Skocz do zawartości

Redmi not 3 v Redmi 3


Roberttt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji   Redmi not 3 czy Redmi 3

Generalnie Redmi 3  ( 160$) mi odpowoada ale Redmi Not  by wział z 3 Ram i pamiecia 32G  (210$).

Not trochę droższy ale większ pamieć i  pare dodatków ale jednego sie boje -- MTK Helio X10,

Mam obecnie Lenovo S660 na mediatechu i GPS praktycznie nie dziął,  

A jak to bedzie  w tym tel, czy  Octa-Core Snapdragon 616   duzo lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to są dwa różne telefony i trudno je tutaj porównywać. Szczerze na Twoim miejscu celowałbym w Redmi Note 3 3/32, ogółem jara mnie bardzo czytnik palca i to 3GB ramu. Swojej decyzji że wziąłem ten telefon nie żałuję, i serdecznie polecam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chinach jest drozszy o 15$, u reselerow o jakiej 20-30$. Moze x10 jest dobrym prockiem,ale roznice w dzialaniu na jednym ladowaniu są tak duze, ze wg mnie warto kupic wersje na snapie,chociaz 2/16. Do tego ma slot na karte sd. 2GB ramu starczy dla 99% userow

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chinach jest drozszy o 15$, u reselerow o jakiej 20-30$. Moze x10 jest dobrym prockiem,ale roznice w dzialaniu na jednym ladowaniu są tak duze, ze wg mnie warto kupic wersje na snapie,chociaz 2/16. Do tego ma slot na karte sd. 2GB ramu starczy dla 99% userow

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Już bez przesady, nie mów że między 2 a 3 GB ramu nie ma takiej różnicy nawet w codziennym użytkowaniu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, tpawel said:

2/16. Do yt, fb i neta starczy az nadto

Wyslane z G7 przez Tapatalk

To dlaczego naciągać kogoś na koszty, skoro 2/16 na helio do takich czynności będzie aż nadto?

Może bateria lepiej trzyma na snapie, ale wcale nie jest nierealne ładować telefon co drugi dzień. Ostatnio telefon na baterii mi wytrzymał 2 dni i 23 godzin, gdzie SoT był na poziomie 5-6h, kiepskie wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria i slot na karty sd to dla mnie wystarczający powod do polecania wersji pro.

5h SoT niektórzy(np Ja) robią w jeden dzien i dla mnie taki wynik nie daje komfortowego uzywania telefonu. Ale tak jak piszesz. Tobie starcza i zapewne jest sporo tez takich osób. Nawet na x10 to dobry telefon,ale juz na snapie za tă cene jest rewelacyjny

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Edit: zapomnialem jeszcze o lepszym aparacie w wersji pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakiegoś gracza zainteresuje to mam od dziś Redmi 3 i zainstalowałem WoT Blitz. Wszystko ustawione na max i ciągnie ok50-60 fps czy to na snajperze czy normalnie. Gra poprostu pływa. Pewnie bateria będzie wyssana po kilku godzinach gry ale jestem w szoku po przejściu z Szajsunga galaxy S 3 gdzie włączał się throttling po jakimś czasie z powodu wysokiej temperatury procka... Jestem zadowolony :)

GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak owszem chodziło o P8lite.   W takim razie kupuje Redmi 3  w Chinach.  Bedzie taniej i pewniejsi sprzedawcy.  Czy kierowac sie oprogramowaniem, niektórzy sprzedawcy podaj cos takiego: MIUI 7, Custom ROM (Change from official rom,Add Multilang,delete chinese APPs,bulti-in Google Play Store),NOT support OTA updat..

Niektorzy nic nie podaja poza MIUI7.

Oczywisci jak go juz dostane zaistaluje MIUI7 polska -  czy jest jakis problem z zainstalowaniem tego i czy wcześniejsze oprogramowanie ma jakieś znaczenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...