Skocz do zawartości

Zakup Pre-Order


jmuhha

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zakupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro w fasttech.com  Wybrałem wersję EU - czyli na rynek Europejski. Jak się okazuje ma ona status pre-order, więc musiałbym na mój telefon jeszcze trochę poczekać. Wersja UK oraz US, za kilka dni będą już dostępne. Pytając konsultantów czym różnią się powyższe wersje, otrzymałem odpowiedź, że są one przeznaczone na rynek Europejski, Wlk. Brytanii i USA. Zaznaczono również, że mogę używać telefonu dla np. UK tylko w UK etc. 

 

Nie wiem, czym dokładnie się to różni. Jednak chciałbym zapytać, czy faktycznie wersja UK, czy US nie będzie działała w Europie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak wersja UK, UK, EU.

Poniżej trzy wersje ze sklepu, z którego zamówiłeś:

https://www.fasttech.com/products/1101/10018308/4326803-authentic-xiaomi-redmi-note-3-pro-5-5-ips-hex

EU 221,04$

https://www.fasttech.com/products/1101/10018308/4326804-authentic-xiaomi-redmi-note-3-pro-5-5-ips-hex

US 246,02$

https://www.fasttech.com/products/1101/10018308/4326805-authentic-xiaomi-redmi-note-3-pro-5-5-ips-hex

UK 246,02$

Powyższe telefony różnią się tylko przejściówkami do ładowarki.

Sklep mi nieznany i jakieś to wszystko się wydaje naciągane...

Dziwi mnie różnica w cenie. Generalnie kupowanie w Chinach w pre-order to jak dla mnie samobójstwo.

Edytowane przez Morvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morvi Sam w sobie FastTech to bardzo dobry i zaufany sklep, popularny np. wśród majsterkowiczów, elektroników czy "światełkowców". Osobiście też zamówiłem w nim kilka rzeczy (latarka, ładowarka ogniw, itp.). Faktycznie te wersje różnią się jednak tylko przejściówkami do ładowarki, więc różnica w cenie zapewne wynika z pomyłki albo jakiejś dziwnej promocji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Ten sklep miał bardzo dobre opinie. Sam telefon nie kupowalem przed statusem pre order, bo wysyłka miała być kilka dni wcześniej. Jeżeli mówicie tak jak jest, to bez problemu mogę zamówić wersję USA i dokupić przejściowkę? ;-)

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chyba trzy opcje, jedna darmowa oraz dwie inne płatne opcje. Sam byłem zdziwiony 221$. Wyszło jednak na to, że zamówień było tyle, że status kiedy telefony miały być u fasttech zmienił się na pre-order

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Są chyba trzy opcje, jedna darmowa oraz dwie inne płatne opcje. Sam byłem zdziwiony 221$. Wyszło jednak na to, że zamówień było tyle, że status kiedy telefony miały być u fasttech zmienił się na pre-order

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Druga kwestia to kolor, mi osobiście bardziej przypodobał się Grey

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...