Skocz do zawartości

Problemy na ROMie MIUIPOLSKA


wojtekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was parę pytań o rozwiązania  ponieważ od jakiegoś czasu borykam się z problemami na romie MiuiPolska dla Redmi Note 3

1.Opaska MiBand rozłącza się po około 10 minutach i tak za każdym razem, na innych telefonach nigdy nie miałem takiego problemu a tutaj żadna aktualizacja nie naprawia błędu.

2.Tryb jednej dłoni nie działa, nie wiem dlaczego po prostu się nie uruchamia gdy przesunę palcami a kiedyś na Redmi 1s mi działał.

3.Nowa funkcja która się pojawiła od romu 6.3.3 czyli Automatyczne wyłączanie przycisków pod ekranem nie działa.

4.Czytnik linii papilarnych nie zawsze reaguje (na innych romach miui nie miałem tego problemu


Macie jakieś pomysły aby to naprawić czy są to wady MiuiPolska i nic się z tym nie zrobi ?
Czy wy też macie takie problemy na tym modelu ?

 

Edytowane przez wojtekvtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o co chodzi z bluetoothem? Na MIUIPOLSKA też mam problemy z połączeniem opaska telefon i od połowy stycznia żaden Rom tego nie naprawił. Dodam że na chińskim Miui było ok, do tego nie da się używać z zestawem głośno mówiącym w aucie bo zrywa i łączy co minutę.

Wysłane z mojego Redmi Note 3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z automatycznym gaszeniem przycisków. Ustawiłem tę opcje dla aparatu i ładnie się z tą aplikacją wygaszają. Natomiast nie działa mi Ubi focus w aparacie, móże ktoś sprawdzić czy też ma z tym problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opaski - gdy ja miałem z nią problemy to zainstalowałem MiFit z chińskiego sklepu, pomijając to, że jest bardziej rozbudowana niż z Play Store, nie pominęła mi żadnego powiadomienia od tygodnia, gdzie w starej aplikacji raz na jakiś czas gubiło ;)

No i u mnie soft chiński, 7.1.8.0, czy na MIUI Polska pomoże, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opaski - gdy ja miałem z nią problemy to zainstalowałem MiFit z chińskiego sklepu, pomijając to, że jest bardziej rozbudowana niż z Play Store, nie pominęła mi żadnego powiadomienia od tygodnia, gdzie w starej aplikacji raz na jakiś czas gubiło

No i u mnie soft chiński, 7.1.8.0, czy na MIUI Polska pomoże, nie wiem...

Mam prośbę. Mógłbyś wygrzebać apk, które zainstalowałeś z chińskiego romu? Nie mogę go w sieci znaleźć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...