Skocz do zawartości

Alternatywa dla apki Gmail


patrykt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam inną aplikację od google. Inbox. Używam od powstania i faz beta (gdy były zaproszenia, bo dostałem pod Google) i działa bdb. A sam wygląd mi się też podoba.

Edytowane przez Pietr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej korzystać po prostu z preinstalowanej aplikacji? Przez chwilę korzystałem też z Outlooka, lecz jednak aplikacja dostarczana wraz z MIUI jest wystarczająco dobra.

Też próbowałem, ale poddałem się. Już nie chodziło tak bardzo o funkcjonalność, ale wkurzał mnie problem z powiadomieniami. Myślałem , że apka "natywna "będzie śmigać.

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dario napisał:

 

Też próbowałem, ale poddałem się. Już nie chodziło tak bardzo o funkcjonalność, ale wkurzał mnie problem z powiadomieniami. Myślałem , że apka "natywna "będzie śmigać.

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c

Tzn. z czym miałeś problem? Podpięte mam pod nią 4 konta (Onet, 2x Gmail oraz Outlook) i z każdym mi się synchronizuje bez najmniejszego problemu - tak mail, jak i kontakty oraz kalendarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gmail to jest jakiś kosmos. Ja się nie potrafię połapać interfejsie tej aplikacji. Natywna miui niestety nie jest zbyt wygodna. Przetestowałem kilka szukając alternatywy i jak na razie najlepszą jest klient firmy WPS. Ładny, przejrzysty, szybki i bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. z czym miałeś problem? Podpięte mam pod nią 4 konta (Onet, 2x Gmail oraz Outlook) i z każdym mi się synchronizuje bez najmniejszego problemu - tak mail, jak i kontakty oraz kalendarze.

Nijak nie mogłem wymusić powiadomień. Chciałem podejść minimalistycznie i wywalić apk Gmaila, ale musiałem się przeprosić.

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dario napisał:

Nijak nie mogłem wymusić powiadomień. Chciałem podejść minimalistycznie i wywalić apk Gmaila, ale musiałem się przeprosić.

Wysłane z mojego Mi-4c

Napiszę to, co lubią powtarzać na tymże forum "MIUI u każdego użytkownika żyje swoim życiem" :P Ja tam powodów do narzekać nie mam ŻADNYCH.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Napiszę to, co lubią powtarzać na tymże forum "MIUI u każdego użytkownika żyje swoim życiem"  Ja tam powodów do narzekać nie mam ŻADNYCH.

Dokładnie. Ja zmieniłem na stable, znów spróbowałem i znów musiałem wrócić na Gmail :(. Widać u mnie nie zadziała :).

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualnie gmail, ale jeszcze kilka lat temu gdy gmail nie potrafił obsługiwać wielu kont, to używałem K9-Mail. Po prostu rewelacja.

 

Do inboxa nie mogłem się przyzwyczaić, bliżej mu do komunikatora, niż klienta pocztowego.

Edytowane przez jack78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W zależności od poczty i Twoich wymagań.

Jeśli jest to jakaś poczta firmowa oparta o exchange'a bez POP/IMAP to gorąco mogę polecić NINE (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninefolders.hd3&hl=pl).

Do GMaila standardowo jak koledzy Inbox. Ponadto przyznam szczerze, że bardzo dobrym rozwiązaniem w GMailu jest dodawanie kont zewnętrznych. Można sobie do GMaila podpiąć wszystkie wp'ki, onet'y itd. i mieć wszystkie maile w jednej aplikacji obsługiwane przez Inbox.

Jeśli szukasz darmowego maila w swojej domenie to ZohoMail + ich apka mobilna - ma collaborate'a między pracownikami i 10 skrzynek. Dla niedużych firm starczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...