Skocz do zawartości

Usunięty system.


nexttime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoim Redmi Note 3 3/32, odblokowałem jakiś czas temu bootloader i wgrałem polskie miui, niestety miałem błąd, że nie mogłem wykonywać ss, więc postanowiłem, że zrobię reset wszystkiego przez recovery i wgram nowe miui pobrane na telefon. Jednakowoż przy hard resecie wywaliło mi i system z pamięci i ten do zainstalowania. Próbowałem wgrać od JdStara miui przez spflashtool, ale staję na download da 100% i czekanie po 30 min nie przynosi rezultatu. Jest może jakieś inne rozwiązanie?

Z góry dziękuje za pomoc.

@edit na nowy systemie (Windows 10) przy próbie wgrania przez flashtoola, wyskoczył mi błąd nr 4032, ze strony podanej przy jednym z poradników znalazłem rozwiązanie leczy przy kolejnym podłączeniu owy błąd nie występuje, tylko pasek stajen na download da 100%.

Czy jest w ogóle możliwe wrzucenie do pamięci telefonu systemu? Albo czy z poziomu twrp mogę zainstalować system po kablu usb otg?

 

Edytowane przez nexttime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nexttime napisał:

Czy jest w ogóle możliwe wrzucenie do pamięci telefonu systemu? Albo czy z poziomu twrp mogę zainstalować system po kablu usb otg?

Normalnie twrp obsługuje MTP, OTP i Sideload i ADB i przez każdy z tych opcji można wrzucić plik na telefon lub bezpośrednio zainstalować. Ale czy tak jest w RN3 to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko otg nie wymaga sterowników na pc, wystarczy podłączyć pendrive z romem do telefonu i sprawdzić czy ten pendrive jest widoczny. Adb, sideload i mtp wymagają zainstalowania driverów na pc.

Edytowane przez fredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie, wiem ze jestem głupi no i proszę o radę!

Co zrobić? 

Podczas próby roota nie zrobilem kopii zapasowej, oraz usunalem wszystkie pliki systemowe. Dodatkowo komputer nie wykrywa telefonu.., co moge zrobić by wgrać na telefon potrzebne pliki?

Proszę o szybką odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej

Lekko odkopie ;-)

Poniewaz w domu posiadamy dwie szt mi4c ja w swojej mam juz Miui9 , wiec pomyslalem , ze i w drugiej wrzuce z tym , ze zapomnialem ze w tamtej nie odblokowalem bootloadera i teraz cegla tzn komp widzi jako dysk , ale miflash wyrzuca mi jakies blędy wiec nie moge go uruchomic .

 

Co robic, pomóżcie prosze

 

Pozdrawiam

 

Nieaktualne.Zaradziłem ;-)

Edytowane przez Glaniu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...