Skocz do zawartości

odblokowany bootloader, nie moge wgrąc żadnego romu


krishna

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczę że walczę z tym już kilka ładnych godzin i dotychczas nie znalazłem działającego rozwiązania na forum miui polska czy miui.en. Stąd zakładam temat i mam nadzieję że uzyskam jakąś pomoc:)

Dostałem smsm ze zgodą na odblokowanie telefonu. Probowałem zainstalować miui polska zgodnie z instrukcjami Acida. Updater nie chciał zaistalować nawet miui dev china. Przeczytałem że dev china mozna zaistalować jedynie ze stable china. tego romu też nie jestem w stanie zasitalować. wyczyściłem dane aplikacji, też nie pomogło

próbowałem też przez mipcsuite ale nie wykrywa mojego urządzenia (na forum en, wyczytałęm że wersja mipcsuite chinska podobno wykrywa, ale tak się skłąda że nie znam chińskiego)

Telefon kupiony w technos z wgranym romem 6.1.14 xiaomi.eu dev (w updaterze pisze że mam miui polska :| ).

Edytowane przez krishna
dokladne info o wersji oprogramowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz Stable China zainstalować za pomocą FlashToola. Jeśli masz telefon 16GB to instaluj przez wersję 1532, jeśli masz telefon 32GB, to instaluj przez 1516. Instalacja przez 1516 poszła mi chyba za 20 razem, bo cały czas wywalało błędy. Później jak już masz wersję Stable, to aktualizując przez aplikację updater musisz popróbować kilka romów Dev (zacznij od najnowszego 6.3.3), u mnie zadziałał dopiero 6.1.21, inne romy wyświetlały "can't verify update" czy cuś takiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz znac chinskiego.Na dole od prawej dRuga ikonka sluzy do aktualizacji w trybie recovery albo jak wejdzIEsz w fastboot  do flashowania.Mozesz tez czesciowo zangielszczyc wersje prez podmiane plikow  w folderze ale to nic  ci zbytnio nie da bo i tak czesc jest po chinsku.Jak w trybie recovery nie bedzie widzialo telefonu usun urzadzenie z urzadzenia i drukarki w systemie windows i wtedy odlacz i podlacz  usb telefonu(chodzi o odpowiedni sterownik w tym trybie)

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...