszystkim, których komputery nie widzą telefonu polecam sprawdzić inny kabel. Bardzo możliwe, że to również przez kabel oryginalna ładowarka ładowała ekstremalnie długo (mimo że to ładowarka 2A a i tak szybsze były ładowarki 0,7A). Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, November 11, 2016 o 08:48, Bartek1906 napisał:

Odkopuję temat, ponieważ znalazłem rozwiązanie.

Przyczyną problemu był, uwaga:

kabel.

Używałem oryginalnego (!) kabla, a przynajmniej takiego jakiego dostałem razem z telefonem. Po podłączeniu telefonu do komputera za pośrednictwem tego kabla komputer nie rozpoznawał urządzenia. Bardzo dziwne mi się to wydawało, bo na każdym innym komputerze wykrywało go (używałem innych kabli). Już miałem robić format. Raz wziąłem inny kabel (oryginalny SONY) i o dziwo, od razu połączyło. Na kablu z zestawu dalej nie można. Wszystkim, których komputery nie widzą telefonu polecam sprawdzić inny kabel. Bardzo możliwe, że to również przez kabel oryginalna ładowarka ładowała ekstremalnie długo (mimo że to ładowarka 2A a i tak szybsze były ładowarki 0,7A). Temat do zamknięcia

To Miałeś uszkodzony kabel i już . Większość ma sprawa ładowarkę i kabel więc problem jest tylko u nielicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...