Skocz do zawartości

Ktory sklep wybrac do zakupu Mi5


Najemnik

Rekomendowane odpowiedzi

Na XFS przecenili MI5 :)

 

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/322-mi5-332.html - 32GB - cena na nasze ok. 1500zł

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/321-mi5-364.html - 64GB - cena na nasze ok. 1711zł

 

Przeliczają mniej więcej po średnim kursie :) a jeszcze są kupony i można zniżyć cenę o parę dolców :) Tylko u nich nie wiadomo kiedy przybędą te telefony ;p

No i to są już ceny po wszystkich podatkach ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, stanislaw.stepniak napisał:

johny1836 dostałeś już swojego MI5?

W nocy przyleciał do Niemiec, więc podejrzewam że jutro najpóźniej go dostanę.

EDIT:
Właśnie zajechał do mojego domu! :3

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie wnioski z końca filmu psu w d*pę bo:

  1. Można spokojnie znaleźć oferty za 1500 zł
  2. Gwarancja w Polsce jest
  3. System po polsku

Dokładnie. Mnie wersja biała 3/32 wyniosła ok 1500zl Z ibg gwarancja we Wrocku, teraz tylko czekam na odblokowanie bootloadera

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dymoslaw napisał:

Czy jest szansa kupić najtańszą wersję (jaka to wersja, ale w końcu mi5) 3,32?  za mniej niż 1500zł i mieć pewność ze nie nadzieje sie na vat.

Ryzyko zawsze jest. Myślę że opłacalną opcją jest zakup ubezpieczenia na IBG i zapłacenie 5% ze spokojną głową zamiast ryzykować 23%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ale Polska to dziwny kraj spekulantów ;) Chyba na naszej walucie najlepiej zarabia się na całym świecie :) Wahania 15-20gr w ciągu tygodnia to jakaś masakra :D Co nie zmienia faktu, że nadal czekam na lepszą dostępność telefonów i zacznę dopiero przebierać w ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Wariat napisał:

Ja rozumiem, ale Polska to dziwny kraj spekulantów ;) Chyba na naszej walucie najlepiej zarabia się na całym świecie :) Wahania 15-20gr w ciągu tygodnia to jakaś masakra :D Co nie zmienia faktu, że nadal czekam na lepszą dostępność telefonów i zacznę dopiero przebierać w ofertach.

Tak dobrze Polska radzi sobie na giełdzie i bardzo zaciekle walczy o swoją walutę :DD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ale Polska to dziwny kraj spekulantów Chyba na naszej walucie najlepiej zarabia się na całym świecie  Wahania 15-20gr w ciągu tygodnia to jakaś masakra Co nie zmienia faktu, że nadal czekam na lepszą dostępność telefonów i zacznę dopiero przebierać w ofertach.

Podziękujcie obecnemu rządowi i opozycji, nie oceniam komu bardziej. Natomiast ciekawie to się może zrobić jak agencja Moody’s obniży Polsce ranking, wtedy to zacznie się masakra na rynku walutowym

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ibuygou z kuponem do 2 maja podobna cena  (ok. 365$ USD biała wersja, ok. 381 USD czarna wersja). Cena już z wysyłką, bez ubezpieczenia od VATu i wydłużoną gwarancja do 2 lat. Po przeliczeniu podobna cena (u Burizy nie ma nic napisane w opisie aukcji czy to wersja biała czy czarna). Dodatkowo z IB szybciej telefon będziemy mieli w swoim domu, gwarancja o rok dłuższa i na miejscu gwarancja w PL. Choć u Burizy dodatkowo gratisy dostaniemy, etui i przejściówkę.

Edytowane przez skarżyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

Niech w końcu zaczną wysyłać te PRO bo to jest mocna przesada. . Czekam od 7 marca! 

 

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

Niech w końcu zaczną wysyłać wersję Pro.. Bo cierpliwość mi się kończy..

 

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

johny1836 dostałeś już swojego MI5? surfer30 co z tego że spadają jak tel nie mają.. ? To jest jakaś porażka z tym czekaniem..

 

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

ja na wersję PRO to chyba będę czekał do bożego narodzenia..

 

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

To i ja dołączam się do scen zazdrości.. a zwłaszcza tego ile czekałeś

 

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

Jest info że od 6 kwietnia ruszy sprzedaż mi5 pro.. może do połowy kwietnia się doczekam..

 

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

trochę mnie przerażacie jak czytam wasze posty.. bo ja zamówiłem wersje 128gb na ibuygou i właśnie czekam na jakikolwiek odzew ale od 07.03.2016 zero wiadomości.. a tak apropo to jak wygląda kwestia informowania o realizacji zamówienia na ibuygou.. ?

 

 

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

Niestety nie. A Tobie coś napisali nowego odnośnie realizacji zam.? Moje zam. ma cały czas status PAID..

 

Tak, wiemy że czekasz. Ja czekam od 27 lutego. Jak Ci nie pasuje to anuluj sobie zamówienie i kup tam gdzie mają na stanie (podpowiem - nigdzie). Troszkę źle zacytowałem, posty są starsze niż z teraz oczywiście...

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...