Skocz do zawartości

Ktory sklep wybrac do zakupu Mi5


Najemnik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, johnny1836 napisał:

Z tego co pisałem z nimi, to o każdej zmianie statusu zamówienia informują mailem.
Wg tego co mam w zamówieniu są 4 stany: Pending => Paid => On the way => Order Completed

Ja zamówiłem czarnego 3/64 w zeszły czwartek i mam cały czas status Paid.

Bo nie ma czarnych 3/64 wiec poczekasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, johnny1836 napisał:

Kulawy translator google tłumaczy to jako "Oferta 15 marca 10:00 PM". Może jutro ruszy wysyłka :) Trzymam kciuki bo już 2 miesiące bez telefonu jestem :x

To ze jest na stronie chińskiej z której strzelam że nie kupowałeś telefonu, nie znaczy że będzie u dostawcy u którego kupiłeś telefon ;c 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bobson napisał:

To ze jest na stronie chińskiej z której strzelam że nie kupowałeś telefonu, nie znaczy że będzie u dostawcy u którego kupiłeś telefon ;c 

Też nie zakładam tego, że już jutro dotrą do IBG, ale jest to oficjalna strona Xiaomi, także możliwe że jutro sklepy zaczną je zamawiać.

Po przetłumaczeniu strony na język angielski wyświetla się że to będzie 10 AM, a na polski 10 PM :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam możliwość kupić bezpośrednio w Chinach przez znajomego.

1. Czy menu będzie tylko po chińsku i angielsku?

2. Czy ładowarka będzie tylko chińska ?

3. Czy w razie czego łatwo wgrać polski język?

4. Czy są przejściówki do ładowarki aby zachować quick charge ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam możliwość kupić bezpośrednio w Chinach przez znajomego.

1. Czy menu będzie tylko po chińsku i angielsku?

2. Czy ładowarka będzie tylko chińska ?

3. Czy w razie czego łatwo wgrać polski język?

4. Czy są przejściówki do ładowarki aby zachować quick charge ?

Wszystko na tak ☺. Przy 3 wgrasz ROM w wersji global i będzie PL.

Sent using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja właśnie jestem po przed-sprzedażowym zakupie w IBG, aktualnie telefon (Mi5 64GB)+wysyłka(+ubezpieczenie)+ubezpieczenie(cło) = 1951zł

To jest ubezpieczenie od cła czy od cła i VAT razem ? Bo samo cło to tylko kilka procent natomiast VAT to już blisko 1/4 wartości sprzętu.

Wysłane z mojego HTC One dual sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kaeres napisał:

Zmartwiłeś mnie mocno :/

Wgrać ROM i stracić chińską bo chińską ale jednak gwarancję ?

Przejściówki nie mogę nawet znaleźć w sklepach. Jakiś link ?

Ale to będzie oficjalny system. Nic nie stracisz. Przejściówkę znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie lub wpisz na allegro przejściówka/wtyczka/adapter. Ceny zaczynają się od 3zł :P

3 godziny temu, pan.zupa napisał:

To jest ubezpieczenie od cła czy od cła i VAT razem ? Bo samo cło to tylko kilka procent natomiast VAT to już blisko 1/4 wartości sprzętu.

Obstawiam, że razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, johnny1836 napisał:

Już zmienione na 22 marca -_-

bo zostały błyskawicznie wyprzedane. Byc może ibg tez sie zaopatrzylo:) kolejna dostawa 22 marca. Wciąż nie wiadomo nic o wersji pro ani wersji zlotej. Źródło: http://www.gizmochina.com/2016/03/15/xiaomi-mi-5-sold-instantly-third-flash-sale-next-sale-march-22/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kontaktowałem mailowo: [email protected]
Ja też zamówiłem 10 marca wersje 3/64 czarną i też już nie mogę się doczekać.
Na ich stronie towar nadal jest w preorderze, więc nawet jeśli wczoraj dostali sprzęt (oby :D), to trzeba liczyć od wczoraj te 6-10 dni i mieć nadzieje że się załapiemy w pierwszym rzucie. 
Pisz śmiało maila i daj znać co odpisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to dwa tygodnie, ja czekam do 20-04 na pro

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Tam gdzie zamawiałem jest taka data ef35ba09c0db98212e01f62bcea90bfe.jpg9122575c8cab7ab33fb2dfa4891759d4.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Na twoim screenie jest napisane shipped from May 31th. Czyli jeszcze 9 - 10 tygodni. Troche długo

Wysłane z mojego HTC One dual sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, stanislaw.stepniak napisał:

Napisałem :)

A Ty dostałeś odpowiedź jakąkolwiek ?

 

Prowadziłem z nimi dość długą korespondencję przed zamówieniem i mówili że nie wiadomo kiedy będzie, jak pytałem o 15 marca to mówili, że to możliwe ale nie mają potwierdzonych informacji. Zamawiałem tydzień temu i od tamtej pory cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czaper napisał:

W jakim właściwie sklepie jest obecnie najkorzystniejsza cena na wersję Pro? Bo zastanawiam się pomiędzy geekbuying, gdzie z dostawą na czerwiec by wyszło 480$, albo IBG za 505$.

A nie lepiej byłoby Ci poczekać, aż rynek się "nasyci" tymi telefonami? Wtedy będą przystępniejsze ceny. teraz blokowanie się finansowo na telefon, który być może dostaniesz w czerwcu (nie wiadomo) jest bez sensu moim zdaniem. Ja czekam, aż będą one dostępne fizycznie u każdego sprzedawcy i wtedy zacznie się dopiero walka o klienta. Na razie to jest dojenie klientów z kasy tych co już muszą mieć telefon "bo tak i już" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...