Skocz do zawartości

Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie brak dev rom na którym bazuje Miui Acida więc dopóki coś nie wyjdzie od Xiaomi musimy czekać. Jak już będzie to myślę że to kwestia dni tak jak było ze zwykłym RN3 ale to Acid musi się wypowiedzieć bo to on tu rządzi i dzieli za co niezmiernie jesteśmy mu wdzięczni :)

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sklepu  Accessories 4 You kilka pytań odnośnie RN3 Pro jedno z pytań brzmiało czy jest j.polski odpowiedzieli ze tak wgrywają go moje pytanie brzmi jak oni to robią ?

Napisałem do sklepu  Accessories 4 You kilka pytań odnośnie RN3 Pro jedno z pytań brzmiało czy jest j.polski odpowiedzieli ze tak wgrywają go moje pytanie brzmi jak oni to robią tzn jak wgrywają ?

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jest, jest. Na stronie MIUI Polska rzecz jasna.

Co bardziej wygadani piszą, że jest jest soft pl dla RMN3 Pro na zablokowany i odblokowany BL, ale jeszcze jakoś nikt się screenem nie pochwalił, oczywiście oprócz syfiastego multi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Morvi napisał:

Ano jest, jest. Na stronie MIUI Polska rzecz jasna.

Co bardziej wygadani piszą, że jest jest soft pl dla RMN3 Pro na zablokowany i odblokowany BL, ale jeszcze jakoś nikt się screenem nie pochwalił, oczywiście oprócz syfiastego multi...

A ten poniżej? To też jest "syfiasty multi"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam więc pytanie:

Czy ktoś ma MIUI Polska na swoim Pro?

Jeżeli wciąż nie, to uważam toczącą się dyskusję za bezcelową, tak samo jak dyskusję o rootowaniu i odblokowaniu BL, bo jeszcze nikt z piszących w powyższych tematach nie dokonał żadnej z tych rzeczy...

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Morvi napisał:

Ponawiam więc pytanie:

Czy ktoś ma MIUI Polska na swoim Pro?

Jeżeli wciąż nie, to uważam toczącą się dyskusję za bezcelową, tak samo jak dyskusję o rootowaniu i odblokowaniu BL, bo jeszcze nikt z piszących w powyższych tematach nie dokonał żadnej z tych rzeczy...

Dziękuję za uwagę.

Otworzyłeś ten wątek który Ci podałem? Czy dziękując za uwagę sam jej nie poświęciłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sprzedam swojego note 3 pro bo zaczyna mnie to wkurzać... najpierw akcja z problemami z BL a teraz to.. szczerze myślałem że będzie miuipolska na ten model i wszystko będzie grało.. a wychodzi na to że polityka xiaomi robi się taka jak u tych od srajfonów... już widzę jak będzie wyglądał język polski na globalu.. pewnie tak jak na syfiastym romie. a poza tym miuipolska miała wiele udogodnień o których chińczyki nawet nie pomyśleli by.. nie rozumiem dlaczego np autorotacja nie działa wszędzie na globalu. nawet nie można smsa w poziomie napisać to jakaś kpina w ogóle jest.. poza tym to głupie przekierowywanie zamiast do Google play to do chińskiego app store. zaraz się okaże że roota też nie będzie..Moim zdaniem właśnie odstrzelają sobie oba kolana..

Edytowane przez marcinj6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a co do roota  to zdanie "Jakakolwiek zmiana w systemie powoduje, że telefon się nie uruchomi."

  rozumiem to tak że jak będzie można zrootować to starszy rom bo w nowym zrobienie roota będzie równoznaczne ze zrobieniem sobie najdroższego przycisku do papieru??

 

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marcinj6 napisał:

Chyba sprzedam swojego note 3 pro bo zaczyna mnie to wkurzać... najpierw akcja z problemami z BL a teraz to.. szczerze myślałem że będzie miuipolska na ten model i wszystko będzie grało.. a wychodzi na to że polityka xiaomi robi się taka jak u tych od srajfonów... już widzę jak będzie wyglądał język polski na globalu.. pewnie tak jak na syfiastym romie. a poza tym miuipolska miała wiele udogodnień o których chińczyki nawet nie pomyśleli by.. nie rozumiem dlaczego np autorotacja nie działa wszędzie na globalu. nawet nie można smsa w poziomie napisać to jakaś kpina w ogóle jest.. poza tym to głupie przekierowywanie zamiast do Google play to do chińskiego app store. zaraz się okaże że roota też nie będzie..Moim zdaniem właśnie odstrzelają sobie oba kolana..

Zaproponuj dobrą cenę to na pewno znajdzie się chętny dla którego nie są aż tak bardzo istotne te wszystkie bajery typu zegarki i ikonki z MIUI Polska. Tłumaczenie ma być "przeniesione" z MIUI Polska. Nie wiem nawet czy to nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam na tego globala i zobaczę jak będzie to wszystko wyglądać i wtedy podejmę decyzje. i nie chodzi mi o jakieś tam ikonki czy zegarki..mam porównanie bo narzeczona ma redmi note 3 na x10 i wrzucone miuipolska i tak naprawde to ma roota i choćby brak przekierowywania do app store które mnie tak drażni. a poza tym wszystko zawarte jest w tym romie i nie trzeba niczego robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...