Skocz do zawartości

Ktory sklep wybrac do zakupu Mi5


Najemnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Własnie widziałem przedsprzedażowe ceny na Xiaomi4you.pl i muszę przyznać ze maja niezłą przebitkę. 

W związku z ceną, to jakie sklepy polecacie, oprócz czeskiego Xiaomiforsale.com ? Na czeskiej stronie widzialem tylko 2 waluty Korony i Euro. Istnieje możliwość zakupu w zł ?

Edytowane przez Najemnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Najemnik napisał:

Witam

Własnie widziałem przedsprzedażowe ceny na Xiaomi4you.pl i muszę przyznać ze maja niezłą przebitkę. 

W związku z ceną, to jakie sklepy polecacie, oprócz czeskiego Xiaomiforsale.com ? Na czeskiej stronie widzialem tylko 2 waluty Korony i Euro. Istnieje możliwość zakupu w zł ?

Co do przebitki się zgadzam w zupełności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam IBG.
Wczoraj zamówiłem tam Mi 5 3/64 czarny + słuchawki Piston Dazzle. Za wszystko z wysyłką DHLem, ubezpieczeniem od VATu i ubezpieczeniem przesyłki wyszło 2080 zł. Najtaniej w Kanadyjskich Dolarach (CAD). Myślę, że to dobra cena.
Do tego przed zamówieniem prowadziłem dość długą korespondencję mailową z nimi i obsługa jest bardzo przyjemna, a przede wszystkim fachowa. Na wszelkie wątpliwości dostawałem długie i wyczerpujące odpowiedzi.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Własnie widziałem przedsprzedażowe ceny na Xiaomi4you.pl i muszę przyznać ze maja niezłą przebitkę. 

W związku z ceną, to jakie sklepy polecacie, oprócz czeskiego Xiaomiforsale.com ? Na czeskiej stronie widzialem tylko 2 waluty Korony i Euro. Istnieje możliwość zakupu w zł ?

Naprawdę tak drogo? Ja za Mi5 na IBG dałem ok. 1500 zł (bez wysyłki) a to było jeszcze przed podwyżka. Jak mi walną VAT to wyjdzie ok. 1850. Na xiaomi4you życzą sobie za ten model 2000 zł co daje 150 zł zarobku. A z kodem który rozdawali - 50 zł. To tak dużo?

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam IBG.

Wczoraj zamówiłem tam Mi 5 3/64 czarny + słuchawki Piston Dazzle. Za wszystko z wysyłką DHLem, ubezpieczeniem od VATu i ubezpieczeniem przesyłki wyszło 2080 zł. Najtaniej w Kanadyjskich Dolarach (CAD). Myślę, że to dobra cena.

Do tego przed zamówieniem prowadziłem dość długą korespondencję mailową z nimi i obsługa jest bardzo przyjemna, a przede wszystkim fachowa. Na wszelkie wątpliwości dostawałem długie i wyczerpujące odpowiedzi.

Pozdrawiam

Sporo, ktoś tu zamawiał pro z kurierem i ubezpieczeniem od vatu przed podwyżką i płacił 1900

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dolar spada, już poniżej 4,00zł ;p Także może jeszcze coś spadnie :D Także w ciągu kilku dni z 4,10 zrobiło się 3,98-3,99 (kurs sprzedaży oczywiście). Co nie zmienia faktu, że XIAOMI przyzwyczaiło nas do tańszych produktów. 2k zł nie zapłacę za telefon na pewno ;) Poczekam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde nie wiadomo np. jak wyglada sprawa z chlodzeniem itp. Biorac pod uwage np. takiego S7 dotarly pierwsze wiadomosci odnosnie problemu z ladowaniem telefonu po zamoczeniu. O Mi5 wiadomo tyle co zaprezentowano w Barcelonie i mozna zobaczyc podczas kilku minutowych filmikow nakreconych przez dziennikarzy podczas targow. Jedyne co wiem to moze pojawic sie problem z LTE 800 Mhz o ktorym pisano na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież telefon jest już w sprzedaży, jest sporo recenzji, a nawet jedna polska. Snap 820 jest znacznie chłodniejszy od 810, telefon nie grzeje się i nie traci punktów w benchmarkach. Problem z ładowaniem S7 po zamoczeniu? No nie wiem, jak dla mnie normalne zabezpieczenie. LTE 800 nie posiada Mi5, chociaż jak dla mnie jest to zbyt rozdmuchane i ludzie się tym niepotrzebnie przejmują, bo niby dobra rzecz, ale w Polsce dopiero raczkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie natknął sie ktos moze na porownanie wersji 32gb vs 64gb? Dziwne że jeszcze nikt tego nie zrobil, albo naprawde dobrze jest to zakopane... Interesuje mnie takie porównanie jak np to które dał @Vassilij z Galaxy S7 Edge.

Edge rzeczywiście jest nieco szybszy, ale zeby tyle punktów mu specjalnie nabic w przegladarce to wg mnie maly skandal :P

Edytowane przez kamil996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil996 napisał:

 

Edge rzeczywiście jest nieco szybszy, ale zeby tyle punktów mu specjalnie nabic w przegladarce to wg mnie maly skandal :P

Z tego co widac to faktycznie przewyzsza Mi5 ciekawe czy podobnie wyjdzie zwykly S7 chyba ma te same bebechy co jego brat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2016o21:48, maaaciekmaaaniek napisał:

Sporo, ktoś tu zamawiał pro z kurierem i ubezpieczeniem od vatu przed podwyżką i płacił 1900

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

No ja niestety nie załapałem się na zamówienie przed podwyżką, ale to i tak nie duża różnica.  Cena nie jest za duża, mimo wszystko. S7 na pewno w tej chwili nie zamówię nawet w bliskiej temu cenie.

Co do kwestii wsparcia. Przez ostatnie 5 lat działałem na dwóch topowych Samsungach. Najpierw S2, potem S4. S2 miał długie wsparcie ale ROMy przez ostatni rok tego wsparcia były bardzo powolne i prądożerne, S4 w momencie wyjścia S6 zostało porzucone. Co jak co ale urządzenia Xiaomi przebijają mocno wsparciem.

Btw. Jest coś wiecej wiadomo na temat plotek, że od 15 marca ma ruszyć sprzedaż Mi5 w wersji 3/64? 

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Ci co zamówili taniej na IBUYGOU i upomnieli się o informację na kiedy dostawa dostają albo zwrot pieniędzy albo prośbę o dopłatę ;p Także póki ta osoba nie dostanie tego telefonu fizycznie do ręki to nie wiadomo czy tak to będzie ;p W tym miesiącu się pewnie wszystko okaże. Czekaliśmy tyle czasu, to poczekamy jeszcze dłużej. Na razie można powiedzieć na allegro coraz więcej ofert na MI5 i podejrzewam, że zaraz będzie zjazd cenowy w dół ;) Ja mogę dać za wersję 64GB max 1800zł z fakturą 23% i nie kupię drożej. Poczekam :)

 

EDIT: Jakby ktoś pisał, że to niemożliwe, to na alledrogo są MI4S po 1450zł z 23% VAT, natomiast różnica w cenie między MI4S a MI5 64gb to ok. 90 dolców. także jak najbardziej taka cena jest możliwa :)

Edytowane przez Wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2016o20:08, Najemnik napisał:

Ciekawe kiedy wyjdzie wersja 128GB 

trochę mnie przerażacie jak czytam wasze posty.. bo ja zamówiłem wersje 128gb na ibuygou i właśnie czekam na jakikolwiek odzew ale od 07.03.2016 zero wiadomości.. a tak apropo to jak wygląda kwestia informowania o realizacji zamówienia na ibuygou.. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisałem z nimi, to o każdej zmianie statusu zamówienia informują mailem.
Wg tego co mam w zamówieniu są 4 stany: Pending => Paid => On the way => Order Completed

Ja zamówiłem czarnego 3/64 w zeszły czwartek i mam cały czas status Paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...