Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band 1S - 60 zł


TomdeX

Rekomendowane odpowiedzi

1456959331737006350.jpg

Promocja na mi band z pulsometrem, zachęcam was do kupienia jej w promocji za 15,99$ czyli za niecałe 60 zł. Do tego możliwość z korzystania dzięki givingassistant z cashbacku w postaci 12% daje ok. 50 zł, jeśli ktoś nie wiem o co chodzi z tym cashbackiem chętnie pomogę na PW.
Link do sklepu z opaską

Ogólnie oferta limitowana, jednak jest możliwość, że dadzą więcej opasek w tej atrakcyjnej cenie, więc nawet jeśli cena zmieni się na wyższą wystarczy wyczekać moment, aż wróci do niższej. Warto też spróbować dodać opaskę do koszyka, bo możliwe, że jest inna, niższa cena.

Edytowane przez TomdeX
zmniejszona cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Foxtrott napisał:

Dziś jest za 15,59$

Dzięki za cynk, zamówiłem :) Ale najśmieszniejsze jest to, że w mobilnej wersji Gear Best na komórce miałem cenę %15, a na kompie $20. Zamówiłem przez komórkę bez givingassistant. Jeszcze raz dzięki! Długo się czaiłem na tą opaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk, zamówiłem Ale najśmieszniejsze jest to, że w mobilnej wersji Gear Best na komórce miałem cenę %15, a na kompie $20. Zamówiłem przez komórkę bez givingassistant. Jeszcze raz dzięki! Długo się czaiłem na tą opaskę.

Ja zamawiałem przez NL post i tydzień mi idzie zawsze, nie zależnie co kupuje.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bohyn napisał:

To ładnie:) Mam nadzieję, że będzie szło krócej niż miesiąc, bo wybrałem bez śledzenie i niby już wysłane.

Mimo, iż nie brałem śledzenia przesyłki to dostałem tracking number:)

Ja też :)

11 godzin temu, djmarco83 napisał:

Co do "świeżości" 1s to ja zamawiałem i przyszły mi dwa tygodnie temu. Są "świeże"

90d871587375039ceee948b310ec650a.jpg

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Jak długo Ci szło? Zamawiałes z GearBest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2016 o 08:50, Bohyn napisał:

Mimo, iż nie brałem śledzenia przesyłki to dostałem tracking number:)

Tym numerem nie da się śledzić. Przychodzi do polski jako przesyłka nierejestrowana. Mi opaska przyszła po 33 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2016 o 15:59, kulig007 napisał:

Tracking jest do momentu wyjścia z Chin. Później tylko czekać aż PP dostarczy :-P

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Jeżeli na początku numeru przesyłki masz litery to przesyłka jest monitorowana , jeżeli same cyfry to niestety zwykła przesyłka czasem możliwa do śledzenia tylko na terenie Chin , do śledzenia polecam stronę 17track.net (tak mam zawsze z aliexpress)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wiem. Mój post tyczył się wspomnianej przez kolegę Bohyn, przesyłki nierejestrowanej, wtedy podany tracking masz tylko do momentu wylotu z Chin.

A wszystkie inne przesyłki rejestrowane przez całą drogę do PL jak napisałeś, powinny zaczynać się od literki R - od registered.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Eragon napisał:

Powodzenia. 

Chiny => Belgia => Polska

Czekam od 30.03 gdy niby wyszła z Belgii... Przez najbliższe 2 tygodnie jej na pewno nie dostaniesz ;) 

Dlaczego?Gdy zamawiam z aliee to przesyłki które idą przez Europę szybciej dochodzą niż china small pocket czy registered post , najszybciej przesyłkę z chin dostałem w 15 dni

kalendarzowych.Gorzej jak utkną jak kolega napisał na WER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foxtrott

No zobaczymy w tym tygodniu... Najbardziej boli fakt, że przesyłka na terenie EU jest nierejestrowana.

Inaczej jest, gdy widzisz paczkę która idzie przez miesiąc, ale masz w trackingu jej ostatnią lokalizację. 

A co do tematu postu, zamówiłem na GB tego taniego MiBanda 1S, dostałem, tylko czekam na telefon aż dojdzie by zacząć się bawić w konfigurację.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...