Skocz do zawartości

Ktory sklep wybrac do zakupu Mi5


Najemnik

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem że tylko fanboje jabłka są tacy nieogarnięci. Sorry ale każdy kto płaci 500 dolców za produkt który MOŻE dostanie w maju, może w czerwcu jest delikatnie mówiąc niespełna rozumu.

Gdyby to bylo chociaz taniej......a najprawdopodobniej okaże się że taniej będzie właśnie za 2 miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, właśnie nie mam ciśnienia na szybką zmianę, dlatego chciałem zamówić tego tańszego (w przeliczeniu 1860 zł), widziałem wyżej, że ludzie brali po 2k+. Mi pad 2 64 z preordera jak brałem na geekbuying to mi wyszedł niecałe 950zł (i jeszcze dorzucili powerbanka 16k za 20zł), teraz raczej nie do trafienia w tej cenie, więc bym nie był taki pewien spadku ceny szybkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Will5on napisał:

Spadek będzie. To normalne.Kasą trzeba obracać a nie zostawiać chińczykowi na kwartał.

no to obracaj sobie 2k zł i bądź milionerem. Jeżeli ktoś wydaje całe oszczędności na telefon to jest głupi, ale jak ktoś ma większe oszczędności to może sobie zamrozić 2k i nic mu się nie dzieje. W ogóle przypierdzielanie się do tego co kto robi ze swoją kasą jest żałosne. Zresztą Mi5 Pro pojawi się w domach zamawiających wcześniej niż Ci się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w takiej sytuacji, że będę musiał macę wodą zapijać po zakupie tego telefonu. :P 2k akurat mam zamrożone na paypalu. Poza tym, chciałbym przerwać tę przemiłą dyskusję na temat tego, czy jestem idiotą - fanboyem, czy też nie, ale pytanie brzmiało:

Quote

W jakim właściwie sklepie jest obecnie najkorzystniejsza cena na wersję Pro?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stereo0 napisał:

no to obracaj sobie 2k zł i bądź milionerem. Jeżeli ktoś wydaje całe oszczędności na telefon to jest głupi, ale jak ktoś ma większe oszczędności to może sobie zamrozić 2k i nic mu się nie dzieje. W ogóle przypierdzielanie się do tego co kto robi ze swoją kasą jest żałosne. Zresztą Mi5 Pro pojawi się w domach zamawiających wcześniej niż Ci się wydaje

Od tego jest forum żeby pisać swoje odczucia. Wydawanie kasy na juz,jakby ten telefon miał być ograniczony limitem sprzedaży jest po prostu głupie. Bezdennie głupie. W 2,3 miesiące 2k można podwoić, jak się ma łeb na karku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Will5on, nie chcę być przesadnie złośliwy, ale z takimi radami idź na jakieś forum o forexach, a moją płynnością finansową się nie przejmuj. Chciałem się czegoś dowiedzieć, a tu druga elektroda, szkoda gadać.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czaper napisał:

Nie jestem w takiej sytuacji, że będę musiał macę wodą zapijać po zakupie tego telefonu. :P 2k akurat mam zamrożone na paypalu. Poza tym, chciałbym przerwać tę przemiłą dyskusję na temat tego, czy jestem idiotą - fanboyem, czy też nie, ale pytanie brzmiało:

 

testo nigdy nie był biedny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję wyślij mi te 2 koła, a dostaniesz telefon w tydzień po tym jak będzie dostępny.

Owce się strzyże.

Jeśli uważasz za normalne wysłanie chinolowi 2 kawałków żeby u niego leżały na koncie przez wiele tygodni To współczuję temu który płaci ci pensję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję wyślij mi te 2 koła, a dostaniesz telefon w tydzień po tym jak będzie dostępny.

Owce się strzyże.

Jeśli uważasz za normalne wysłanie chinolowi 2 kawałków żeby u niego leżały na koncie przez wiele tygodni To współczuję temu który płaci ci pensję.

Idź chłopie na spacer, może znajdziesz jakieś pieniądze, ochłoniesz.

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaper -  wydaje mi sie ze najsensowniejsza opcja jest jednak ibuygou. Wiem ze cenowo srednio wychodzi, ale masz sensowny kontakt, sensowny serwis w razie W, ubezpieczenie od vat.  

Czemu pisze o serwisie -  telefonu jeszcze nie ma i pewnie to dmuchanie na zimne, ale przy takim popycie, przy tych naciskach i podkrecaniu produkcji, zawsze cierpi jakosc. Nie twierdze ze telefony maja jakas wade fabryczna czy konstrukcyjna. Ale pospiech jest wazny przy lapaniu much, nie orzy skladaniu elektroniki. 

Cen nie maja przesadzonych, zaraz ktos napisze ale gearbest czy banggood. Bo mozna przez givingassistant dostac do 12% zwrotu, wykorzystac kupony, punkty itd... Sek w tym ze tam sa tylko pokazane telefony bez opcji kupna poki co. 

A wydajac te circa 2000zl kombinowac zeby przyoszczedzic 100 to moim zdaniem spory brak logiki.

No i nieszczesny vat ktory przy tym telefonie moze wyniesc okolo 500zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Will5on napisał:

Czy którykolwiek z dobrych sklepów ma na stanie gotowe do wysyłki wersje 3gb/64 - kolor bez znaczenia!     ?

Obserwuję też aukcje na allegro i wygląda to tak, że białe podobno maja na stanie, a tam gdzie wystawione są Goldy i Blacki, to co tydzień przesuwają datę wysyłki o tydzień :D

Nie wiem na ile autentyczne są informacje w tym sklepie, ale tutaj (w przypadku czarnego i golda 3/64) jest data 31.03.2016
http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-mi5-4g.html

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, daniel77724 napisał:

Jakies opinie o tym sklepie ? Bo o ile Mi 5 wychodzi trochę drogo to już S7 dual sim jest w świetnej cenie :)

Kupowałem tam już 2 telefony. To jeden z największych sklepów działających na świecie.

Na s7 mają rzeczywiście całkiem niezłą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia z xiaomi4you.pl? Zakup serwis (podobno na miejscu)?

Na allegro pojawił się też niedawno PW Paul (to ten co zmienia daty dostawy ale nie on jeden) serwis też podobno ma. Ktoś coś wie na razie jeden negatyw za sprzedaż powystawówki i jeden unieważniony chyba za długą wysyłkę z chin zamiast deklarowanej z pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2016o07:53, stanislaw.stepniak napisał:

Niestety nie. A Tobie coś napisali nowego odnośnie realizacji zam.?

Moje zam. ma cały czas status PAID..

Nie wytrzymalem i napisałem. Nic nie wiedzą, żadnych dat... Nawet białych nie mają na stanie.

Odpowiedź z IBG:
"We have no it now, my friend
Have to wait for it, and really  hope we can get it soon
Have a nice day"

Wg mnie można to zinterpretować tak, że albo nie wiedzą kompletnie kiedy będą, albo że zamówienie jest w drodze i czekają aż dotrze... Raczej to pierwsze, ale warto sobie zrobić tę nadzieję :D

Ja i tak czekam już ponad 2 tygodnie od złożenia zamówienia i opłacenia, a bez telefonu jestem od połowy stycznia, także z dnia na dzień strasznie mi się to dłuży :(

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nadzieja......matką głupich.

Jesteś bez kasy i telefonu a chinol obraca kaską i się śmieje.

Proponuję do tej nadziei zamówić mszę dziękczynną i jakiś taniec indiański co zwiększy prawdopodobieństwo rychłego otrzymania telefonu.

Sorry za zgryźliwy ton, ale nie mogłem się powstrzymać :)

Oczywiście zdajecie sobie sprawę że kontroli jakości na taśmie już tam nie ma, z racji pośpiechu więc prawdopodobieństwo otrzymania telefonu premium w obudowie "niepremium" jest duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędź sobie takich komentarzy ;)Moja sprawa gdzie i w czyich rękach są moje pieniądze. 

Co do jakości, nie sądzę, że robiąc flagowy telefon z popytem na całym świecie dopuściliby się tego by co druga czy co trzecia sztuka miała wadę. Wady się zdarzają każdemu, bo to wszystko jest masówka. Tak jak u każdego innego producenta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno, tylko są w ogóle nieprzygotowani do wrzucenia odpowiedniej ilości na rynek w dniu premiery.

Podobnie jak lg. Szajsung i apple podczas premiery mają miliony sztuk czekające w magazynach.

Xiaomi koniecznie chciało mieć premierę w tym samym czasie co samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, zabrali?

Oh really? Jak nie lubię samsunga to stworzyli telefon niemal kompletny który rozchodzi się jak ciepłe bułki.

Obstawialbym odwrotną sytuację, ludzie którzy byli napaleni na xiaomi  (jak ja)widząc znakomite recenzje s7 skłaniają się ku produktowi koreanczykow.

Myślałem że mi5 będzie tak w 3/4 dobry jak s7. Z tych recenzji wynika ze może w połowie. ....a różnica cenowa to nie dwukrotnosc ceny a znacznie mniej i ciągle maleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...