Skocz do zawartości

Wyśrodkowany zegar na belce.


krzyzu

Rekomendowane odpowiedzi

Modyfikacja na wyśrodkowany zegar znajdujący się na górnej belce.

Podczas szperania za różnymi romami natknąłem się na smiui, a tam modyfikacja na wyśrodkowanie zegarka ( tego mi brakowało w miui :) )

Link do modyfikacji:

Center Clock Mod

Wybieramy nasze urządzenie ( Hermes ) i ściągamy modyfikację pod odpowiednią wersje miui.

 

Instalacja:

Pobrany plik wrzucamy na pamięć telefonu/karty SD

Wchodzimy w TWRP

Robimy backup na wypadek gdyby coś poszło nie tak.

Instalujemy modyfikację 

Rebot.

U mnie wygląda to tak:

 

Screenshot_2016-03-02-20-47-06_com.miui.weather2.png

Screenshot_2016-03-02-21-12-59_com.miui.securitycenter.png

 

Wszystko robisz na własną odpowiedzialność ;)

Edytowane przez krzyzu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kulig007 napisał:

 

@gwalberg z ciekawości... Moduł Plak jest na bieżąco rozwijany przez autora? Pamiętam jego początki z v5, na Mi2s i zapowiadało się ciekawie...

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Ostatnia aktualizacja 09.04.2015 denerwująca reklama donation po zamknięciu apk, dobrze że tylko po zamknięciu. Ustawiłem i zapomniałem o tej apk, potrzebna była mi tylko do tych rzeczy co napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Addamas napisał:

No to powodzenia w instalacji dev i Xposed. Center Clock Sebsch'a śmiga na każdej wersji (trzeba dobrać odpowiednią paczkę)

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Mam miui dev i xposed, działa bez problemu, działa na każdym najnowszym dev jak i stable.

 

Nie działają tylko wszystkie moduły.

6 godzin temu, Tygrys napisał:

Panowie to wszystko macie w Flat Style Bar Indicators + dużo więcej funkcji. Jak np dokładne pozycjonowanie, dodanie i zmiana ikon, kolory, wielkość, grubość czcionki itd...
Moduł wymaga xposed oczywiście.

NIe działa na miui ten moduł, a szkoda, używam Plak, można podstawowe rzeczy zrobić.

6 godzin temu, Tygrys napisał:

Panowie to wszystko macie w Flat Style Bar Indicators + dużo więcej funkcji. Jak np dokładne pozycjonowanie, dodanie i zmiana ikon, kolory, wielkość, grubość czcionki itd...
Moduł wymaga xposed oczywiście.

NIe działa na miui ten moduł, a szkoda, używam Plak, można podstawowe rzeczy zrobić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, ktoś stosował moda na najnowszej wersji romu (6.4.28)? Sebsch1991 chyba coś dłubał przy modzie bo teraz od lewej mam ikonę zasięgu potem wifi i znów ikona zasięgu i średnio to wygląda.

vjMHoJll.png

Więc pokusiłem się o modyfikację pliku od sebsch1991 i teraz wygląda to tak

eRvFu5bl.png

Jeśli jeszcze komuś tak ja mi nie pasuje domyślny układ od sebsch1991 to zmodyfikowany przeze mnie plik do instalacji z poziomu twrp może pobrać stąd.

 

Edytowane przez fyme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...