Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Problem z aktualizacją do wersji wyższej niż 6.1.21


Leverant88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam taki oto problem, kupiłem na allegro Xiaomi Redmi Note 3 z wgranym MIUI POLSKA w wersji 6.1.21, chciałem go zaktualizować do najnowszej wersji ( w aplikacji aktualizacja pokazuje mi że jest wersja 6.1.29) ale pobrałem też najnowszą z MIUI Polska 6.3.3. W telefonie miałem już Super Su, jednak zrobiłem to co można było wg waszego Tutoriala - tutaj szacun. Założyłem konto na Xiaomi, poprosiłem o odblokowanie bootloadera, po jakimś czasie dostałem zgodę, jednak nie mogłem wgrać chińskiego deva... Wyświetlał się komunikat że "nie można zweryfikować pliku aktualizacji", mimo wszystko podłączyłem go pod program Xiaomi do odblokowania bootloadera i po zalogowaniu się na moje konto i podłączeniu telefonu, naciśnięciu unlock wszystko przebiegło sprawnie, pojawiło się 100% i 3 ptaszki że OK. Kupiłem pełną wersję aplikacji flashify żeby za jej pośrednictwem wrzucać TWRP.IMG i nowy firmware jednak telefon tak czy siak nie wchodzi do trybu recovery, podłączyłem go ponownie pod aplikację od Xiaomi do odblokowania ale tu już wyświetlił mi się komunikat że "can't verify" a pod spodem że "this device doesn't need unlock..." Czy coś w tym sensie. Już sam nie wiem co z tym zrobić, nie mam doświadczenia ani pomysłu pomóżcie proszę.

Ps kiedy pobrałem wersję sugerowaną przez system poprzez aktualizacje to pojawia mi się info "aktualizuj" a potem "Teraz" telefon się restartuje i pokazuje info że aktualizacja nieudana "spróbuj pobrać pełny rom" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...