Skocz do zawartości

Jest Polskie MIUI na Redmi 3


pala01

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładnie jak to wygląda? Robisz wszystko tak jak w tutku? Tryb download itp.

Rom ktory mam zainstalowany to global 7.1.1.0.0. Robilem wszystko wg tutorialu. Telefon nie chce wejsc w download Miflash go nie widzi. Tryb fastboot dziala. Nie wiem za bardzo jak ugryzc ten temat. Chyba wysle info do Xiaomi odnosnie zdjecia blokady...

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny postep jest wchodzi w tryb download srednio za drugim razem. Wszystko idzie dobrze ale miflash zwraca blad krytyczny po 1sek dzialania probowalem na dwoch komputerach i 3kablach usb. Tel wykrywany jest na portach COM. System 7 x64

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, bandit napisał:

Drobny postep jest wchodzi w tryb download srednio za drugim razem. Wszystko idzie dobrze ale miflash zwraca blad krytyczny po 1sek dzialania probowalem na dwoch komputerach i 3kablach usb. Tel wykrywany jest na portach COM. System 7 x64

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Tzn. co bo nie rozumiem do końca. Wchodzisz w recovery klikasz na download i nic się nie dzieje musisz drugi raz kliknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, pewnie się już gdzieś powtórzyło ale akurat dostałem telefon i jestem "na gorąco". Rozumiem, że teraz nie da się wgrać do Redmi 3 romu od MIUIPolska, a chcąc mieć język polski muszę wgrać ten od xiaomi.eu. Mam pytanie czy takie coś nie powoduje utraty gwarancji i czy w tym romie telefon aktualizuje się normalnie przez OTA (wyskakują powiadomienia?) czy w jakiś inny sposób?

Edytowane przez Lagfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz wgrać rom chiński i gwarancja wraca ;P

nie do zauważenia raczej.....

a co do updatów - nie było żadnego update UE wersji odkąd wyszła ta pierwsza eu więc ciężko stwierdzić ale generalnie wątpię żeby były.. ;P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sposób, żeby zainstalować SuperSU.

Po pierwsze trzeba zrootować za pomocą komputera (inaczej się nie udawało) i programu Genius Root. Jest to bardzo proste, toteż nie będę opisywać, jak to zrobić (klika się next, next)

Następnie trzeba użyć wymienionego przeze mnie programu Super Sume Pro. Niestety nie jest łatwo. Program kosztuje aktualnie 20 zł, jest w wersji 9.3.6 i... nie działa. Na szczęście można zwrócić pieniądze w Google Play, toteż nie tracimy nic. Co by nie było, zasoby internetu są szerokie i u mnie zadziałała starsza wersja - 9.1.5. Jak znaleźć archiwalną wersję w google to już pozostawię wam. W każdym razie, po instalacji trzeba kliknąć duży niebieski przycisk, przydzielić uprawnień, i chwilę poczekać. Potem można uruchomić SuperSU i wybrać normalną instalację.

 

Nadal nie udało mi się zainstalować Xposed. Próbowałem poprzez Flashfire, niestety możliwe, że ten program nie działa z Redmi 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Słuchajcie mam pytanie, głównie pewnie do Acid'a. Bo nie do końca wiem jak rozumieć zaprzestanie prac nad miuipolska.

Używam Redmi3 z wgranym softem opisywanym w tym wątku (dlatego tutaj to dopisuje) - czy jest ono "bezpieczne"? - w sensie takim, że nie będzie do niego łatek, ale może spokojnie działać na telefonie? czy powinienem się obawiać, że kernel rozpozna jakąś aplikację źe jest podmieniona i mi zbrickuje telefon? ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2016o13:21, jozek661 napisał:

tak, probowalem, unlock tool nie wspiera redmi 3 , trzeba czekac na nowa wersje aplikacji, w zwiazku z tym nikt nie posiada odblokowanego bootloadera w redmi 3....

 

unlock.jpg

Ściągnąłem MiFlashUnlock_1.1.0315.1_en i wykrywa mi telefon, ale przy próbie odblokowania mam "Current account is different from the account info on the device". Dostałem sms z kodem do odblokowania, ale na razie stoję na tym. Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hUBI napisał:

Ściągnąłem MiFlashUnlock_1.1.0315.1_en i wykrywa mi telefon, ale przy próbie odblokowania mam "Current account is different from the account info on the device". Dostałem sms z kodem do odblokowania, ale na razie stoję na tym. Ktoś miał podobny problem?

A na telefonie jesteś zalogowany na to konto xiaomi, które otrzymało zgodę na odblokowanie bootloadera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, simonsimon1980 napisał:

A na telefonie jesteś zalogowany na to konto xiaomi, które otrzymało zgodę na odblokowanie bootloadera?

Oczywiście, nawet porównałem z tym co Mi Unlock pokazuje... Gdzieś na forum miui doczytałem jeszcze że trzeba mieć dev rom żeby unlock się udał.

Edytowane przez hUBI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta też taki komunikat miałem gdy chciałem odblokować na stabile...

11 godzin temu, hUBI napisał:

Oczywiście, nawet porównałem z tym co Mi Unlock pokazuje... Gdzieś na forum miui doczytałem jeszcze że trzeba mieć dev rom żeby unlock się udał.

ta też tak miałem gdy chciałem odblokować mając wersję stabile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...