Skocz do zawartości

Brak powiadomień od aplikacji : Facebook


lxkn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem mianowicie dostaje powiadomienia w aplikacji facebook, ale nie pojawiają się one na pasku stanu ani na pasku blokady, nie mam też dźwięku ani wibracji, w aplikacji mam wszystko włączone, w ustawienia->powiadomienia włączyłem pływające okna natomaist w Panelu Sterowania wyłączyłem pływające okna, czy jest coś co musze zrobić aby to działalo? To by było bardzo uciążliwe gdybym nie widział powiadomień z facebooka, z snapchata,messengera widzę powiadomienia natomaist z facebooka nie, może ktoś mi pomóć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozwiązanie znalazłem dopiero nie dawno, trzeba zmienić oszczędzanie baterii na aplikacjach(Ustawienia > Urządzenia  > Bateria i wydajność) i ręcznie pododawać aplikacje od których chce się dostawać powiadomienia oraz do niektórych aplikacji nie wiem dlaczego ale trzeba dodać do nich klódeczke, tam gdzie usuwane aplikacje z pamięci ram tam przesuwając aplikacje w dół dodajesz do niej klódeczke,  no i oczywiście niektóre dodać do autostartu jeśli chcesz by się uruchamialy wraz ze startem telefonu i włączyć pływające okna :) 

Edytowane przez lxkn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny. Od tygodnia korzystam z Redmi 3. Próbowałem już chyba wszystkich sposobów podanych na forum. Do tej pory doszły do mnie tylko 2 powiadomienia z FB (skoro doszły, to znaczy że konfiguracja jest ok. inaczej nic by nie przyszło). Zauważyłem że na forum wygląda to tak - dostajesz odpowiedź jak powinno być coś ustawione, robisz to, a jak pomimo tego nie działa i o tym napiszesz, to temat umiera, tak jakby problem nie istniał. Bo przecież musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodałem aplikacje do autostartu włączyłem dla nich pływające okna i dałem uprawnienia dla każdej to nie mam problemów także powinniście wszystko jeszcze raz sprawdzić :),  może dodajcie apki do kłódeczki wtedy na pewno będziecie mieli powiadomienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Cześć wszystkim,
nie wiem jak wygląda to w przypadku Waszych telefonów, ale w moim na pasku głównym nie wyświetlają się powiadomienia z nowych postów publikowanych na fb (na pasku statusu nie ma powiadomień, ale na fejsie przy globusie są na czerwono). Nawet aktywności związane ze mną jak np. polubienie zdjęcia nie pojawią się na telefonie. Przez ponad 3 miesiące otrzymałem wyłącznie dwa powiadomienia.

Wszystkie wymienione powyżej metody już sprawdziłem i dalej nic nie działa. 

Macie może jakieś propozycje co sprawdzić/przełączyć/przeinstalować? Aplikacja już była przeinstalowana, ale to nie pomogło.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Parę dni temu kupiłem Xiaomi Redmi Note 4 4/64 w Play.
Mam problem z powiadomieniami z Facebook'a. Dopiero gdy wejdę do aplikacji to widzę nowe powiadomienia ale nie mam ani dźwięku ani dymka ani powiadomienia ani diody.
Messenger, whats up, sms/mms itd wszystko działa oprócz facebook'a. Telefon działa na MIUI Global 8.5.4.0 (NCFMIED).

Szukałem już w wielu miejscach i na wielu forach i z tego co widzę to problem występował w poprzednich wersjach i w innych modelach.

Czy może ktoś coś podpowiedzieć bo przerobiłem już wszystkie możliwe ustawienia prywatności,optymalizacji,zasilania,blokowania kłódką, uaktywnianiu wszystkich dostępnych opcji w różnych menu i w samej aplikacji jak i w Panelu Sterowania i w ustawieniach telefonu i dalej nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbijam, 

Ktoś ma jakieś pomysły dlaczego jest brak powiadomień  z FB? Czasem się zdarzy, że jakieś przyjdzie, ale przeważnie z opóźnieniem rzędu 0,5-1,5h... Wszystkie ustawienia powiadomień dla FB zaznaczone, aplikacja ustawiona na 'bez ograniczeń' w baterii, w autostarcie też zaznaczona, kłódka na fb założona i dalej nic... MIUI czasem bywa naprawdę upośledzone -.- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem ostatnio telefon xiaomi redmi note 4 zauwazylem ze moja dioda powiadomień nie działa gdy dostaje snapa lub wiadomość na facebooku bądź SMS dioda się nie świeci. Podczas lądowania się święci na zielono. W opcjach Włączyłem opcje dioda powiadomień. Jakies inne rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam! 

Obserwuje wątek już od roku, przeszłam przez Samsunga Core Prime i Xiaomi Redmi 4 PRO, a teraz używam Samsunga Galaxy S7 i mogę śmiało stwierdzić, że problem nie leży w urządzeniu czy aplikacji, a w koncie FB. Miałam taki sami problem jak reszta moich przedmówców - oznaczenie przy ikonce FB na ekranie startowym telefonu oraz przy globusie na aplikacji, a powiadomień na pasku nie było, również pływających brak. W moim przypadku nie otrzymuje żadnych powiadomień z grup, na czym zależy mi najbardziej.. Jak na złość..  A skąd wiem, że to wina konta? Po przejrzeniu wszystkich opcji powiadomień w urządzeniu (mówię tutaj o xiaomi, bo byłam jego posiadaczką dość długo i właśnie wtedy szukałam odpowiedzi na to pytanie dlaczego nie otrzymuje powiadomień) oraz aplikacji FB, stwierdziłam, że założę nowe konto. Założyłam. Dołączyłam do przypadkowej grupy. Powiadomienia przychodziły z szybkością światła. WSZYSTKIE. Jeśli ktoś próbował wszystkiego i zaglądał w najciemniejszy zakamarek swojego xiaomi proponuję założyć nowe konto, nawet fikcyjne i takie "na chwilę", tylko po to by sprawdzić czy brak powiadomień to wina urządzenia czy samego konta. Nie mniej jednak nadal nie doszłam do rozwiązania problemu i wciąż nie wiem co pozmieniać w koncie FB żeby otrzymywać powiadomienia, a wszystkie ustawienia nawet na FB już sprawdziłam. Wygląda to tak jakby na moje konto kto rzucił urok... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...