Skocz do zawartości

Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy global stable 7. 3.50 HLOMIDD czy jakoś tak.

cbd9f5a540d3c98a2a8aa2cfd0b08c58.jpg

Ciągnie dalej :)

Nie włączone żadne tryby oszczędności, 2h grania w gry, 2x antutu test, reszta yt, fb, internet, ściąganie apek i takie tam pierdoly, no i 1.5h rozmów tel. Jasność na 50% auto.

Jaram się ostro bo dla mnie to takie wyniki jak z kosmosu, jak widziałem screeny to myślałem że typy włączają ekran na idlu na min jasności i biją rekordy lol!

Rzeklbym, że jakby zmniejszyć jasność poniżej komfortu, wyłączyć force feedback w klawie i włączyć tryby oszczędności, nie grać w gry to i by z 12-16h wyciągnął. Mi najwięcej wzarlo clash royale i hearthstone.

Dodam jeszcze że ten wynik osiągnąłem przy 50/50 WiFi / HSPA+, na LTE mam buga z gubieniem sieci więc 3G only.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tpawel napisał:

Przy tych chinolach na mtk to wina procka. Taki ulefone Power z baterią 6000+ nie potrafi 10h SoT zrobić, co daje radę na redmi 3.

Z resztą widać po redmi note 3, te same baterie co w wersji pro, a SoT polowe mniejszy prawie

Dokładnie o to mi chodzilo. Snapek 650 to swietny procek. Jakby zrobili takiego smartfina 5' fhd 6000mahów bateria na tym snapku byłaby poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam jakąś walniętą baterię w moim telefonie. Wyłączyłem już wszystko co potencjalnie zżera baterię. Synchronizuję już tylko gmaila kontakty i kalendarz, lokalizację i bluetooth włączam tylko gdy ich używam a akumulator spada na łeb na szyję. Ledwo wystarcza do wieczora i to przy SOT poniżej 3 godzin. Statystyki pokazują, że aku zjada ekran i procesy androidowe. Może zmienić global stable 7.3.5 (LHOMIDD) na coś innego? Ale jak widzę z tym rom'em ludzie też mają SOT bo 6-9 godzin. Chciałem spróbować MIUI po zabawie Meizu i ich Flyme i jestem mocno zawiedziony, szczególnie, ze ten telefon wybrałem głównie ze względu na baterię i energooszczędny procesor.

Battery_1.jpg

Battery_2.jpg

Battery_3.jpg

Battery_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po środowej auto aktualizacji bateria przez 7 h w nocy spada mi o 20% (!) i ogólnie niknie w oczach a telefon ma 2 tygodnie i przedtem 2 dni nie było dla niego problemem z włączonym transferem 24/7, czy ktoś ma podobne problemy ? 

Chyba muszę wrócić do starej wersji softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, painball napisał:

Naładuj do pełna. Zrób test baterii PCMark - znajdziesz w sklepie play i podaj nam tutaj wyniki ;)

Nie jest łatwo zrobić test baterii PCMArkiem ;) Robi się z 8 godzin i przerywa go wszystko, telefon, sms, email. Już miałem prawie 90% (zostawiłem uruchomiony test na noc) ale rano dostałem email i wyniku brak - test przerwany. Dzisiaj wieczorem spróbuję ponownie z wyłączoną synchronizacją i danymi. Pocieszające, że telefon wytrzymał te prawie 8 godzin testu (ekran odtwarza wtedy grafiki i video). Może jednak moje problemy nie są natury sprzętowej.

2 godziny temu, adrian907 napisał:

Po środowej auto aktualizacji bateria przez 7 h w nocy spada mi o 20% (!) i ogólnie niknie w oczach a telefon ma 2 tygodnie i przedtem 2 dni nie było dla niego problemem z włączonym transferem 24/7, czy ktoś ma podobne problemy ? 

Chyba muszę wrócić do starej wersji softu.

Ja mam to samo na  global stable 7.3.5 (LHOMIDD. Na jakiej wersji oprogramowania masz taki battery drain?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - najnowszy soft global stable 7.3.5.0 to jakaś masakra. Kładąc się spać około 22.00 miałem 33% baterii, budzik nastanowiony na 5.10 już się nie włączył. Zauważam u siebie co najmniej dwukrotny spadek czasu pracy na baterii. Dorzucam screeny z aktualnego stanu. 

Screenshot_2016-06-17-19-25-16_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-06-17-19-25-37_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-06-17-19-26-01_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na najnowszym sofcie 7.3.5.0 tragedia, zostawiam na noc telefon 65% rano wstaje i jest 20%....proces system OS i android cały czas pierwsze w statystykach baterii. Czy ktoś wie jak mógłbym wrócić do poprzedniej wersji systemu nie mając odblokowanego bootloadera (np. przez wbudowaną aplikacje - aktualizacje)? Bo niestety na forum nie mogę znaleźć odpowiedniego poradnika. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@massek - nie jestes sam :) zauwazylem taka przypadlosc, ze telefon lezac nieuzywany zuzywa baterie szybko i to bardz. Kolo 2 w nocy mialem 42 % baterii, o 10 rano juz 21%. Dodam, ze wylaczone mialem wifi ;) nic nie dzialalo w tle ( z aplikacji "przyblokowanych" do dzialania) - i tak jak u Ciebie, system OS i android na 1szym miejscu.
Teraz mysle na jaki rom przejsc :/ a nie lubie kombinowac po zmiane romu pare razy w tyg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje przemyślenia co do znikającej baterii w nocy.

Też tak miałem i po paru testach doszedłem, że winne jest LTE, nie dało mi to jednak spokoju jak wyłączyłem transmisję danych na noc a bateria nadal drenowana... 

Następnie odkryłem, że nie mam problemu z LTE a z przełączaniem między 3G a LTE - między którymi gubiło sieci i często pokazywało mi tylko połączenia alarmowe. (jestem w T-mobile). Zmieniałem różne ustawienia jeśli chodzi o wybór sieci , bawiłem się APNami , nadal gubiło sieci i zżerało baterie. W między czasie kupiłem większą kartę SD, więc ja wymieniłem i podczas wymiany przyjrzałem się karcie SIM ( miała ona wyszlifowane trzy rowki po starym telefonie - standard). Kartę, zwyczajnie przetarłem kilka razy ścierką i umieściłem w slocie SIM. Po tym zabiegu okazało się, że: 

- nie mam problemów z siecią (cały czas 4G)

- nie mam problemów z drenowanie baterii, na 7.3.2, SoT miałem ok 6h ( ładowałem co drugi dzień) a dodam, że codzienne dojeżdżam do pracy z Yanosikiem ( w dwie strony śednio 1h15min). Od wczoraj mam MIUI 8 więc zobaczę jak to wygląda;) 

- bateria przez noc schodzi maksymalnie o 1% (a często w ogóle) mimo, że nie wyłączam nic na noc (ani danych ani wifi)

U mnie na wszystkie bolączki z baterią pomogło... przeczyszczenie karty SIM.. które to wpłynęło na poprawienie wykrywalności sieci, co natomiast wpłynęło na zużycie baterii. 

Sprawdzicie to rozwiązanie u siebie ;) może Wam pomoże. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, psycho144 napisał:

@massek - nie jestes sam :) zauwazylem taka przypadlosc, ze telefon lezac nieuzywany zuzywa baterie szybko i to bardz. Kolo 2 w nocy mialem 42 % baterii, o 10 rano juz 21%. Dodam, ze wylaczone mialem wifi ;) nic nie dzialalo w tle ( z aplikacji "przyblokowanych" do dzialania) - i tak jak u Ciebie, system OS i android na 1szym miejscu.
Teraz mysle na jaki rom przejsc :/ a nie lubie kombinowac po zmiane romu pare razy w tyg....

Myślę że to wina softu, telefon mam raptem kilka dni, ale jak przyszedł to miałem zainstalowany bodajże miui 7.2.5.0 i przez noc zjadało 1% baterii. Teraz jest tragedia, na chwilę obecną wróciłem na 7.3.2.0 zobaczę jak będzie na nim, ewentualnie wrócę do wcześniejszej wersji. Jakbyś doszedł do jakichś wniosków/romu który daje rade to daj znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Nie wiem jak było na 7.3.2 bo od razu po otrzymaniu telefonu zrobiłem update do 7.3.5 ale teraz to masakra. W nocy telefon zjada 20-30% baterii. Zrobiłem ostatnio test PCmark i telefon odtwarzał video i grafikę ponad 9 godzin. Wychodzi na to, że to tylko wina softu.

Tapnięte z RN3Pro

f19d5ab4494489d16df4c7aba095c1a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...