Skocz do zawartości

Odblokowanie bootloadera


Rafullo

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, zyga123 napisał:

Dobra poddaje się, nie mam pojęcia jak udało się mu odblokować

nie ty jeden zrobilem juz wszystko mam orginalne stery xiaomi doslownie wszystko co sie da 

Edytowane przez Lipskus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem o co chodzi.... Jutro w pracy podlacze telefon raz jeszcze i zobacze jak jest raz jeszcze /p>

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A można jakoś sprawdzić poprawność odblokowania bootloadera?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kedar1333 napisał:

 

Hmm nie wiem o co chodzi.... Jutro w pracy podlacze telefon raz jeszcze i zobacze jak jest raz jeszcze /p>

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A można jakoś sprawdzić poprawność odblokowania bootloadera?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

tak bedziesz mial odblokowany recorvery mode :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam zgode na odblokowanie i bede dzisiaj dzialal z odblokowywaniem:) a jak odblokuje to jak wrzucic rom xiaomi.eu i twrp i root?:) moglby ktos napisac abym czegos nie skopal:) widzialem tutorial do odblokowania a reszte nie wiem jak ogarnac:/

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marcinj6 napisał:

 

Ja juz mam zgode na odblokowanie i bede dzisiaj dzialal z odblokowywaniem:) a jak odblokuje to jak wrzucic rom xiaomi.eu i twrp i root?:) moglby ktos napisac abym czegos nie skopal:) widzialem tutorial do odblokowania a reszte nie wiem jak ogarnac:/

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Marcin nie da sie tego zrobic na chwile obecna wczoraj zrobilem doslownie wszysko nawet flash-owalem roma i wgralem strasza wersje 7.1.16 ciagle wywala blad weryfikacji. jesli uda ci sie to zrobic to pozdrawiam. bez dev roma na ta chwile jest to niemozliwe .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rano dostałem SMS'a że mam zgodę na odblokowanie telefonu. Mam najnowszy ROM dev China 6.3.10 jednak zatrzymuje się na 50% w programie do odblokowania. Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko to co powinienem. Telefon to Mi4C

Wysłane z mojego Lenovo X2-CU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem odblokowac bootloader na romie 7.1.20.0 ale nie da rady dochodzi do 50% i pokazuje sie komunikat ze nie mozna zweryfikowac urzadzenia. Zrobilem tak jak pisal Kedar1333 ale mi polazuje lokalizacje w chinach gdzies...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ok udalo mi sie zrobic aby lokalizowalo moja pozycje a nie Chiny. A mam pytanie czy musze instalowac tego autenthicatora i miec zautoryzowane konto? Jesli tak to jak to zrobic?:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panownie, no i po ptakach :) Czytaliście wczoraj gorącą aktualizację?:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/miuipolska-brak-oprogramowania-dla-nowych-smartfonow-xiaomi.html

To znaczy, że nie ma co odblokowywać bootloadera, bo Miui Polska i tak nie wyda softu na nasz telefon :/
Będzie wersja Romu Global z dołączonym językiem polskim (ponoć już od tego piątku) i wgrywamy to bez odblokowanego bootloadera. Szkoda, bo Miui Polska fajnie usprawniał cały soft, a nie tylko spolszczał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Staszek napisał:

Panie i Panownie, no i po ptakach :) Czytaliście wczoraj gorącą aktualizację?:

...

Nie, nie czytaliśmy jej wczoraj tylko przedwczoraj. :)https://miuipolska.pl/bez-miuipolska-dla-nowych-xiaomi/

Jak dla mnie to nawet dobra nowina - polski w globalu, bez kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wasabi napisał:

A gdzie jest niby napisane, że na pro będzie global i od piątku? Na pro jak na razie Xiaomi nie przewiduje w ogóle global. Więc możliwe, że po Polsku nie będzie nigdy. 

Global to już jest dla redmi note 3 pro, nie ma jeszcze tylko wersji z pl, http://en.miui.com/download-301.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fredek napisał:

Global to już jest dla redmi note 3 pro, nie ma jeszcze tylko wersji z pl, http://en.miui.com/download-301.html

Podobno już jest j.polski w MIUI Global V7.1.8.0

Tak mnie poinformował sprzedawca od którego kupiłem i czekam na dostawe , ma być w środę.

http://en.miui.com/thread-223793-1-1.html

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale wymagasz chyba zbyt dużo od byle sprzedawcy. Pamiętaj, że jedynym prawdziwym źródłem informacji o Xiaomi jest miuipolska. Sprzedawca sprzedaje telefon i ma z tego pieniądze. Nie posiada wraz z tym wiedzy.

Rom co wskazałeś nie ma polskiego i mieć długo nie będzie. To wersja stable a polski jeśli już to będzie w dev.

I na marginesie: jesteś na forum miuipolska i cytujesz benchmark, który cytuje artykuł na miuipolska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Acid napisał:

Nie. Ale wymagasz chyba zbyt dużo od byle sprzedawcy. Pamiętaj, że jedynym prawdziwym źródłem informacji o Xiaomi jest miuipolska. Sprzedawca sprzedaje telefon i ma z tego pieniądze. Nie posiada wraz z tym wiedzy.

Rom co wskazałeś nie ma polskiego i mieć długo nie będzie. To wersja stable a polski jeśli już to będzie w dev.

I na marginesie: jesteś na forum miuipolska i cytujesz benchmark, który cytuje artykuł na miuipolska?

Jestem nowy i się nie znam.

Czyli telefon który kupiłem i na który czekam bedzie bez j.polskiego ?

Jeśli tak to go zwrócę , mam na to 14 dni.

Nie jestem zaawansowany i sam raczej go nie spolszczę. Szkoda bo bardzo mi się podoba, no i te parametry - SUPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Acid napisał:

...

I na marginesie: jesteś na forum miuipolska i cytujesz benchmark, który cytuje artykuł na miuipolska?

:) Kilka godzin wcześniej Staszek też wyskoczył z dzisiejszą "gorącą informacją" z benchmark. Chciał kogoś zaskoczyć znalezionym świeżutkim newsem. :)

 

1 godzinę temu, Erlo17 napisał:

Czyli telefon który kupiłem i na który czekam bedzie bez j.polskiego ?

Może mieć tę dziwną, niedopracowaną wersję niby MIUI Polska multi (eu) z językiem polskim. Ja bym się zdecydował na ROM global po angielsku z perspektywą pojawienia się polskiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Trzucha napisał:

:) Kilka godzin wcześniej Staszek też wyskoczył z dzisiejszą "gorącą informacją" z benchmark. Chciał kogoś zaskoczyć znalezionym świeżutkim newsem. :)

 

Może mieć tę dziwną, niedopracowaną wersję niby MIUI Polska multi (eu) z językiem polskim. Ja bym się zdecydował na ROM global po angielsku z perspektywą pojawienia się polskiego.

Jeśli będzie ta dziwna wersia " niby MIUI Polska multi (eu) z językiem polskim " ( co to jest to niby MIUI Polska ? ) , to nie będzie się tego dało zaktualizowć do Global z j.polskim , jeśli kiedyś wyjdzie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Erlo17 napisał:

Jeśli będzie ta dziwna wersia " niby MIUI Polska multi (eu) z językiem polskim " ( co to jest to niby MIUI Polska ? ) , to nie będzie się tego dało zaktualizowć do Global z j.polskim , jeśli kiedyś wyjdzie ?

Będzie się dało i to dosyć łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mala uwaga.W programie unlock  jest napisane ze aby wejsc do bootloadera nalezy wylaczyc telefon i przytrzymac  volum up i power co u mnie nie dziala a na stronie gdzie moge pobrac mi unlock jest procedura  volum down i power gdzie przechodzi do flasboot i dziala.Tzn wykrywa telefon ale doszlo do 50 % i problem ten sam co innych czyli  nie moze zweryfikowac urzadzenia.

http://en.miui.com/thread-223915-1-1.html
Na razie musze odczekac(nie wiem ile) bo sie przyblokowalo ze wzgledu na zbyt wiele polaczen z tego samego ip(po zmianie ip jednak dalej ten same komunikat jakby to nie moje ip bylo tylko jakiegos serwera przez ktory laczy sie program po zalogowaniu)
Przyszla mi na mysl pewna kwestia moze juz ktos sprawdzal a moze nie .Mianowicie Mi unlock pluje sie ze cos sie nie zgadza i to moze byc prawda bo..  Regiony na koncie i telefonie sa rozne.Weryfikujac konto podaje numer kraju i swoj numer telefonu.Wtedy kojarzony jest z krajem.W ustawieniach regionu na telefonie nie ma Polski ani mojego kraju wiec mam zaznaczona brazylie a na koncie  moj kraj powiedzmy Polska.Przestawilem czasowo na brazylie na koncie zeby sprawdzic  czy zadziala ale musze niestety poczekac az sie program odblokuje.

Z zablokowanym programem poradzilem sobie wedlug instrukcji aby zmienic proxy na chinskie i zadzialalo.Jednak blad dalej wystepuje mimo zmiany regionu.Probuje dalej:) Zablokowane niby bylo ip  a problemem bylo ze na koncie miui w angielskim jest inne ip a w chinskim inne.Bardziej nie bede opisywal o co chodzi bo nie to nie dotyczy problemu  odblokowania i problemu "50%"

Po wnikliwym czytaniu forum pozostawiam moj telefon neiodblokowany z powodu bledu 50% i czekam az xiaomi rozwiaze moze  wjakis sposob ten problem.Zbyt duzo ludzi ma ten problem i wychodzi na to ze to po  stronie xioami jest mozliwosc rozwiazania problemu.Nie wykluczone ze sprzedawcy rejestrowali  w jakis sposob telefony i stad te problemy .Ale to tylko spekulacje.

http://en.miui.com/thread-223915-1-1.html

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafullo napisał:

Po wgraniu najnowszego romu China DEV bootloader odblokowany za pierwszym podejściem:D

 

Podasz link do romu i jakiś opisik krok po kroku jak Ci się to udało? :)
Mowa oczywiście o rn3pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...