Skocz do zawartości

Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wogidek napisał:

 

 

Jutro ma wyjsc nowa wersja, wstrzymaj się. Trochę nowości będzie

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=324950&extra=page%3D1&mobile=2

 

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro 32GB

może, sie mylę ale kolega chciał wgrywać globala, a podałeś link do china dev. zmiany w globalu sa troche inne.

http://en.miui.com/thread-324623-1-1.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność taka na global dev

-odblokowujesz bootloader (po wcześniejszym wysłaniu prośby ze swojego MI konta i otrzymaniu zgody)

-wgrywasz TWRP i root https://goo.gl/b33chy

a wracając do tematu tego wątku na najnowszym MIUI 8 global dev uzyskałem SOT 9 godzin (stan baterii 11%) po czym musiałem już podłączyć ładowarkę.

Telefon z 2 kartami sim włączoną synchronizacją gmaila głównie na wifi trochę na LTE. Mój pierwszy Redmi Note 3 trafi do goldwaya na naprawę gwarancyjną (prawdopodobnie fizyczny feler baterii - rozładowywała się w jeden dzień nawet przy wyłączonym telefonie). Z drugiego jestem wreszcie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E moment global dev może od tak sobie wgrać na miui polska ?

Wydawało mi się że ORYGINALNE romy tylko przez mi flash przez twrp też go wrzuci ?

Nie usunie twrp ?

 

A dwa wgrywał ktoś nowe miui polska z piątku?

2 tygodnie temu był problem z drenażem baterii przez czytnik palca. Jak to wygląda teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E moment global dev może od tak sobie wgrać na miui polska ?

Wydawało mi się że ORYGINALNE romy tylko przez mi flash przez twrp też go wrzuci ?

Nie usunie twrp ?

 

A dwa wgrywał ktoś nowe miui polska z piątku?

2 tygodnie temu był problem z drenażem baterii przez czytnik palca. Jak to wygląda teraz?

Nie wgrywałem ale chyba można, jest specjalna wersja do instalacji przez recovery dostępna na stronie miui. Ale podmienia twrp, choć to przecież nie problem można wgrać przez fastboot twrp na nowo. Bootloader się nie blokuje przy oryginalnym oprogramowaniu. Co do drenażu baterii, od dwóch wersji włącznie z tą ostatnią jest dobrze, nie ma już tego problemu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ciągłe problemy z baterią, od momentu wgrania 6.8.11 z xiaomi.eu problemów nie mam. Wczoraj włączyłem pierwszy raz czytnik linii papilarnych i przez noc spadło mi 2% baterii. Narazie wszystko działa bardzo dobrze. Po 17 godzinach od ładowania mam 77%, dwie karty, wifi ciągle włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ciągłe problemy z baterią, od momentu wgrania 6.8.11 z xiaomi.eu problemów nie mam. Wczoraj włączyłem pierwszy raz czytnik linii papilarnych i przez noc spadło mi 2% baterii. Narazie wszystko działa bardzo dobrze. Po 17 godzinach od ładowania mam 77%, dwie karty, wifi ciągle włączone.

Jaka wersja stable czy DEV? Mówisz lepiej trzyma niż miui polska 6.8.4?

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro 32GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, a czy lepiej to nie wiem bo przeskoczyłem z wersji 6.5.5, która dobrze trzymała baterię, ale zdarzyło mi ze 3 razy, że się wykrzaczyła. Przeprasza, zapominałem dopisać, że zainstalowałem też kernel z XDA - "Radon Kenzo V.2.2" i być może to pomogło. Polecam sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem znów bo was posłuchałem update z piątku. I co 4 5h max. Dobrze że święta... miałem zajęcie znowu.

Baterie je. AF się zacina. I błędy kolorów.

Ostatni dobry soft miui polska to ten z przed miesiąca. 

A ostatni dobry dev to 6.5.5 miu 7 12h SOT 0 błędów 

NIC SIĘ OD miesiąca nie zmieniło. I przestaje was słuchać normalnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać jaka globalna wersja dev jest najlepsza?

Mi także trzyma max 5h na 6.8.11 i to na 30% jasności. Coś jest nie tak chyba?

Ja z 7 na 8 aktualizację robiłem przez "Aktualizacje" :)

W tej sytuacji też tak się da czy nie bardzo?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na global dev 6.8.11 trzyma dużo lepiej, zrzut ekranu z dzisiaj, głównie Youtube i Chrome ale też trochę grania

Screenshot_2016-08-16-17-35-17-112_com.miui.securitycenter.png

Na tym devie u mnie z reguły 8-11h SOT w zależności od używanych aplikacji, jasność automatyczna na 90-100%

Edytowane przez sp1204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że im więcej używany jest telefon, tym lepszy wynik SOT.
Jeśli mało telefonu używam, to wytrzyma spokojnie 3 dni przy SOT na poziomie 5-6h.
Jeśli używam go intensywnie (dużo internetu, messengera, czasem gra, itp), to często przy 50% baterii mam już SOT na poziomie 4h. 

Wniosek z tego taki, że nie należy się cackać, przejmować i oszczędzać baterii, tylko po prostu używać i się nie przejmować. 

P.S. Co nie zmienia faktu, że sam SOT wg. mnie jest zupełnie nietrafionym parametrem do porównywania pomiędzy użytkownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Chcialem zapytac czy macie jakies doswiadczenia z najnowsza wersja global stable ( Version: V7.5.2.0.LAIMIDE (MIUI7) ) dostepna na miui.com

Czy na wersjach global stable jest normalnie dostepny sklep google play i nie ma wiekszych bugow ? 

Dziekuje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam udało mi się nareszcie zainstalować nowe oprogramowanie na fonie to jest nowe miui polska praz nowy global w kolejności odwrotnej oczywiście ale ku mojemu zdziwieniu bateria ginie w oczach to jest wytrzymuje póki co 6 godzin przy 2 rozmowach i łączonym lte . w ciągu godziny leżenia na zablokowanym spada 7% i ogulnie telefon jest mocno ciepły

czemu tak się dzieje ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...