Skocz do zawartości

Jak nie zabić aplikacji?


Note3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ściągnąłem sobie budzik inny niż standardowy, tylko tyle, że jak wyczyszczę pamięć to budzik też się wylącza i nie budzi mnie rano, da się jakoś aplikację po prostu zablokować, że się nie czyściła przy innych aplikacjach? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak, przytrzymuje przycisk menu (bo tak mam ustawione że trzeba przytrzymać) aby pojawiły się ostatnio używane aplikacje i na aplikacji którą chce zablokować biorę w dół żeby pojawiła się kłódka a po wyczyszczeniu apka cały czas jest uruchomiona.

Edytowane przez Miodeczek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Po włączeniu autostartu aplikacji jest ok, natomiast gdy wejdziemy w panel sterowania> antywirus> analizuj zużycie baterii> optymalizuj. Wtedy aplikacja zaznaczona do autostartu powraca do stanu pierwotnego czyli nie jest włączony autostart. Chodzi o budzik alarmdroi. Da się to jakoś obejść?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 12.09.2016 o 08:04, olczi napisał:

Po włączeniu autostartu aplikacji jest ok, natomiast gdy wejdziemy w panel sterowania> antywirus> analizuj zużycie baterii> optymalizuj. Wtedy aplikacja zaznaczona do autostartu powraca do stanu pierwotnego czyli nie jest włączony autostart. Chodzi o budzik alarmdroi. Da się to jakoś obejść?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Nie da sie, przy usludze optymalizacji, musisz odznaczyc ten autostart i dopiero wcisnac optymalizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 29.02.2016 o 21:23, Miodeczek napisał:

Ja robię tak, przytrzymuje przycisk menu (bo tak mam ustawione że trzeba przytrzymać) aby pojawiły się ostatnio używane aplikacje i na aplikacji którą chce zablokować biorę w dół żeby pojawiła się kłódka

Problem polega na tym, że aplikacji nie ma na tej liście:

http://keyeslabs.com/joomla/what-is-screebl

Aplikacja nie jest już dostępna w sklepie.

Jak zapobiec "zabijaniu" w tym przypadku?

 

Edytowane przez Pan Pszeniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...