Skocz do zawartości

Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy kiedyś cos zostanie tak poprawione żeby telefon co jakiś czas nie wchodził w deep sleep

Nie wchodzenie w deep sleep to wina kernela. Może jak będzie Nougat kiedyś to i Kernel się zmieni :) osobiście polecam narazie Radon Kernel i problemu nie ma :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie pochwale wynikami

tel uzywany w roamingu - transmisja danych wyłączona, zainstalowane greenify z hibernacja facebooka i messengera.

Screenshot_2017-05-18-22-01-25-383_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-05-18-22-01-35-383_com.miui.securitycenter.png

z tej racji, że nie potrzebuje powiadomien itp.

da sie uzyskac lepszy rezultat bo zapomniałem o accuwather i było z poczatku uruchomione w tle - zapomniałem zmienić ustawień w profilu baterii :)

Edytowane przez gumisv6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2017 o 22:17, gumisv6 napisał:

tez sie pochwale wynikami

tel uzywany w roamingu - transmisja danych wyłączona, zainstalowane greenify z hibernacja facebooka i messengera.

Screenshot_2017-05-18-22-01-25-383_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-05-18-22-01-35-383_com.miui.securitycenter.png

z tej racji, że nie potrzebuje powiadomien itp.

da sie uzyskac lepszy rezultat bo zapomniałem o accuwather i było z poczatku uruchomione w tle - zapomniałem zmienić ustawień w profilu baterii :)

za***iście, a jaką wersję romu masz zainstalowaną? Wrzuć screena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Direct napisał:

4h na Note 3 to żaden wyczyn. Sam w tej chwili mam już 5h20m na najnowszym x.eu 7.5.18, a jeszcze 38% baterii. I bynajmniej nie jest to wynik na Wi-Fi, bo wczoraj prawie cały dzień byłem na LTE.

zauważ że 4h przy 5 dniach użytkowania na baterii, dlatego jestem ciekawy na której wersji systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smartfon nie jest po to żeby na półce leżał. Ja na przykład w tygodniu nie mam potrzeby odpalać laptopa. Używam telefonu, ile potrzebuję i zwykle ładuję co drugi dzień, a bywa, że i co trzeci. Ważne, że jest ten jeden pełny dzień, a dwa to już luz totalny, że tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel978 napisał:

za***iście, a jaką wersję romu masz zainstalowaną? Wrzuć screena :)

wersja systemu raczej niema zbyt wielkiego znaczenia - procesy android generują na tej wersji i tak "nie małe obciążenie", a właśnie jesli o to chodzi to -

ktoś testował któryś system pod tym względem??

mam pozamrażane jeszcze niektóre jak dla mnie zbędne aplikacje aby nie wybudzały po testach niepotrzebne telefonu.

chmure 6.0.1

kalendarz 6.01

internet 8.6.4

pogoda 8.2.5

usługi xiaomi 6.0.1

31 minut temu, Direct napisał:

Smartfon nie jest po to żeby na półce leżał. Ja na przykład w tygodniu nie mam potrzeby odpalać laptopa. Używam telefonu, ile potrzebuję i zwykle ładuję co drugi dzień, a bywa, że i co trzeci. Ważne, że jest ten jeden pełny dzień, a dwa to już luz totalny, że tak powiem.

mam jeszcze drugi telefon - służbowy :)

Screenshot_2017-05-20-12-38-51-427_com.android.settings.png

Edytowane przez gumisv6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gumisv6 napisał:

mam jeszcze drugi telefon - służbowy :)

Mam służbowy J5 2015. Niby bateria tylko 2600, a spokojnie SoT 4h przy 3-4 dniach użytkowania. Przy czym zwykle bez internetu, głównie rozmowy i trochę poczty, ale bez ciągłego połączenia z siecią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Direct napisał:

Po prostu mam porównanie Note'a 3 Pro do raczej budżetowego Samsunga J5 2015 i o tym piszę, bo nie widzę drastycznych różnic czasu działania i SoT-u, pomimo dużej różnicy w pojemności baterii.

7.5.18 jest już z androidem 7.0 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Najnowszy MIUI 8 7.7.20 | Beta to jakaś pomyłka, bateria ledwo wytrzymuje pełne 24h przy moim użytkowaniu,

nie wiem co mnie podkusiło żeby zmienić oprogramowanie z 6.4.14 które wytrzymywało spokojnie ponad 3dni na jednym ładowaniu i do tego brak profili baterii :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Demon3 napisał:

Najnowszy MIUI 8 7.7.20 | Beta to jakaś pomyłka, bateria ledwo wytrzymuje pełne 24h przy moim użytkowaniu,

nie wiem co mnie podkusiło żeby zmienić oprogramowanie z 6.4.14 które wytrzymywało spokojnie ponad 3dni na jednym ładowaniu i do tego brak profili baterii :( 

U mnie też leci bardzo, dwa dni przy minimalnym użytkowaniu, jeden dzień przy normalnym. Nie wiem który zflashować żeby śmigało i jednocześnie bateria normalnie działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawel978 napisał:

U mnie też leci bardzo, dwa dni przy minimalnym użytkowaniu, jeden dzień przy normalnym. Nie wiem który zflashować żeby śmigało i jednocześnie bateria normalnie działała.

Dokładnie jak mówisz. Ogarniam wrzucenie Custom Rom'a, obecnie zastanawiam się nad LineageOS 14.1, Resurrection Remx 5.8.X, Nitrogen OS lub Atomic OS. I nie wiem który wybrać :?

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Demon3 napisał:

Dokładnie jak mówisz. Ogarniam wrzucenie Custom Rom'a, obecnie zastanawiam się nad LineageOS 14.1, Resurrection Remx 5.8.X, Nitrogen OS lub Atomic OS. I nie wiem który wybrać :?

Ponoć Nitrogen jest ok, mój kuzyn go ma i siedzi na nim póki co. Ja bardzo lubię miui ale ta bateria to czasem bardzo obrzydza tą nakładkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, matixxx napisał:

Nie mówię że są złe jestem nawet zadowolony tylko zastanawiam się czy jest może wersja która trzyma jeszcze dłużej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Moja rada taka że jak jesteś zadowolony to raczej kilka razy przemyśl zanim zmienisz wersję na nowszą lub starszą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2017 o 12:45, Pawel978 napisał:

Moja rada taka że jak jesteś zadowolony to raczej kilka razy przemyśl zanim zmienisz wersję na nowszą lub starszą.

Dokładnie zgadzam się z tobą. Ja osobiście żałowałem przejścia z miui7 (6.4.14) na miui 8 (7.7.20). I dlatego siedzę obecnie na RR 5.8.X :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...