Skocz do zawartości

Ktory sklep wybrac do zakupu Mi5


Najemnik

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, marcus1212 napisał:

a ja polecam goldway, 5 dni kurierem DHL i był u mnie :) VATu zapłaciłem całe 27 zł. Cała impreza z 20% Cashbackiem wyszła mnie <1200PLN :)

wow, piękna optymalizacja :) kto wypłacał CB? i skąd taki dziwny VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnei nowy w kupowaniu teleofnów z Chin. Sam obecnie zastanawiam sie nad zakupem Mi5 w wersji 3/32 najelpieje w wersji czarnej, ale jak wiadomo do takiej trzeba dopłacić troszke. Stąd możecie mnie pokierować gdzie szukać, aby jak najtaniej wyrwać Mi5 3/32?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2016 o 17:03, memphis21 napisał:

Stąd możecie mnie pokierować gdzie szukać, aby jak najtaniej wyrwać Mi5 3/32?

Najtaniej ma chyba Dreami na Ali:

http://pl.aliexpress.com/store/product/Original-xiaomi-Mi5-5-15-3GB-32GB-snapdragon-820-3000mAh-16ML-NFC-dual-sim-4K-video/1986585_32634972794.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 minut temu, marcus1212 napisał:

kupisz, zapłacisz a potem będą Ci wysyłali maila o konieczności dopłaty itp. pieniędzy przez 1 m-c albo dłużej nie zobaczysz...Ja był się nie ładował. Najpewniej błąd...

Wytapatalkowane z Note 4

e tam, przecież wiarygodny sprzedawca:

 

Seller Information

yufhkdnv
  • 1  Transactions
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem czarnego w wersji 64GB u chyba najtańszego sprzedawcy z Aliexpress, z 5% cashbackiem wyszło mnie 1499zł. Przesyłka oczywiście darmowa, nie licząc koszulki (ubioru) była to moja najszybsza paczka w tym roku, telefon dotarł w zaledwie 15 dni (!) od wysłania ;) oczywiście bez podatku. Po kilku godzinach walki z win10 udało się wgrać miuipolska i co tu dużo pisać... śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Xiaomi napisał:

Czy kupując poza IBUYGOU macie tylko 1 rok gwarancji, i brak możliwości serwisowania w polsce ?

Są 2 lata gwarancji, ale nie ma możliwości serwisowania w Polsce. Chyba

 

Edytowane przez M4asas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xiaomi napisał:

Czy kupując poza IBUYGOU macie tylko 1 rok gwarancji, i brak możliwości serwisowania w polsce ?

Zależnie od sprzedawcy, bo niektóre sklepy mają serwis w europie. W Polsce niestety tylko IBG realizuje nieodpłatne naprawy gwarancyjne, ale SPE ma chyba w Hiszpanii, więc już tak daleko nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby komuś nie zależało na gwarancji z IBG i chce zamówić gdzieś indziej, to mogę polecić na Allegro sprzedawcę Iltrade. Sprawnie, szybko, bez problemów. Ma telefony na stanie. Zamawiałem do Poznania, ale że miałem wyjazd służbowy do Warszawy to poprosiłem o odmówienie kuriera i odebrałem osobiście. Miły gość, nie cwaniakuje, handluje w zasadzie tylko chińskimi telefonami. Największy plus to chyba kontakt - na maile odpisuje niby "w ciągu 24h", ale najczęściej odpowiedź miałem w ciągu kilkunastu minut, mimo, że pytałem dużo i często. W razie czego nie ma też problemu, żeby się dodzwonić na nr telefonu (gdzieś tam w aukcji z boku jest podany).
Z minusów - w aukcji jest napisane, że po dopłacie 100zł jest 2 lata gwarancji a nie rok. Słynna "naprawa na oryginalnych częściach" polega na tym, że wadliwy telefon odsyła się do sprzedajacego, a on wysyła do Xiaomi na gwarancję, ewentualnie wymienia na nowy egzemplarz jak ma na stanie (to info z neta, mój był ok, ale sprzedawca potwierdzał). Najlepsze jest to, że [przy odbiorze osobistym] facet czeka cierpliwie aż sobie odpakujesz telefon, uruchomisz i sprawdzisz czy wszystko działa :)
Ogólnie jak dla mnie bardzo na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2016 o 01:14, kamil_amil napisał:

Czy kupując w xiaomiforsales obejmuje gwarancja w Polsce? Lub w jakimś innym sklepie gdzie cena jest <1700zł jest obowiązująca gwarancja w Polsce?

IBuyGou masz gwarancję w Polsce 24msc w granicach 1600zl za 64gb black. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bohyn napisał:

@Mayex

Tylko zobacz po ile jest teraz $. VATu z DHL jest tyle co ubezpieczenia.

No dziś 4zl, ja kupiłem jak był po 3.90, więc pomyliłem się o 20zl, zgarnąłem 64gb black za 405$ ze wszystkim. Polujcie na kody na iBuyGou Polska bo mozna naprawdę okazję sobie zgotowac :)

Edytowane przez Mayex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bohyn napisał:

To niezle, ja widzialem, ze po zmianie na cene 410$ z 430$ kupon 32$ zrobil sie kuponem 17$ i wychodzilo podobnie. Mnie wyszedl 1700 gdy $ byl 3.85 z kuponami.

Dopiero teraz to zauważyłem, ale u mnie jeszcze się udało 410 i 32 kuponu bo widocznie nie zmienili jeszcze, mówię jak było w moim przypadku. Nie wiedziałem że zmienili wartość kuponu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...