Skocz do zawartości

Ktory sklep wybrac do zakupu Mi5


Najemnik

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, Kolego" Will5on"jak Mi5 nie pasi nikt Cie tu nie trzyma, odnoszę jakieś dziwne wrażenie że w szkole "wolne" zalewasz temat jakimiś mało ważnymi spostrzeżeniami,  gloryfikująć samsunga. Jak tak Ci sie podoba S7 droga wolna i w sklepie leży czeka. Chciałem Mi5 kupiłem mi 5 używam i jestem bardzo zadowolony nie mam krzywego szkła nie mam dyndających przycisków, znajomek z S6 edge zwiesił szczene jak dostał do łapiki moją Mi5, tak więc nie ma tragedii nie jest to 1/2 S7 ale 100% czegoś innego fajnego. Piszecie zasłyszane bzdury i ludzie zaczynają naprawdę powątpiewać,  Samsung wam płaci za to?  Sory tak to wyglada jak sie czyta ten wątek z boku i bez urazy

Pozdrawiam Łukasz 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkołę skończyłem wiele lat temu, za to ty chyba nadal tkwisz bo czytanie ze zrozumieniem kuleje u ciebie.

O Szajsungu pisze pogardliwie, nie lubię tego producenta.

Dlaczego mnie wrzucasz z forum? Czy to jest w interesie właścicieli forum aby tracić użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisałem bez urazy wystarczy czytać.Nikt nikogo nie wyrzuca z forum napisałem co widzę i tyle. Może rzeczywiście nie potrafie czytać ze zrozumieniem bo troszke inne wnioski wyciągam z lektury.

Pozdrawiam  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will5on nie dziw się, że jesteś tak odbierany, a nie inaczej. Jak cały czas piszesz o farmazonach odnośnie braku kontroli jakości na "ichniejszych" fabrykach jakbyś normalnie był człowiekiem, który stoi przy taśmie i zdaje relacje produkcyjne jak jest. Dlatego grono ludzie nie traktuje Cię ani trochę poważnie i ma gdzieś co piszesz. To jest temat poświęcony możliwości zakupu tego telefonu, także nie spamuj już z tym samsungiem i kontrolą jakości tutaj. Bez odbioru...

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2016o01:46, johnny1836 napisał:

Nie wytrzymalem i napisałem. Nic nie wiedzą, żadnych dat... Nawet białych nie mają na stanie.

Odpowiedź z IBG:
"We have no it now, my friend
Have to wait for it, and really  hope we can get it soon
Have a nice day"

 

Jest info że od 6 kwietnia ruszy sprzedaż mi5 pro.. może do połowy kwietnia się doczekam.. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z Fiatem Tipo ;p Zrobili gruby pokaz, możesz u dealera przetestować demówkę, ale zamówień mają tyle, że niektórzy mają realizację na 2017 ;p

A ceny telefonów konkurencji spadają ;p

 

Edytowane przez Wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem Mi5 wersji 3/32 czarna lub biała. Czy dobrze rozumiem, że jeszcze telefonów nie wysyłają?

Zakup planowałem dokonać w sklepie gizchaina gdzie z wysyłką wyjdzie około 434 $ - wysyłka z EU :-) Do tego rok gwarancji w EU.

Wy już mówiliście? Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zapsu napisał:

Jestem zainteresowany zakupem Mi5 wersji 3/32 czarna lub biała. Czy dobrze rozumiem, że jeszcze telefonów nie wysyłają?

Zakup planowałem dokonać w sklepie gizchaina gdzie z wysyłką wyjdzie około 434 $ - wysyłka z EU :-) Do tego rok gwarancji w EU.

Wy już mówiliście? Gdzie?

Na IBG masz taniej... pewniej... lepiej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gizchina jest info:

Cytat

 

 

Xiaomi Mi 5 32GB is available for pre order in EU warehouse.Orders will be sent out around 7th April 2016.

Więc trudno ocenić czy wysyłają.

 

Gdzie wysyłają na bank?

2 minuty temu, Eragon napisał:

Na IBG masz taniej... pewniej... lepiej... 

Na IBG wychodzi dokładnie tyle samo, jednak wysyłka z Chin i trudny do ocenienia czas oczekiwania. IBG już wysyła? Wiadomo co z czarnymi? Czy IBG wysyła z EU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zapsu napisał:

trudny do ocenienia czas oczekiwania

3-4 dni robocze kurierem DHL

7 minut temu, zapsu napisał:

IBG już wysyła?

Tak, białe

8 minut temu, zapsu napisał:

Wiadomo co z czarnymi?

Nie wiadomo

8 minut temu, zapsu napisał:

Czy IBG wysyła z EU?

Wybrane modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI5 jest wyszczególniony jako wysyłany z EU, lecz nie ma takiej opcji wysyłki. Co robię źle?

 

EDIT.

Mój błąd. Tylko wersja 3/64 jest wysyłana z EU.

 

Faktycznie za białą 3/32 z gwarancją braku podatków i wysyłką wychodzi 434 $, nieźle. Pozostaje kwestia wyjaśnienia jak trzyma bateria i może zamówię. Ewentualnie zaczekam na wersję czarną.

 

EDIT2.

Kwestia gwarancji. Kupując na IBG jaki jest okres gwarancji telefonu w EU?

Edytowane przez zapsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, Kolego" Will5on"jak Mi5 nie pasi nikt Cie tu nie trzyma, odnoszę jakieś dziwne wrażenie że w szkole "wolne" zalewasz temat jakimiś mało ważnymi spostrzeżeniami,  gloryfikująć samsunga. Jak tak Ci sie podoba S7 droga wolna i w sklepie leży czeka. Chciałem Mi5 kupiłem mi 5 używam i jestem bardzo zadowolony nie mam krzywego szkła nie mam dyndających przycisków, znajomek z S6 edge zwiesił szczene jak dostał do łapiki moją Mi5, tak więc nie ma tragedii nie jest to 1/2 S7 ale 100% czegoś innego fajnego. Piszecie zasłyszane bzdury i ludzie zaczynają naprawdę powątpiewać,  Samsung wam płaci za to?  Sory tak to wyglada jak sie czyta ten wątek z boku i bez urazy

Pozdrawiam Łukasz 

Wiem że to offtop ale się wypowiem. Sam byłem bardzo napalony na Mi5 ale czarne. Miałem już dość czekania i kupiłem S7. Na firmę wyszło mnie poniżej 1800 złoty. Nie wiem czy jest lepszy od Mi5 bo go nie miałem w rękach. Natomiast jestem zadowolony, oczywiście Nova Launcher bo TouchWiz to g... Tak czy inaczej chciałem powiedzieć że jak komuś nie chce się czekać na mi5 to jest wiele dobrych telefonów dostępnych od ręki i nie ma sensu się kłócić na forum.

PS. Jak będę potrzebował dual sim to pewnie kupię mi5 bo świetnie wygląda i wszyscy chwala nakładkę ale to najszybciej za pół roku. Może wtedy już będzie wersja pro

Wysłane z mojego Samsung S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawił się na allegro taki sklep jak Foster Smart Technologies, w Wa-wie na Heroldów 17d/9 podobno fizycznie można odebrać telefon, wystawia faktury VAT i ceny dobre. Ma ktoś możliwość sprawdzić czy ten sklep tam jest i co sprzedaje (oczywiście to że telefony w tym Xiaomi to już wiem :)).

Podobno mają być czarne w przyszłym tygodniu w tym sklepie należy dodać

 

 

Edytowane przez Gorz
dodanie zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jaka to jest dobra cena w przeliczeniu na PLNy wersji 3GB na firmę z FV. Ja kupiłem swój na początku marca na allegro czas oczekiwania 5 dni roboczych user   ILTRADE odbiór osobisty. Sprzedający twierdził, że 1899zł(FV) to po kosztach i nic nie zarobił ale nie oszukuje ludzi i dostarczył zgodnie z zamówieniem. Ile trzeba dać za wersję Pro? Podawajcie cenę netto 

1900/1,23*,81

1251,22

Edytowane przez lasodyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija miesiąc od zamówienia czarnego 64 na IBG i dalej cisza. Coraz bardziej się zastanawiam nad zmianą na biały, choć strasznie kuje mnie w oczy ta czarna ramka wokół ekranu na białej obudowie.
Chciałbym, żeby ktoś ogarnięty w temacie wypowiedział się co na tą chwilę wiadomo na temat dostępności czarnych 64.
Druga prośba, to podpowiedzcie mi (najlepiej ktoś kto podobnie się nad tym głowi :) ) czy nadal czekać na czarny czy zmieniać zamówienie na biały... Sam nie wiem. :(  Szczególnie że białe są na stanie w IBG i wysyłka zgodnie z najnowszą notką na stronie odbywa się w ciągu 3 dni...

Pozdrawiam :)

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co tydzień czytam na tym forum, że ma się coś ruszyć "za tydzień". Nie będę używał wulgaryzmów na forum więc powiem delikatnie, że mnie to denerwuje.
Już wszyscy zdążyli już pewnie zapomnieć że tą magiczną datą miał być 15 marca no i wielki ... z tego wyszedł.

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnny1836 napisał:

Ja co tydzień czytam na tym forum, że ma się coś ruszyć "za tydzień". Nie będę używał wulgaryzmów na forum więc powiem delikatnie, że mnie to denerwuje.
Już wszyscy zdążyli już pewnie zapomnieć że tą magiczną datą miał być 15 marca no i wielki ... z tego wyszedł.

Dlatego ja zamówiłem białego :P 

@johnny1836 IBG, tydzień temu, i czekam :P (jest w drodze)

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...