Skocz do zawartości

Kontakty.....brak menu


Gixa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Problem mój polega na tym,że po wejściu w kontakty nie mam żadnej możliwości exportowania czy importowania kontaktów.Czytałem ,że powinno być jakieś menu,ale ja nie mam tam nic takiego.Jak wejdę w ostatnie połączenia to jest na górze coś w rodzaju menu ,w kontaktach tego nie mam.Nie wiem co jest problemem,czy to że kontakty mam na karcie SIM,ale nie mogę ich zsynchronizować z chmurą xiaomi......synchronizuję mi się tylko jeden kontakt??!!!Po zmianie karty SIM żadnej możliwości nie mam by odzyskać kontakty....pomocy!!!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.....a ja pół kilka godzin straciłem żeby znaleźć rozwiązanie.Pozostaje jednak problem braku synchronizacji na konto xiaomi......synchronizacja jest zaznaczona ,niby synchronizuję jednak na koncie tych kontaktów nie ma.Może i w tym problemie ktoś zna rozwiązanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 6.03.2016o11:50, khris napisał:

Ustawienia->opcji aplikacji->kontakty

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

możesz też wejść w menu (działa w każdej aplikacji) trzymając klawisz z trzema kreskami (menu)

Dnia 6.03.2016o12:07, Gixa napisał:

Dzięki.....a ja pół kilka godzin straciłem żeby znaleźć rozwiązanie.Pozostaje jednak problem braku synchronizacji na konto xiaomi......synchronizacja jest zaznaczona ,niby synchronizuję jednak na koncie tych kontaktów nie ma.Może i w tym problemie ktoś zna rozwiązanie

 

ustawienia -> konto Xiaomi -> chmura Xiaomi -> synchronizuj teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...