Jump to content

Jest Polskie MIUI na Redmi 3

Recommended Posts

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najczęściej bootloopa Wysłano z Mi4c

Bez problemu już kupisz z zainstalowanym xiaomi.eu zarówno od Technos jak i królik. Nie ma co się samemu bawić jak się boisz.

Posted Images

Jest również instrukcja. Natomiast nie rozumiem punktu 3 https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

3. Instalacja recovery

Windows:

• Pobieramy i rozpakowujemy w dowolnym miejscu MIUIPolska_instalator_recovery
  • Umieszczamy pobrane wcześniej recovery (twrp.img) w rozpakowanym katalogu instalatora MIUIPolska
  • Otwieramy wiersz poleceń (ctrl+shift+prawy przycisk myszy)
  • Wpisujemy: Flash_TWRP.bat

Linux:

• Przechodzimy do fastboot (przycisk głośność-dół + power)
  • W terminalu: fastboot flash recovery twrp.img
  • fastboot boot twrp.img
  • Z menu „Install” instalujemy pobrany wcześniej rom MIUIPolska.
Edited by rafison
19 minut temu, jozek661 napisał:

instalacja mozliwa tylko na odblokowanym bootloaderze? wcześniej było nfo że będzie rom na zablokowany bootloader...

Byłem ciekawy czy komuś udało się odblokować bootloader w Redmi 3, bo ja miałem wczoraj z tym problemy.

Zainstalowałem już rom od Acida w formacie MiFlasha na zablokowany bootloader.

Moje spostrzeżenia są takie, nie ma w tym romie roota, i jak do tej pory jedyną rzeczą jaka nie działa, jest to że nie mogę zmienić tapety przez ustawienia.

Czy próbował ktoś instalację recovery przez Flashfire, albo Flashify?

w tym ze unlock tool nie supportuje redmi 3 - nie ma mozliwosci odblokowania bootloadera, a co za tym idzie zainstalowania romu miuipolska

edit - nie zauwazylem ze to nie rom miuipolska a xiaomi.eu z pl jezykiem, ktorego jest wersja do wgrania poprzez miflash

Edited by jozek661
4 minuty temu, jozek661 napisał:

trzymamy plus naciskamy power - czekamy, puszczamy, jezeli masz bootlopa i to nie dziala to wtedy 3 przyciski +/- i power

czekamy do momentu pojawienia się loga mi tak?

pewno tak, ja czekam az do pojawienia sie tego pseudo recovery w ktorym jest download - jak klikniesz obok napisu download na te chinskie krzaczki to bedzie po eng,

klikamy download, podlaczamy do kompa, odpalamy miflash - sprawdzamy czy sterownik sie zgadza wybiramy katalog z romem pod miflash i instalacja - czas ok 3 min

Edited by jozek661
2 minuty temu, jozek661 napisał:

pewno tak, ja czekam az do pojawienia sie tego pseudo recovery w ktorym jest download - jak klikniesz obok napisu download na te chinskie krzaczki to bedzie po eng,

klikamy download, podlaczamy do kompa, odpalamy miflash - sprawdzamy czy sterownik sie zgadza wybiramy katalog z romem pod miflash i instalacja - czas ok 3 min

Sterownik się zgadza? czy po prostu refresh

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...