Jump to content

sklep google

roger-tlen
 Share

Recommended Posts

Witam zaczne od tego, ze jak ktoś mi pomoże to stawiam flaszke (powaznie) zakupilem redmi 3 i caly wieczor probuje zaisntalowac sklep play. Najpierw zaktualizowalem Miu do wersji 7 nastepnie sklep play. Z Xiaomi podczas instalowania pakietu google intalacja stoi na 82 % przez ponad godzine i nic. Nastenie instalowalem pobrany osobno sklep play, zainstalowal sie wszystko ok ale nie pobierało aplikacji , wyczyscilem cache i tez nic. Ma ktos jakis pomysł ?

Z instalatora osobnego jak i z aplikacji xiaomi , z aplikacji pokazuje krzyżyk i staje na 82 % a z aplikacji instaluje sklep , ale pokazuje błąd przy pobieraniu coś z serwerem, bym zrobił screen, ale nie wiem jak zrobić tym telefonem. 

Ja proponuję zrobić według tego poradnika. Instaluje się 4 pliki osobno. Ja tak robiłem u siebie i wszystko działa jak należy.

Edit: Ja pominąłem etap z instalacją instalatora google play, ponieważ wszystkie kontakty mi zostały.

Edited by Pepso94

Nie chce marudzic, ale wiesz dlaczego tylko część aplikacji sie pobiera w pozostałym przypadku pasek pobierania sie rusza, ale tranfer nie idzie a zaden błąd nie wyskakuje.

Juz ok , jeszcze raz dzieki.

Edited by roger-tlen

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...