krzysztof196

Nie mam Pojęcia jak zainstalować room na Xia RN2

Recommended Posts

Witam i Pozdrawiam

Kupiłem Xiaomi Redmi Note 2 na Everbuying, (wersja room MIUI 66.77.33.00(LHMCNCH)). Jest to wersja room'u w której reklamy się wyświetlają na pulpicie :) fajnie, oraz z jednym wirusem. Chciałem wgrać room MIUI Polska, przeczytałem poradnik "Instalacja MIUI 2015", zgodnie z nim wybrałem metodę 2: Flashify. I mam problem już z podpunktem 2, to jest Menu 3 kropki > Select installation pack. Po prostu nie mam tej opcji. 

Bardzo proszę o pomoc

Edited by krzysztof196

A.K.A. Select zip from SD, Select zip to install, Choose zip, 

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Mam takie opcje. Jak wybiore choose uptade package to mnie wywala do menu gdy mam wybrany jezyk angielski, natomiast gdy polski to wyskakuje okienko z komunikatem ze brak menadzera plikow.

Screenshot_2016-03-05-03-40-47.png

witam jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi note 2 od dwóch dni prawie wszystko działczy po polskiemu system mam MIUI7 Polska miui 7.0.6.0.0 wersja stabilna .

Na stronce najświeższy soft to 6.3.3 którego i tak nie udało mi się zainstalować wywaliło jakiś błąd , zostawić ten soft ( prawie się przyzwyczaiłem do tego tłumaczenia ) czy kombinować z innym softem ??

5 minut temu, agadi napisał:

witam jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi note 2 od dwóch dni prawie wszystko działczy po polskiemu system mam MIUI7 Polska miui 7.0.6.0.0 wersja stabilna .

Na stronce najświeższy soft to 6.3.3 którego i tak nie udało mi się zainstalować wywaliło jakiś błąd , zostawić ten soft ( prawie się przyzwyczaiłem do tego tłumaczenia ) czy kombinować z innym softem ??

Nie wiem co to za mieszanka softu, ale instaluj MIUIPolska ;-;

Bez twrp miuipolska nie wygrasz, pewni masz jakiś multi Lang i mirecovery

Poza tym room (ang. Pokój) choćby nie wiem jak mały to i tak nie zmieści się w twoim telefonie, możesz zainstalować na nim ROM...

Normalnie mnie ciarki przechodzą jak czytam że ktoś chce upłynąć pokój w telefonie

XRN2 by Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.