Skocz do zawartości

RN 3 problem z modułem łączności Bluetooth


zlypatafiszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niedawno kupiłem RN 3 przez xiaomi4you.pl. 

Telefon ma wgrany rom MIUI 7.1.6.0(LHMCMCK) wersja stabila. Wszystko byłoby ok ale telefon nie może połączyć się z opaską Garmina (Vivosmart HR) oraz ze słuchawka Bluetooth (Platronics M 90), które działaja bez zarzutu z innymi telefonami. Zauważyłem, że ogólnie telefon nie widzi większości urządzeń przez Bluetooth. Chciałem sie dowiedzieć czy ktoś się z czymś takim spotkał?

 

Wyslałem już zapytanie do xiaomi o odblokowanie bootloadera, ale może to potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi co prawda znajduje SWR30 od sonego ale 1 nie ma połączeń głosowych a bateria zamiast 3 dni trzyma max dzień. Coś jest niesamowicie skopane w BT na softach już od miesiąca tak samo jak z baterią ( prawie tyle mam telefon) i jakoś Xiaomi mimo co tygodniowych updatów nie chce tego naprawić. Według mnie to jest kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również używam słuchawki Plantronics M90 i nie mam problemów z połączeniem RN3 ze słuchawką.

Od trzech dni używam nowego softu 6.3.11 i jak na razie ani razu słuchawka się nie rozłączyła co zdarzało się na wcześniejszych ROMach.

Rozłączał się również smartwatch, którego używam LG Watch R.

Do co baterii to nie wystarcza mi od na więcej niż 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,
koledzy mam problem z połączeniem bluetooth z zestawem głośnomówiącym. Podczas rozmowy przez zestaw mogę tylko rozmawiać przez chwilę, bo po chwili nie słyszę rozmówcy w głośnikach, a połączenie telefoniczne jest nadal. Zdarza się, że po chwili wróci i znowu słyszę rozmówcę, a czasem całkiem się rozłącza. Na innym telefonie działa prawidłowo. Mam wersję Miui 8.3, 7.5.25 rozwojowa. Czy ktoś miał z Was podobny problem i może wie jak to rozwiązać ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...