Jump to content

Problem z otwieraniem linków i niepotrzebnymi aplikacjami


gregorn97

Recommended Posts

Witam, mam syf w telefonie za którego porządkowanie biorę się od 2 miesięcy. Telefon mam od początku roku, kupiłem go u: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-rozne-kolory-pl-i5874657501.html . Opieram się o to, co czytałem na forum -  czego do końca często nie rozumiem, ale z tego co wyczytałem, to w tym okresie nie było dobrej polskiej wersji językowej. Co by się w sumie zgadzało, bo tłumaczenie jest bardzo niedopracowane. Piszę o tej wersji, bo mam porównanie do telefonu kolegi, który kupił w tym samym czasie ten telefon - redmi note 3- u innego sprzedawcy na allegro, przy czym on miał od początku angielską wersję. Szczerze to zdziwiłem się jak kupiłem, że w ogóle jest język polski. System mam 77.0.11.0 stable, przy czym on ma co chwilę aktualizacje systemowe, a u mnie choć niby mam włączone aktualizacje, to nie widzę różnicy. Czy ja mam wgrany jakieś kijowe oprogramowanie czy co?? 

Poza tym mam wgrane od początku mnóstwo, moim zdaniem niepotrzebnych aplikacji - nie mam na myśli tych od miui. To są różne programy optymalizacyjne - mam ich w sumie 9... przy czym jedyne co mogę z nimi zrobić i usunąć ich aktualizację, przy czym bazowy program zostaje. Czy da się z tym coś zrobić?? 
W tej chwili mnie najbardziej denerwuje otwieranie linków i pobieranie plików. Pomimo tego, że mam ustawione wszystkie ustawienia domyślne na googla -  w tym właśnie przeglądarkę, to zazwyczaj jeśli dostanę linka na massengerze albo e- mailu to chce mi otwierać w przeglądarce "UC Mini". Na początku włącza się w chrome, po czym przełącza na to UC. To jest strasznie uciążliwe, bo wszędzie trzeba się dodatkowo logować, a ponadto ona nawet prawidłowo nie potrafi otworzyć wielu stron, nie wspomnę o ciągłych błędach podczas pobierania.
Wiecie co mogę z tym zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam, jeśli coś powtarzam albo pomyliłem działy, ale już kilka godzin spędziłem na tym forum, kilka problemów udało mi się rozwiązać, ale nie wszystkie. ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...